Filtrele
Sıralama
Sıralama KAPAT
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Rastgele
  • Puana Göre
Handycam Video Kameralar
14 ürün görüntüleniyor.
Seçilenleri Karşılaştır
Listeden ürün seçiniz.

Handycam Video Kameralar

Handycam video kameralar el kamerası olarak da bilinir. Çünkü yapıları küçük olduğundan elde taşınabilecek ölçülerdedir. Bu özellikleriyle çok uzun yıllardır tatil videoları, gezi videoları gibi alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Profesyonel video kameralardaki gelişmeler doğal olarak handycam modellerine de yansımıştır. Özellikle video çözünürlükleri profesyonellerin bile kullanacağı hale gelmiştir.

Ultra hd video kameraları youtube videolarında kullanılmaktadır. Yine 4K handycam kameralar canlı yayınlarda ve stüdyo çekimlerinde ikinci detay kamerası olarak hizmet edebilmektedir. Bu teknik donanımlar handycam fiyatlarını da belirler. Vlog kamerası olarak da kullanılan handycam video kameralar kesintisiz video kaydı özellikleriyle tercih edilirler. Aynasız kameralardaki süre sınırı canlı yayınlar da yine bu tip el kameralarının kullanımını yaygınlaştırmaktadır. Kategori sayfamızda Sony handycam kamera modelleri başta olmak üzere diğer marka handycam video kameraları inceleyebilirsiniz.

Handycam Kamera Modelleri ve Fiyatları

Handycam kamera özellikleri fiyat açısından belirleyicidir. Yazılımsal ve donanımsal teknik özellikler incelendiğinde bu tip video kameralarda video çözünürlüğü en önemli kriter olarak karşımıza çıkıyor. Son modellerde full hd ve ultra hd video kameraları  çoğunlukla görülen çözünürlüktür. Ancak Sony handycam kamera modellerinde artık 4K handycam özelliklerini görebilirsiniz.

Tabi burada dikkat edilmesi gereken bir başka teknik detay da handycam sensörlerinin yapısıdır. Sensörlerin 1 inç ve üstündeki ölçülerde olması görüntü detayını arttıran en önemli unsurdur. Çünkü sensör boyutunun büyümesi HDR video özelliğini de beraberinde getirir. Bu sayede gölge ve karanlık alanlarda detaylar artacaktır. Yine video kameranın gece az ışık ortamlarında kayıt yapabilme becerisi artar.

En iyi handycam video kameralar 4K video çözünürlüğü ile beraber sensör ebadını daha büyük olan modellerdir. Yine saniyede kaç kare çektikleri de önemlidir. 120 fps ve üstü kare sayısına sahip handycam kameralar yavaşlatılmış video efekti ile sinematik görüntüler sunabilirler. Diğer teknik özellikler de fiyatlar açısından önemlidir. Direkt kamera üzerinden yayına çıkılması gibi yazılımsal farklara dikkat edilmelidir. Sony handycam kamera fiyatları incelenirken NFT ile akıllı cihazlara bağlanma özelliğine bakmak faydalı olacaktır. Tüm Canon handycam kamera modellerini ve Panasonic handycam kamera fiyatlarını da güncel olarak sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Handycam Kamera Önerileri Nelerdir?

Handycam kameralar en çok amatör kullanıcıların anı videolarını çekmeleri için geliştirilmişlerdir. Bu sebeble tatilde ya da gezilerinizde küçük bir çanta içinde gün boyu yanınızda taşımak için handycam kamera önerisi isteyebilirsiniz. Anılarınızı videoya alarak bunları arşivlemek istiyorsanız SD hafıza kartına kayıt yapan handycam kamera modelleri en uygun tercih olur. Bu sayede videoları başka bir cihaza aktarabilirsiniz.

Yüksek boyutta 4K çözünürlüğünde kayıtlar yapıyorsanız videolarınızın dosya boyutu da o oranda büyük olacaktır. Bunun için video arşivinizi harici bir harddiske aktararak güven altına almalısınız. Bu arşivleme yıllar sonraya anılarınız aktarmanızı sağlar. Sadece yanınızda taşıyarak kısa videolar çekmek niyetindeyseniz tavsiyemiz Sony handycam modelleri olacaktır. Özellikle en çok satan handycam kamera olan Sony HDR CX serisi handycam kameralar tüm teknik özellikleriyle en iyi handycam video kameralar kategorisinde başta yer alıyor. Ultra hd video kameraları görüntü kalitesi olarak bu tip videolarınız için oldukça yeterlidir.

NFT özellikleri sayesinde android telefonunuza bağlayarak videolarınızı anında sosyal medyada  sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Eğer daha profesyonel işler yapacaksanız 4K handycam kameralara geçebilirsiniz. Hobilerinizi ya da uzmanlık alanlarınızı anlattığınız youtube kanalınız için video üretiyorsanız Canon handycam kameralardan legria serisi ve Panasonic handycam video kamera grubundan HC VX 4K modelleri en iyi tercih olur. Canlı yayınlarda ikinci detay kamerası olarak kullanılabilirler. Yine uzaktan eğitim kamerası olarak bu video kameralar sıklıkla kullanılırlar. Yine de handycam kamera önerisi isterseniz canlı destek hattımızdan uzmanlarımızdan mutlaka destek alınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.