Sony ZV-E1 Body Aynasız Fotoğraf Makinesi

64GB Extreme Pro Kart ve Çanta Hediyeli
T18325
ILCZV-E1/B
0 Değerlendirme
Yorum Yaz
Öne Çıkan Özellikler
 • İçerik Oluşturucuları için Tasarlandı
 • 12 MP Full-Frame Exmor R CMOS Sensör
 • UHD 4K 120p / FHD 240p / 10-Bit 4:2:2
 • 5 Eksenli SteadyShot Görüntü Sabitleme
 • 15+ Stop Dinamik Aralık, Yapay Zeka Otomatik Çerçeveleme
 • Çoklu Yüz Tanıma, Hızlandırılmış, Ürün Teşhir Ayarı
 • S-Log3, S-Gamut3, S-Cinetone, Kullanıcı LUT'ları
 • Genişletilmiş ISO 80-409.600
 • Dahili Mikrofon + Girişler, USB Akışı
84.999 TL
Taksit Seçenekleri
 • Fotografium'dan alacağınız bütün ürünler Yetkili Türkiye Distribütörünün garantisi altındadır. Farklı platformlarda "Ithalatçı Garantili" adıyla satılan, kaçak ve naylon faturalı spot ürünlerle aynı kategoride değildir. Tüm ürünlerin yasal garanti süreleri içersinde Yetkili Servislerde ücretsiz bakım ve onarımı yapılmaktadır..
 • Fotografium, 2008 yılından beri binlerce devlet kurumu ve özel firmanın ihtiyaçları doğrultusunda en uygun fiyatları ve en kapsamlı hizmetleri sunmaktadır.
 • En uygun teklifleri almak için iletişime geçin;
  Telefon: 0850 433 36 86     Mail: [email protected]
 • Kredi kartınızın limiti almak istediğiniz ürüne yetmedi mi? Ödemelerinizi ister iki farklı kredi kartının limitlerini birleştirerek, ister bir kısmını kredi kartıyla kalan kısmını havaleyle veya kapıda ödeme seçenekleriyle yapabilirsiniz.
  Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • İstanbul içi VIP kurye hizmetimizi kullanarak seçili ürünleri aynı gün teslim alabilirsiniz. Aynı gün teslimat seçeneği yalnızca İstanbul ili için geçerlidir.
  Detaylar için 0850 433 3686’yi arayınız.
 • Fotoğraf çekmeyi en hızlı ve en keyifli şekilde öğrenmek için bu müthiş eğitim fırsatına ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Tıklayın..
 • Currently unavailable.
 • Ürün Açıklaması
 • Teknik Özellikler
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Size Ulaşalım
 • Aksesuarlar ⮯
 • Nesneyi vurgulayan ifade gücü yüksek görüntüler

  Vlogger’lar için en son teknoloji ZV-E1’in 12,1 MP Full Frame sensörüyle çalışan en son BIONZ XR™ motoru, 4K 60p, 120p yükseltilebilir kaydı desteklemek üzere yüksek hızlı işleme sağlarken yapay zeka destekli işleme ünitesi, gelişmiş vlog uygulamaları için nesne algılamayı iyileştirir.

  Full Frame, arkadan aydınlatmalı CMOS Exmor R™

  ZV-E1, Sony’nin 12,1 MP arkadan aydınlatmalı 35 mm CMOS görüntü sensörü içeren ve 15+ kademeli enlem, düşük parazit, yüksek hassasiyet ve muhteşem Full Frame bokeh sunan ilk özel vlog kamerasıdır.

  BIONZ XR görüntü işleme motoru

  8 kata kadar daha yüksek işleme gücüne sahip yeni BIONZ XR görüntü işleme motoru; yüksek hassasiyet, hassas tonlama işlemesi ve renk üretimi ile düşük parazitli performans sunar.

  Yapay zeka destekli işleme ünitesi

  ZV-E1, daha geniş ve daha doğru nesne algılaması sağlamak için ciddi miktarda veriyi işleme almaya ayrılmış bir yapay zeka destekli işleme ünitesiyle donatılmıştır.

  Sony’nin E-mount sistemindeki farklı lenslerle görüntülerinizi çeşitlendirin

  Sony’nin E-mount sistemi sayesinde ZV-E1, muhteşem çözünürlüğü ve birinci sınıf bokeh efektiyle üstün G Master serisi dahil tüm E-mount lensleriyle kullanılabilir. 12 mm ile 1200 mm arasında değişen bir netleme uzaklığı seçimi kullanıcılara olağanüstü yaratıcı kontrol sağlar.

  Sezgisel Sinematik Vlog Ayarı S-Cinetone™ ve diğer ayarlarla unutulmaz görüntüler yaratın

  Sinematik Vlog Ayarını kullanarak ve bir Görünüm ve Ruh Hali6 seçerek sahneye ve kreatif amacınıza uyan sinematik vlog kaydı oluşturabilirsiniz. Genel sinematik his 24 fps kare hızı ve görüntünün üstünde ve altında siyah şeritlerle geniş ekran Sinemaskop en/boy oranı (2.35:1) kullanılarak daha da geliştirilir.

  İstikrarlı çalışan fotoğraf makinesine güvenin, 5 eksen gövde içi görüntü sabitleme, Dinamik Aktif Mod ve Çerçeve Dengeleyici

  Kompakt, hassas dengeleme ünitesi ve cayro sensörler artı optimize edilmiş algoritmalar 5,0 adıma kadar dengeleme sağlar. Dinamik Aktif Mod, dengeyi öncekine kıyasla %30’a kadar iyileştirirken Çerçeve Dengeleyici, Dinamik Aktif Mod ve yapay zeka destekli nesne algılamayı kullanarak nesnenin karedeki konumunu otomatik olarak korur.

  Videolar için yapay zeka tabanlı Otomatik Çerçeveleme

  Yapay zekaya dayalı nesne algılama teknolojisini kullanan Otomatik Çerçeveleme özelliği, kareyi video çekerken nesneyi öne çıkan bir konumda tutacak şekilde otomatik kırpar. Fotoğraf makinesi tripoda monte edilmiş olsa da yapılan kayıtta nesnenin deneyimli bir kameraman tarafından takip ediliyormuş gibi görünmesi için çerçeveleme sürekli olarak düzeltilir.

  Gerçek Zamanlı Tanıma Özellikli Otomatik Netleme

  Yenilikçi AI destekli işleme ünitesiyle ZV-E1, hareketi doğru şekilde algılayarak insan gözünden yaklaşık %60 daha iyi algı sağlamak için form verisi kullanır. İnsan pozu tahmini teknolojisi, fotoğraf makine doğru bakmayan veya maske takan bir nesneyi dahi takip edebilmeniz için beden ve kafa konumunu algılar.

  Ağır ve Hızlı Çekim, Aksiyonu insanüstü detaylarla kaydedin

  60p’de XAVC S-I formatı ve maks. 600 Mb/sn bit hızı (4:2:2 10 bit, H.264, All-I) ile Ağır veya Hızlı Çekim modunda videoları ağır ya da hızlı çekimde doğrudan oynatırken olağanüstü görüntü kalitesi sunar. XAVC S formatında, 240 fps’de (24p kayıt) Full HD çözünürlükle 10 kata kadar ağır çekim yapılabilir, böylece dinamik sporlar ve diğer aksiyon türlerinde yeni perspektifler sağlanır.

  Yaratıcı zoom kontrolü

  Kolun üstündeki zum kontrolü, uyumlu motorlu zum lenslerini yönetir ve aynı zamanda, bir çekimde ihtiyaç duyulan lens sayısını azaltabilecek motorsuz zum ve prime lensler için Clear Image Zoom’un kullanılmasını sağlar.

  Ana nesnenizin sesini her ortamda net bir şekilde kaydedin

  Akıllı 3 Kapsüllü Mikrofon, ana nesnenizin sesi dahil olmak üzere net ses kaydı yapar. Çekiminize bağlı olarak mikrofonun yön seçimini Ön, Arka, Tüm Yönler veya Otomatik olarak ayarlayabilirsiniz.

  Fotoğraf makinesi içinde 10 bit 4:2:2 kayıt

  ZV-E1, Uzun GOP veya All-Intra sıkıştırma ile dahili olarak 10 bit 4:2:2 video kaydedebilir. Böylece, genel olarak daha yüksek düzenleme özgürlüğü sağlarken daha dolu, daha doğal tonlamalar üretilebilir.

  S-Gamut3.Cine/S-Log3 ve S-Gamut3/S-Log3

  S-Log3, gölgeden orta düzey (%18 gri) tonlamalara kadar gelişmiş renk üretimi sunar. Renk alanları arasında, S-Gamut’tan daha iyi renk üretimi sunan S-Gamut3 ve taranan sinema filmine benzer bir görünüm sağlamak için tasarlanmış renk alanı S-Gamut3.Cine vardır.

  LUT dosyalarını içe aktarma ve kullanma

  Belirli bir görünümü oluşturmak için kullanıcı LUT dosyaları (.cube formatı) içe aktarılarak görüntü profillerine atanabilir. Post prodüksiyonda renk düzeltmesini en aza indirmek veya ortadan kaldırmak için görünüm fotoğraf makinesinde kaydedilir.

  Daha yüksek pozlama özgürlüğü için esnek ISO

  Esnek ISO, diyafram açıklığı ve deklanşör hızı manuel ayarlanırken ISO hassasiyetinin sahnenin parlaklığına göre değişmesine olanak tanıyan bir S-Log3 çekim modudur. ISO, optimum pozlama için AUTO olarak veya manuel şekilde 640 ve 102400 (genişletilmiş ISO modunda 160 ve 409600) olarak ayarlanabilir.

  En küçük, en hafif, Full Frame değiştirilebilir lensli vlog kamerası

  ZV-E1, sadece elde çekim değil gimbale veya drone’a montaj için de ideal olmasını sağlayan Full Frame CMOS sensörü ve değiştirilebilir lensiyle dünyanın en kompakt, en hafif vlog kamerasıdır.

  Erişilebilir kontroller

  Yandan açılır, değişken açılı LCD ekran ve Fotoğraf/Video/Ağır ve Hızlı Çekim seçici, REC düğmesi ve diğer kontroller selfie ve vlog çekmeyi kolaylaştırır.

  Sezgisel kullanım sunan dokunmatik işlevler

  Ekranın sol veya sağ kenarına kaydırdığınızda çekim modu, Sinematik Vlog Ayarı ve daha fazlasını kontrol eden, üstteki dokunmatik işlev simgeleri görünür. Ek olarak, monitörde yukarı doğru kaydırarak işlev (Fn) menüsü görüntülenebilir. Diğer geliştirmeler arasında, mevcut F-stop, deklanşör hızı ve monitör ekranının alt tarafındaki ISO simgelerine eklenen pozlama telafisi ve beyaz dengesi dokunmatik kontrol simgeleri bulunur.

  Z serisi pil ve optimize edilmiş güç performansı

  Sony’nin yüksek kapasiteli Z pilini içeren ZV-E1’in yeni görüntü işleme motoru, görüntü sensörü ve ilgili devreleri tüm çekim koşullarında optimum güç ekonomisi için tasarlanmıştır.

  Toza ve neme dayanıklı tasarım

  ZV-E1, gövdedeki tüm bağlantı parçalarındaki lamba-zıvana yapısının yanı sıra tüm düğmelerin çevresindeki sızdırmazlık sayesinde zorlu açık hava koşullarında toza ve neme olağanüstü direnç sunar.

  Güvenle çekim yapmak için elverişli özellikler

  ZV-E1, fotoğraf makinesinin önündeki kayıt ışığı, videolar için zamanlayıcı ve monitörde dikkat çekici bir kayıt göstergesi dahil olmak üzere bir dizi faydalı özellikle ilgili yardımcı olurken güvenle çekim yapın.

  Kolay ve istikrarlı akıllı telefon bağlantısı

  Arka planda istikrarlı aktarımlar devam ederken fotoğraf makinesinden akıllı telefondaki İçerik Oluşturucu Uygulamasına bağlantı istikrarı önemli ölçüde iyileştirildi. Çekim İşaretleri, klipleri yüklemeyi daha kolay ve verimli hale getirir.

  En yüksek kalitede canlı içerik akışı

  USB ile kişisel bilgisayara veya akıllı telefona bağlanan ZV-E1, canlı etkinlikler ya da çevrimiçi toplantılar için yüksek kaliteli web kamerası işlevi görür. Dar alan derinliği, muhteşem bokeh ve gelişmiş AF ile benzersiz görüntüler yaratın.

  Kutu İçeriği
  • Sony ZV-E1 Aynasız Fotoğraf Makinesi
  • Sony NP-FZ100 Şarj Edilebilir Lityum İyon Pil (2280mAh)
  • Omuz Askısı
  • Rüzgar Önleyici
  • Rüzgar Önleyici Adaptörü
  • Gövde Kapağı
  • Aksesuar Kızağı Kapağı
  Ürün Özellikleri
  Body/Kit
  :
  Body / Sadece Gövde
  Tip
  :
  Aynasız
  Sensör Format
  :
  Full Frame
  Megapixel
  :
  12,1
  Sensör Tipi
  :
  CMOS
  Bayonet
  :
  Sony E(APS-C),Sony FE(Full Frame)
  AF Noktası
  :
  759
  Fotoğraf FPS
  :
  10
  Video Kayıt
  :
  10bit 4:2:0,10bit 4:2:2,8bit 4:2:0,XAVC S 4:2:0 8-Bit
  Video FPS
  :
  4K 30p,4K 60p,Full HD 120p,Full HD 60p,4K 50p
  Video Çözünürlük
  :
  4K UHD,Full HD (1080p)
  Hafıza Kartı Tip
  :
  SD/SDHC/SDXC/SD Express
  Mikrofon Bağlantı
  :
  3.5mm TRS
  ISO
  :
  100 - 102400
  Kablosuz Bağlantı
  :
  Bluetooth,Wi-Fi 2.4GHz,Wi-Fi 5Ghz
 • Görüntüleme
  Objektif MontajıSony E
  Sensör ÇözünürlüğüEtkili: 12,9 Megapiksel (4240 x 2832)
  Sensör Tipi35,6 x 23,8 mm (Tam Çerçeve) CMOS
  Görüntü SabitlemeDijital, 5 Eksen
  Dahili ND FiltresiHiçbiri
  Yakalama TürüFotoğraf ve Video
  Pozlama Kontrolü
  Shutter TipiElektronik Obtüratör, Mekanik Odak Düzlemi Deklanşörü
  Shutter Hızı
  Film Modunda 1/8000 - 30 Saniye 1/8000 - 1 Saniye
  ISO HassasiyetiFotoğraf
  80 - 102.400 (Genişletilmiş: 80 - 409.600)
  Ölçüm YöntemiMerkez Ağırlıklı Ortalama, Vurgu Ağırlıklı, Çoklu, Spot
  Ölçüm Aralığı3 ila 20 EV
  Fotoğraf
  Resim Boyutları3:2
  12MP (4240x2832)
  5,1 MP (2768x1848)
  3MP (2128x1416)
  Görüntü Dosyası FormatıHEIF, JPEG, Ham
  Bit Derinliği10 Bit
  Video
  Dahili Kayıt ModlarıRawXAVC HS 4:2:0 10-Bit
  UHD 4K (3840 x 2160), 50/59,94 fps'de [45 - 150 Mb/s]
  UHD 4K (3840 x 2160), 23,98 fps'de [30 - 100 Mb/s]
  RawXAVC HS 4:2:2 10-Bit
  3840 x 2160, 50/59,94 fps'de [100 - 200 Mb/s]
  3840 x 2160, 23,98 fps'de [50 - 100 Mb/s]
  RawXAVC S 4:2:2 8-Bit
  UHD 4K (3840 x 2160) 50/59,94 fps [100 - 200 Mb/s]
  UHD 4K (3840 x 2160) 25/29,97 fps [140 Mb/s]
  UHD 4K (3840 x 2160) 23,98 fps [100 Mb/ s]
  RawXAVC S 8-Bit
  100/120 fps'de 1920 x 1080p [60 - 100 Mb/s]
  50/59,94 fps'de 1920 x 1080p [25 - 50 Mb/s]
  25/29,97 fps'de 1920 x 1080p [16 - 50 Mb/sn]
  23,98 fps'de 1920 x 1080p [50 Mb/sn]
  RawXAVC S 10-Bit
  23,98/25/29,97/50/59,94 fps'de 1920 x 1080p [50 Mb/s]
  RawXAVC SI 10-Bit
  3840 x 2160, 59,94 fps'de [600 Mb/s]
  3840 x 2160, 50 fps'de [500 Mb/s]
  3840 x 2160, 29,97 fps'de [300 Mb/sn]
  3840 x 2160, 25 fps'de [250 Mb/sn]
  3840 x 2160, 23,98 fps'de [50 Mb/sn]
  1920 x 1080p, 59,94 fps'de [222 Mb/sn]
  1920 x 1080p 50 fps'de [185 Mb/sn]
  1920 x 1080p, 29,97 fps'de [111 Mb/sn]
  1920 x 1080p, 25 fps'de [93 Mb/sn]
  1920 x 1080p, 23,98 fps'de [89 Mb/sn]
  Harici Kayıt ModlarıHiçbiri
  Hızlı/Yavaş Hareket DesteğiEvet
  Kayıt LimitiHiçbiri
  Yayın ÇıkışıNTSC/PAL
  IP AkışıHiçbiri
  Dahili Mikrofon TipiMüzik seti
  Arayüz
  Ortam/Hafıza Kartı YuvasıTek Yuva: SD/SDHC/SDXC (UHS-II)
  Görüntülü G/ÇHiçbiri
  Ses G/Ç1 x 1/8" / 3,5 mm TRS Stereo Mikrofon Girişi
  1 x 1/8" / 3,5 mm TRS Stereo Kulaklık Çıkışı
  Güç G/Ç1 adet USB-C Girişi
  Diğer G/Ç1 x USB-C (USB 3.2 / 3.1 Gen 1) Veri Girişi/Çıkışı (Güç Girişiyle Paylaşılır)
  1 x Sony Çoklu/Mikro-USB Kontrolü
  KablosuzWi-Fi, Bluetooth
  Mobil Uygulama UyumluEvet
  *Mart 2023 itibariyle: En güncel uyumluluk için üreticiye danışın
  Küresel Konumlandırma (GPS, GLONASS, vb.)Hiçbiri
  Monitör
  Boyut3.0"
  Çözünürlük1.036.800 Nokta
  Ekran TipiEklemli Dokunmatik LCD
  Odak
  Odak TürüOtomatik ve Manuel Odaklama
  Odak ModuOtomatik, Doğrudan Manuel Odaklama, Manuel Odaklama
  Otomatik Odak NoktalarıFotoğraf
  Aşaması Algılama: 759
  Video
  Aşaması Algılama: 627
  Otomatik Odaklama Hassasiyeti6 ila +20 EV
  Flaş
  Dahili FlaşHAYIR
  Harici Flaş BağlantısıAkıllı Flaş Yuvası
  Çevresel
  Çalışma Sıcaklığı32 ila 104°F / 0 ila 40°C
  Genel
  Pil Türü1 x NP-FZ100 Şarj Edilebilir Lityum İyon (Yaklaşık 570 Çekim)
  Güç Tüketimi≤7W
  Tripod Montaj1 x 1/4"-20 Dişi
  Aksesuar Montajı1 x Akıllı Sıcak Ayakkabı
  Boyutlar (G x Y x D)4,8 x 2,8 x 2,1" / 121 x 71,9 x 54,3 mm
  Ağırlık14,1 oz / 399 g (Yalnızca Gövde)
  1,1 lb / 483 g (Pil, Kayıt Ortamı ile)
Aksesuarlar Tümünü Gör
Ürüne Ait Aksesuarlar
Fotoğraf > Hafıza Kartları ve Aksesuarlar > SD Hafıza Kartları
Fotoğraf > Hafıza Kartları ve Aksesuarlar > SD Hafıza Kartları
Fotoğraf > Hafıza Kartları ve Aksesuarlar > SD Hafıza Kartları
Fotoğraf > Hafıza Kartları ve Aksesuarlar > SD Hafıza Kartları
Fotoğraf > Hafıza Kartları ve Aksesuarlar > SD Hafıza Kartları
Fotoğraf > Hafıza Kartları ve Aksesuarlar > SD Hafıza Kartları
Fotoğraf > Hafıza Kartları ve Aksesuarlar > SD Hafıza Kartları
Fotoğraf > Hafıza Kartları ve Aksesuarlar > SD Hafıza Kartları
Fotoğraf > Hafıza Kartları ve Aksesuarlar > SD Hafıza Kartları
Fotoğraf > Hafıza Kartları ve Aksesuarlar > SD Hafıza Kartları
Fotoğraf > Hafıza Kartları ve Aksesuarlar > SD Hafıza Kartları
Fotoğraf > Hafıza Kartları ve Aksesuarlar > SD Hafıza Kartları
Fotoğraf > Hafıza Kartları ve Aksesuarlar > SD Hafıza Kartları
Fotoğraf > Hafıza Kartları ve Aksesuarlar > SD Hafıza Kartları
Fotoğraf > Hafıza Kartları ve Aksesuarlar > SD Hafıza Kartları
Fotoğraf > Hafıza Kartları ve Aksesuarlar > SD Hafıza Kartları
Fotoğraf > Hafıza Kartları ve Aksesuarlar > SD Hafıza Kartları
Fotoğraf > Lensler ve Lens Aksesuarları > Aynasız Makine Lensleri
Fotoğraf > Batarya ve Güç Üniteleri > Bataryalar
Fotoğraf > Batarya ve Güç Üniteleri > Bataryalar
Fotoğraf > Batarya ve Güç Üniteleri > Bataryalar
Fotoğraf > Batarya ve Güç Üniteleri > Bataryalar
Fotoğraf > Batarya ve Güç Üniteleri > Batarya Şarj Cihazları
Fotoğraf > Batarya ve Güç Üniteleri > Bataryalar
Fotoğraf > Lensler ve Lens Aksesuarları > Aynasız Makine Lensleri
Fotoğraf > Lensler ve Lens Aksesuarları > Aynasız Makine Lensleri
Fotoğraf > Lensler ve Lens Aksesuarları > Aynasız Makine Lensleri
Fotoğraf > Lensler ve Lens Aksesuarları > Aynasız Makine Lensleri
Fotoğraf > Lensler ve Lens Aksesuarları > Aynasız Makine Lensleri
Fotoğraf > Lensler ve Lens Aksesuarları > Aynasız Makine Lensleri
Fotoğraf > Hafıza Kartları ve Aksesuarlar > SD Hafıza Kartları
Fotoğraf > Hafıza Kartları ve Aksesuarlar > SD Hafıza Kartları
Fotoğraf > Hafıza Kartları ve Aksesuarlar > SD Hafıza Kartları
Fotoğraf > Hafıza Kartları ve Aksesuarlar > SD Hafıza Kartları
Fotoğraf > Hafıza Kartları ve Aksesuarlar > SD Hafıza Kartları
Fotoğraf > Hafıza Kartları ve Aksesuarlar > SD Hafıza Kartları
Fotoğraf > Hafıza Kartları ve Aksesuarlar > SD Hafıza Kartları
Fotoğraf > Lensler ve Lens Aksesuarları > Aynasız Makine Lensleri
Gimbal - Sabitleyiciler > Gimbal Modelleri > Kamera Gimballeri
Gimbal - Sabitleyiciler > Gimbal Modelleri > Kamera Gimballeri
Gimbal - Sabitleyiciler > Gimbal Modelleri > Kamera Gimballeri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.