Filtrele
Sıralama
Sıralama KAPAT
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Rastgele
  • Puana Göre
Video Kamera Bataryaları
18 ürün görüntüleniyor.
Seçilenleri Karşılaştır
Listeden ürün seçiniz.

Video Kamera Bataryaları

Video kamera bataryaları kameranızın kayıt süresini asıl belirleyen unsurdur. Profesyonel ve handycam kameralarda video kayıt süresi kamera batarya şarj süresine bağlıdır. Batarya dolu olduğu sürece kameranız kayıt yapmaya devam edecektir. Bu nedenle özellikle uzun süreli dış mekan video çekimlerinde çok sayıda ve tam dolu kamera bataryası bulundurmak iş akışınızın bozulmaması için gereklidir. En iyi video kamera bataryası kameranızla aynı marka ve yüksek değere sahip olan bataryadır. Kameranızın pil yuvasına takılabilse de markasız ve özellikle de CE belgesi bulunmayan bir video kamera bataryası satın almayınız.

Çünkü batarya ve pillerde kalite güvencesini sağlayan CE belgesi bulunan üreticilerin ürettiği bu kamera bataryaları kameranıza uzun süre içlerinde bırakılsalar da zarar vermeyecektir. Yine batarya üreticisi olan Duracell video kamera bataryalarını güvenle kullanabilirsiniz. Fotografium firması CE belgesi ibraz edemeyen hiçbir batarya üreticisinin ürününün satışını yapmamaktadır. Bu nedenle Sony video kamera bataryası ararken yan sanayi Sony batarya yani Oem batarya modellerimizi de güvenle satın alabilirsiniz. Çünkü Oem batarya satın aldığınızda yine CE belgesi bulunan Hlypro batarya, Pdx batarya ya da Sanger batarya markalarının gönderimi yapılacaktır.

Video Kamera Batarya Çeşitleri

Video kamera bataryası çeşitleri aslında kameraların segmentiyle ilgilidir. Profesyonel kamera bataryaları daha yüksek enerji sağlayacak şekilde üretilirler. Profesyonel video kameralarının ortak olarak en çok kullandıkları batarya Sony NP F970 video kamera bataryasıdır. Bu kodlu bataryalar diğer marka kameralar ve kamera üstü ekipmanlar için de çoğunlukla kullanılmaktadır.  Tek dolu batarya ile 2 saatten fazla video kaydı sağlayan bu bataryalar yedek olarak mutlaka bulundurulmalıdır. Duracell kamera bataryaları ve orjinal video kamera bataryası çeşitlerine muadil olacak Oem bataryaları sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Kamera batarya fiyatlarını bulabilirsiniz. Kamera için batarya önerisi için de canlı destek hattımızdan uzmanlarımıza sorularını yönlendirebilirsiniz.

Kamerama Uygun Bataryayı Nasıl Seçerim?

  • Öncelikle kamera üreticinizin belirttiği pil modelini bilmeniz gerekir. Bunun için kameranızın kullanım kılavuzunda belirtilen batarya modeline bakabilirsiniz. Yine sitemizde her kameranın ürün sayfalarında ilişkili ürünler kısmında kameranıza uygun batarya çeşidini bulabileceksiniz.
  • Batarya modelini tespit ettikten sonra video kamera bataryasının kalitesinden emin olmalısınız. Bunun için öncelikle kameranız ile aynı marka bataryayı satın almak en iyisidir. Ancak yedek batarya olarak alacaksanız  Ce belgesi olan markaları tercih edin.

Kameranızın bataryası lion türünde ise tam doldurarak çalıştırmaya başlamanız pilin ömrünü arttıracaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.