Panasonic AG-UX90 4KHD Professional Video Kamera

T14862
PAN.1010
0 Değerlendirme
Yorum Yaz
81.599 TL
Taksit Seçenekleri
Havale ve Eft ile verdiğiniz siparişlerde %1 indirim ile fiyatı 80.783 TL
 • Fotografium'dan alacağınız bütün ürünler Yetkili Türkiye Distribütörünün garantisi altındadır. Farklı platformlarda "Ithalatçı Garantili" adıyla satılan, kaçak ve naylon faturalı spot ürünlerle aynı kategoride değildir. Tüm ürünlerin yasal garanti süreleri içersinde Yetkili Servislerde ücretsiz bakım ve onarımı yapılmaktadır..
 • Fotografium, 2008 yılından beri binlerce devlet kurumu ve özel firmanın ihtiyaçları doğrultusunda en uygun fiyatları ve en kapsamlı hizmetleri sunmaktadır.
 • En uygun teklifleri almak için iletişime geçin;
  Telefon: 0850 433 36 86     Mail: [email protected]
 • Kredi kartınızın limiti almak istediğiniz ürüne yetmedi mi? Ödemelerinizi ister iki farklı kredi kartının limitlerini birleştirerek, ister bir kısmını kredi kartıyla kalan kısmını havaleyle veya kapıda ödeme seçenekleriyle yapabilirsiniz.
  Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • İstanbul içi VIP kurye hizmetimizi kullanarak seçili ürünleri aynı gün teslim alabilirsiniz. Aynı gün teslimat seçeneği yalnızca İstanbul ili için geçerlidir.
  Detaylar için 0850 433 3686’yi arayınız.
 • Fotoğraf çekmeyi en hızlı ve en keyifli şekilde öğrenmek için bu müthiş eğitim fırsatına ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Tıklayın..
 • Currently unavailable.
 • Ürün Açıklaması
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Size Ulaşalım
 • Aksesuarlar ⮯
 • Panasonic AG-UX90 4KHD Professional Video Kamera

  Genel Özellikler

  •  1.0 'Tipi CMOS Sensör
  • UHD 29.97 / 23.98 / FHD 59.94p / 29.97p / 23.98p
  • FHD Değişken Çerçeve Hızı 60 FPS'e kadar
  • UHD / FHD Çift Codec Kayıt
  • 16 Eksenli Renk Düzeltme İşlevi
  • OIS ile 8,8 ila 132mm 15x Optik Zoom
  • 3 x Manuel Lens Kontrol Halkaları
  • IR Gece Çekimi
  • Röle ve Eşzamanlı Kayıt
   
  Panasonic AG-UX90, kolay ve yüksek kalitede 4K/FHD kayıtlara yönelik 'UX serisi standart modelidir”. Yeni tasarlanmış 24,5 mm açı*1 ve 15x optik zuma sahip kompakt bir lensle donatılmıştır. Bu modelin Optik Görüntü Sabitleyicisi (O.I.S.), akıllı AF işlevi ve Manuel Üç Halkası profesyonel kamera işleri için idealdir.
   
  Panasonic AG-UX90 1.0 tipi bir yüksek hassasiyetli MOS sensörü ile donatılmıştır. UHD 25p ve FHD 50p/25p çok formatlı kayıtları destekler. 4K (UHD) değerli yüksek çözünürlüğe ek olarak, bu model 50 Mbps’de yüksek kalitede FHD kaydı sağlar. İki SD hafıza kartı yuvası aktarma/simültane kayıtlara olanak sağlar.
   
  AG-UX90 ayrıca profesyonel fotoğrafçılara tanıdık gelecek olan bir tasarıma, kullanım kolaylığına ve aynı zamanda HDMI çıkışını ve XLR girişini içeren bir dizi arayüze sahiptir. Konvansiyonel HD el kameralarıyla aynı düzeyde çabukluk ve mobilite özelliği sunan AG-UX90, yüksek görüntü kaliteli 4K/HD video yapımlar için güçlü destek sağlar.
   
  Yeni Geliştirilmiş 24.5 mm’lik Geniş Açı*1 ve 15x Optik Zum LEICA DICOMAR Lensi
   
  20x Optik Zum: 4-Sürüşlü Lens Sistemi hem yüksek görüntü kalitesi/hassasiyeti hem 24,5 mm’lik geniş açısı*1 ve 20x optik zum lensiyle kompakt bir yapı sunar. Bu hızlı zum, yakınlaştırma ve uzaklaştırma işlemini hızlandırır.
   
  Yüksek Çözünürlüklü Akıllı Zum: FHD moduda, i.Zum işlevi yüksek çözünürlüğü korurken maksimum zum yapabilme imkanını maksimum 25 katına kadar çıkarır. i.Zum özelliği, optik zum sınırına ulaştığında kusursuz bir şekilde açılır.
   
  Dijital Zum (x2/x5/x10): Dijital Zum işlevi, ışık yoğunluğundan taviz vermeden aktive olur. Optik zum ve i.Zum özelliğin bir araya gelmesiyse 250x*2 gibi maksimum bir yakınlaştırma sağlanır.
   
  LEICA DICOMAR*3 Lens: Bu lens, Leica Kamera AG’nin en sıkı kalite standartlarından geçmeyi başarmıştır. Bir çoklu kaplama işlemi yankı izlerini ve yansımayı en aza indirerek sonucunda özellikle net görüntüler sunar.
   
  FHD modunda *1 35 mm’lik film kamerası eşdeğeri. 35,4 mm UHD modunda.
   
  *2 FHD modunda 15x Optik Zum + i.Zum + Dijital Zum 10x özelliklerinin kullanımı. Görüntü ne kadar büyütülürse, kalitesinde yaşanacak değer kaybı da o kadar fazla olur.
   
  *3 Leica, Leica Microsystems IR GmbH’nin tescilli markasıdır. DICOMAR, Leica Camera AG’nin tescilli markasıdır. LEICA DICOMAR ürünleri, Leica Camera AG tarafından onaylanmış sıkı kalite standartları baz alınarak, Leica sertifikalı ölçüm aletleri ve kalite güvence sistemleri kullanılarak imal edilir.
   
  Yüksek Hassasiyet, UHD 25p veya FHD 50p Kayıtları İçin 1.0 Tipi MOS Sensörü
  Yüksek Görüntü Kaliteli, Yüksek Duyarlılıklı 1.0 tipi 4K MOS Sensörü: 1.0 tipindeki MOS sensörü, olağanüstü olağanüstü bir alan derinliği ve görüntü kalitesi ile duyarlılığı arasında mükemmel bir denge sunar. UHD (3840x2160) 25p modunda yüksek çözünürlükte kayıt yapılabilir.
  Yüksek Görüntü Kaliteli FHD Kaydı: FHD (1920x1080) modunda, 50 Mbps bit hızıyla profesyonel ve üst düzey görüntü kaydı yapılabilir.
  UHD/FHD/SD Çok Formatlı Kayıt: Çok yönlü kayıt modları çözünürlüğe, kare hızına, bit hızına ve dosya formatına göre seçilebilir.
   
  Gelişmiş Optik Görüntü Sabitleyicisi ve Yüksek Hızlı, Yüksek Hassasiyetli Akıllı AFGelişmiş Optik Görüntü Sabitleyicisi [UHD/FHD]: Optik Kaydırma Sabitleyicisinin düzeltme alanı (O.I.S.) genişletilmiştir ve bu sayede yüksek açılı veya düşük açılı çekimler gibi değişken görüntü çekme durumlarında bile güçlü düzeltme sağlar.
  5 Eksenli Hibrid Görüntü Sabitleyici [FHD]: HD çekim modlarında, hem optik hem de elektronik görüntü sabitleme efektlerini bir araya getiren el titreme düzeltmesini kullanılarak, döner yöndeki de dahil olmak üzere, çeşitli yönlerdeki el titremeleri tespit edilir ve düzeltilir.
   
  Akıllı Otomatik Netleme: Micro Sürücülü Netleme Birimi, yüksek hızlı tarama özelliği ve stabilitesi sayesinde 4K görüntülerde bile üstün bir otomatik netleme sağlar. 4K video kameralarda odaklanma hızı, tarama becerisi ve stabilitenin en üst sınıfına*4 ulaşılır.
  Özelleştirilebilir AF İşlevi: Otomatik netleme işlevi AF Hızı, AF Hassaslığı ve AF Alan Genişliği ayarlanarak özelleştirilebilir. Bu işlev konu türüne ve uygulamaya göre AF’nin kullanıcı tarafından tam olarak amaçlandığı şekilde çalışmasını sağlar.
   
  *4 1.0 tipi sensöre sahip, entegre lensli kayıt kamerası (Eylül 2016 itibarıyla Panasonic araştırmasına göre.)
  FHD VFR (Değişken Kare Hızlı) Kayıt, Çift SD Hafıza Kartı Yuvası
  FHD VFR Kayıt: VFR kaydı 9 adımda 2’den 50 fps’ye kadar ayarlanabilir.
  Sınırsız Aktarma Kaydı: Çift SD hafıza kartı yuvaları kullanılarak, otomatik olarak sürekli 1. Yuvadan 2. Yuvaya kaydedilir. SD kartı değiştirilerek, görüntüler uzun saatler boyunca sürekli kaydedilebilir
   
  *5 Detaylar ve Gama Modları da Dahil Olmak Üzere Kamera Görüntü Uyarlama İşlevleri
  Dış Görünüş Detayı: Cilt renginin yumuşak ve güzel görünmesini sağlar. Özellikle de kişilere yakın çekim yaparken.
  8 Modlu Gama: AG-UX90, VariCam için geliştirilen teknolojilerden faydalanılarak iki adet Cine-Like Gama da dahil olmak üzere, sekiz adet seçilebilir gama moduyla donatılmıştır.
   
  Sahne Dosyaları: Sahne Dosyaları olarak resim kalitesi ayarları önceden yapılmış altı dosya bulunmaktadır (Standart, Flüoresan Işıklar Altında Çekim, Kıvılcım, Durağan Gibi, Cine-like karşıtlığı ve Cine-like dinamik aralığı). Bu ayarlardan herhangi birini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz ve bir seti AG-UX90 içinde, sekize kadar seti ise SD hafıza kartında Özelleştirilmiş Dosya olarak saklayabilirsiniz.
  Profesyonel Kamera İşlerini Desteklemek İçin İşlevler ve Tasarımlar
   
  Dokunmatik panelli LCD ve EVF
  HDMI: UHD 25p ve FHD 50p’ye kadar dijital çıkışlar.
  VIDEO/SES ÇIKIŞI: Video ve ses izlemesi için analog sinyal çıkışı verir
  XLR SES GİRİŞİ İki kanallı XLR ses girişiyle (değiştirilebilir 48 V fantom güç kaynağı, MIC ve LINe ile) ve manuel ses düzeyi ve OSD seviye ölçeri ile donatılmış
  iPad Uzaktan Kumandası: iPad AG ROP uygulamasını*6, Apple App Store'dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulama, kablosuz modülünün (isteğe bağlı AJ-WM50 veya AJ-WM30) takılmasına bağlı olarak AG-UX90’ın uzaktan ve kablosuz olarak kontrol edilmesine olanak tanır. Kaydırma, İris, REC Başlatma/Durdurma ve görüntü kalitesi ayarları gibi birçok kontrol işleminin yapılabilmesini sağlar.
   
  *5 Çoklu SD kartlarına kaydedilebilecek maksimum veri miktarı 96 GB’dir. Veri boyutu 96 GB’yi aşsa bile kayıt durmayacaktır.
  Kutu İçeriği
  • Panasonic AG-UX90 4K/HD Video Kamera
  • 7.28V 43Wh Lithium-Ion Battery  (5,900mAh)
  • Battery Charger for AG-VBR 
  • AC Adaptör
  • Microphone Holder Kit
  • Vizör Lastiği
  • Lens Hood
  • Input Terminal Cap
  • AC Kablo
Aksesuarlar Tümünü Gör
Ürüne Ait Aksesuarlar
Çanta - Tripod > Tripodlar > Video Tripod Kitleri
Çanta - Tripod > Tripodlar > Tripod Kitleri
Çanta - Tripod > Tripodlar > Tripod Aksesuarları > Tripod Kumanda ve Kontrol Üniteleri
Çanta - Tripod > Tripodlar > Tripod Kitleri
Çanta - Tripod > Tripodlar > Tripod Kitleri
Çanta - Tripod > Tripodlar > Tripod Kitleri
Çanta - Tripod > Tripodlar > Tripod Ayakları
Çanta - Tripod > Tripodlar > Tripod Ayakları
Çanta - Tripod > Tripodlar > Monopodlar
Çanta - Tripod > Tripodlar > Video Tripod Kitleri
Çanta - Tripod > Tripodlar > Video Tripod Başlıkları
Çanta - Tripod > Tripodlar > Video Tripod Başlıkları
Çanta - Tripod > Tripodlar > Video Tripod Başlıkları
Çanta - Tripod > Tripodlar > Video Tripod Başlıkları
Çanta - Tripod > Tripodlar > Video Tripod Başlıkları
Çanta - Tripod > Tripodlar > Video Tripod Aksesuarları > Tripod Dolly ve Tekerlekler
Çanta - Tripod > Tripodlar > Video Tripod Aksesuarları > Tripod Dolly ve Tekerlekler
Çanta - Tripod > Tripodlar > Video Tripod Kitleri
Stüdyo - Işık > Sürekli Işıklar > Kamera Üstü Led Işıklar
Pro Video > Kamera Üstü Ekipmanlar > Referans Monitörleri
Pro Video > Kamera Üstü Ekipmanlar > Referans Monitörleri
Stüdyo - Işık > Stüdyo-Işık Ekipmanları > Stüdyo Fon Sistemleri > Kumaş Stüdyo Fonları
Stüdyo - Işık > Stüdyo-Işık Ekipmanları > Stüdyo Fon Sistemleri > Fon Standları
Stüdyo - Işık > Sürekli Işıklar > Panel Led Işıklar
Pro Video > Kamera Üstü Ekipmanlar > Kayıtçı Monitörler
Pro Audio > Ses Kayıt Sistemleri > Ses Kayıt Cihazları
Çanta - Tripod > Tripodlar > Tripod Kitleri
Çanta - Tripod > Tripodlar > Monopodlar
Çanta - Tripod > Tripodlar > Video Tripod Aksesuarları > Tripod Dolly ve Tekerlekler
Stüdyo - Işık > Sürekli Işıklar > Kamera Üstü Led Işıklar
Outlet Fırsatlar
Outlet Fırsatlar
Pro Video > Kamera Üstü Ekipmanlar > Kayıtçı Monitörler
Pro Video > Kamera Üstü Ekipmanlar > Kayıtçı Monitörler
Stüdyo - Işık > Sürekli Işıklar > Spotlight Işıklar
Stüdyo - Işık > Sürekli Işıklar > Spotlight Işıklar
Stüdyo - Işık > Sürekli Işıklar > Panel Led Işıklar
Stüdyo - Işık > Sürekli Işıklar > Panel Led Işıklar
Stüdyo - Işık > Stüdyo-Işık Ekipmanları > Stüdyo Fon Sistemleri > Fon Standları
Pro Video > Kamera Üstü Ekipmanlar > Referans Monitörleri
Pro Video > Kamera Üstü Ekipmanlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.