Para Puan Rehberi
uye-ol-kazan.png (13 KB)

ÜYE OL PUAN KAZAN 

fotografium.com a üye olduğunuzda 100 tl değerinde hediye çeki kazanırsınız. Kazandığınız hediye çekini minimum 2000 TL tutarındaki ilk alışverişinizde kullanabilirsiniz.

alisveris-kazan.png (16 KB)

ALIŞVERİŞ YAP PUAN KAZAN

fotografium.com üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerde toplam sepet tutarınızın % 1 ‘i oranında puan kazanırsınız. Kazandığınız puanları minimum 2000 TL tutarındaki bir sonraki alışverişinizde kullanabilirsiniz. Kullanmadığınız puanlar, içinde bulunduğunuz yılın sonunda geri alınmaktadır.

paylas-kazan.png (19 KB)

PAYLAŞ PUAN KAZAN

fotografium.com ‘dan verdiğiniz siparişteki ürünleri #fotografiumdan etiketiyle instagramda (story ya da feed) şeklinde paylaşıp ekran görüntüsünü fotografiumcom isimli instagram hesabımıza üye olduğunuz mail adresini de ekleyerek dm olarak gönderin, her paylaşım başına 10 TL değerinde 1.000 puan kazanın. Kullanılmayan puanlar yıl sonunda geri alınacaktır. Siparişinizde farklı sayıda ürünlerin olması kazanacağınız puan miktarını etkilemeyecek, kazanacağınız puan sipariş başına olacaktır.

yorum-kazan.png (8 KB)

YORUM YAP PUAN KAZAN

fotografium.com da yer alan ürünlere yapacağınız her bir yorum size 5 TL değerinde 500 puan kazandırıyor. Kazandığınız puanları minimum 2000 TL  turarındaki alışverişlerinizde geçerli olacaktır. Hemen siz de, satın aldığınız ürünlere yorum yapmaya başlayın, sıradaki alışverişinizi indirimli olarak yapmanın keyfini yaşayın. Yapacağınız yorumların aşağıdaki şartları taşıması gerekir:

  • Ürünle ilgili tarafsız yorumunuzu; dürüst, anlaşılır, açık ve yalınbir şekilde yazın.
  • Yazdığınız yorumun en az 20 kelime uzunluğunda ve Türkçe dil anlatım kurallarına uygun olduğundan emin olun.
  • Yorum alışveriş yaptığınız ürün ile ilgili olsun.
  • Yorum içeriği başka bir üyenin kişilik haklarına saldırı niteliği taşımasın.
  • Girmiş olduğunuz yorumlar moderasyon kontrolünden geçsin ve onaylanan her bir yorumunuz için 5 TL değerinde 500 puan hesabınıza tanımlansın.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.