Filtrele
Sıralama
Sıralama KAPAT
 • Alfabetik A-Z
 • Alfabetik Z-A
 • Yeniden Eskiye
 • Eskiden Yeniye
 • Fiyat Artan
 • Fiyat Azalan
 • Rastgele
 • Puana Göre
Aksiyon Kamera Aksesuarları
270 ürün görüntüleniyor.
Seçilenleri Karşılaştır
Listeden ürün seçiniz.
1 2 3 4 ... 7 ... 12

Aksiyon Kamera Aksesuarları Nelerdir?

Aksiyon kamera aksesuarları birçok aksiyon sporu ya da aktivite için aksiyon kamera aksesuar olarak bulunur. Bu kamera aparatları siz ya da taşıtınız hızla hareket ederken hem çekeceğiniz videoların titreşimsiz doğal akışında kaydedilmesini sağlar. Hem de aksiyon kameranızın güvenli bir şekilde bedeninize ya da aracınıza sabitlenmesini sağlar.

Temel olarak aksiyon halinde video çekerken işinizi kolaylaştıracak yapıda üretilen aksiyon kamera aksesuarları bağlantı parçaları, outdoor kamera aksesuarı olarak housing kılıflar ve su geçirmez kamera çantası olarak kategorilendirilir. Aksiyon kamera satın alan macera severlerin başta Gopro aksesuarları olmak üzere en çok tercih ettiği aksiyon kamera aparatları ise şunlardır:

 • Gopro su altı kılıfı housing: Su altı dalış sporları ile uğraşanların en çok tercih ettiği aksesuar  housinglerdir. Tuzlu sudan aksiyon kameranızın zarar görmesini engelleyerek daha derin sularda dalış videolarınızı kolaylaştırır.
 • Gopro tripod: Aksiyon kameranızın sabitlenmesini sağlayan Gopro tripod aparatı tripod yani üç ayak desteğinin yanı sıra monopod olarak ve selfie çubuğu olarak da kullanıldığından çok fonksiyonlu bir aksiyon kamera aparatıdır.
 • Aksiyon kamera göğüs aparatı:  Aksiyon kameranızı kendi gövdenize sabitlemek için kullanacağınız en güvenli aksesuarlar göğüs aparatlarıdır. Bu bağlantı parçası ile istediğiniz sporu yapın. Aksiyon kameranız güvenli bir şekilde video kayıt etmeye devam edecektir.
 • Gopro batarya: Aksiyon kameraları uzun süreli videolar için kullanıldığında Gopro batarya süresi her ne kadar uzun olsa da mutlaka yedek pile ihtiyacınız olur. Gopro pil ve Gopro  şarj kablosu yanınızda, aracınızda bulunması gereken temel aksiyon kamera adaptörüdür. 
 • Su geçirmez kamera çantası: Aksiyon kameranızı bağlantı aparatları ve aksiyon kamera pillerinizi ve şarj cihazlarınızı bir arada taşıyacağınız bu çantalar çok işe yararlar. Her hava koşulunda, deniz sporlarında su geçirmez kamera kullanıldığından bu özellikteki çantalarda çok tercih edilirler.
 • Gopro kafa bandı: Aksiyon kameralarını bisiklet ya da motosiklet sporlarında kullananların en çok tercih ettiği aksesuarlar aksiyon kamera kask aparatıdır. Böylece kendi bakış açınızdan izleyiciye yaptığınız sporun adrenalini aktarabilirsiniz. Kuvvetli yapıştırıcılar ile kaskınıza yapıştıklarından oldukça güvenlidirler.

Tüm bu aksiyon kamera aksesuarlarının birçoğunu içeren setler bulunur. Özellikle Neewer Gopro aksesuar seti içerisinde 53 adet farklı işlevi bulunan aparat bulunur. Çoğu spor için gerekli olan bu set Gopro aparat kiti olmakla beraber tüm diğer marka aksiyon kameralar için de kullanılabilmektedir.

Gopro Bağlantı Aparatları Ne İşe Yarar?

Gopro aksiyon kamera üretimine ilk başlayan markadır. Yıllardır aksiyon severlerin kaliteli videolar kaydedebilmelerini sağlayan kameralar üreten firma bu aksiyon kameralar için birçok Gopro bağlantı aparatları geliştirmiştir. Bu kamera aksesuarlarını yapılan sporlara ve bağlanacak araçlara en uygun olarak üretmesi ar ge çalışmalarının başarısıdır. Aksiyon kameralar doğa ve dalış sporlarında kullanılmalarının yanı sıra inşaat projelerinin videosunun çekilmesinde outdoor özellikleri nedeniyle çok tercih edilirler. Uzun süre boyunca inşaat aşamalarını çok tozlu bir ortamda kaydedebilmeleri için yine bu bağlantı aparatları kullanılır. En çok tercih edilen bağlantı aksesuarları Gopro göğüs bağlantı aparatlarıdır. Aksiyon kameranızı kendi bedeninize ve görüş açısını en iyi yakalayacağınız göğüs hizasında sabitlemenize yarayan bu aksiyon kamera göğüs aparatları güvenli bir video çekimi sağlar.

Bisiklet ya da motosiklet sporuyla uğraşanlar ise Gopro gidon aparatını tercih ederler. Yine en uygun bakış açısını aldıkları bu bağlantı aparatı titreşimin engellenmesi için de önemlidir. Arabaya bağlantı için ise Gopro vakumlu bağlantı aparatı kullanılır. Aksiyon kamerayı cama sabitlemek için kullanılan bu aparatlar oldukça güçlü tutunma ile hızlı sürüşlerde bile güvenlidirler. Aksiyon kamera fiyatları ile beraber tüm Gopro bağlantı aparatlarını, Gopro tripod ve aksiyon kamera adaptörlerini kategori sayfamızda bulabilirsiniz. Aksiyon kameranızın modeline uyumlu olan bağlantı parçalarını inceleyebilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.