Filtrele
Sıralama
Sıralama KAPAT
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Rastgele
  • Puana Göre
Drone Aksesuarları
89 ürün görüntüleniyor.
Seçilenleri Karşılaştır
Listeden ürün seçiniz.
1 2 3 4

Drone Aksesuarları Çeşitleri

Drone aksesuarları sahada drone ile havadan görüntüleme yapılırken iş akışınızı kolaylaştıracak ve daha fazla kayıt yapmanızı sağlayacak drone ekipmanlarından oluşur. Multikopter aksesuarları da denilen bu aksesuarlar genel olarak drone taşıma çantaları, drone kumandaları, drone batarya ve şarj cihazları, drone filtreleridir. Drone yedek parça olarak da akla ilk gelen yedek pervanelerdir. Bu aksesuarlardan en çok kullanılanlar yedek bataryalar ve şarj cihazlarıdır. Uzun havadan görüntüleme çalışmalarında yanınızda birden çok yedek batarya bulunması gerekir. Tam dolu batarya ile drone havada kalma süreleri sınırlıdır. Bu nedenle bataryalar tam boşalmadan yedek bataryaların devreye sokulması iş akışınızın sekteye uğramasını engelleyecektir. Bu bataryaların şarj edilmesini sağlayan ikili şarj üniteleri de çantada hazır olmalıdır. Yine havadan görüntülemede yüksek irtifa uçuşlarda fazla bulutlu ve yoğun günışığı koşullarında çekim kalitesinin artmasını sağlayan drone nd filtreler, uv ve circular polarize filtrelerden oluşan drone filtre kitleri hem fotoğraf hem video da çok tercih edilmektedir. Diğer bir sorun da drone taşımada ortaya çıkar. Normal fotoğraf çantaları sağlam olsalar bile kamera ve lens taşımak üzere tasarlandıkları için droneların gövde yapısına uymazlar. Bu nedenle dronun tam yerleşip boşluk kalmamasını sağlayan drone taşıma çantaları kullanılır. Bunlarla beraber yedek parça olarak alınacak yedek pervaneler, drone kumandası ve kumandaya takılacak güneşlikler en çok satan ürünlerdir. Kategori sayfamızda drone kullanırken işinizi kolaylaştıracak tüm drone ekipmanlarını, multikopter aksesuarlarını bir arada bulabileceksiniz. Ayrıca drone aksesuar fiyatlarını en güncel haliyle inceleyebilirsiniz.

Drone Aksesuarları Ve Fiyatları

Drone Aksesuarları temel olarak pil,drone bataryası,şarj ünitesi, drone kumandası ve yedek Drone pervanelerinden oluşur. Yine bunlarla beraber havadan görüntülemede işinizi kolaylaştıracak Drone filreleri ,ND ve Polarize filtreleri bu kategoridedir.Drone taşıma çantaları da güvenli taşıma için tercih sebebidir. Drone aksesuarlarının tümünün sergilendiği kategori sayfamızda Drone markanıza uygun aksesuarları inceleyebilirsiniz. 

Drone aksesuar fiyatları, en ucuz ve resmi garantili olarak Türkiye'nin en büyük online kamera ekipmanları mağazası Fotografium’da! Drone aksesuarları; farklı sınıflarda DJI, Gorilla, GoPro, Lume, OEM, DXO, Lowepro, Zeiss, Canon, Kaiseberg firmalarının ürettiği, farklı özelliklerde aksesuarlardır. "Hangi drone aksesuarını satın almalıyım?" veya "Drone aksesuarı satın alırken nelere dikkat etmeliyim?" sorularının cevabını Canlı Destek'ten öğrenebilir ve nihai kararınızı verebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.