Filtrele
Sıralama
Sıralama KAPAT
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Rastgele
  • Puana Göre
Uzaktan Kumandalar
10 ürün görüntüleniyor.
Seçilenleri Karşılaştır
Listeden ürün seçiniz.

Drone Uzaktan Kumanda Fiyatları ve Çeşitleri

Drone Uzaktan Kumanda Modelleri

Drone uzaktan kumanda en önemli drone aksesuarıdır. Bir drone uzaktan kumanda cihazı olmadan uçuş gerçekleştirememektedir. Drone sistemi denildiği zaman drone gövdesi dışında uzaktan kumanda da anlaşılır. Drone teknolojisini uzun yıllardır geliştirdiği modeller ile elinde tutan DJI her drone modeli için farklı özellikler sunan Dji uzaktan kumanda da geliştirmiştir. Bu kumandalar ilk çıktığı yıllara kıyasla oldukça gelişmiş ve yeni bir çok fonksiyon ile donatılmışlardır. Özellikle Dji mavic ve mini modelleri ile birlikte piyasaya sürülen DJI Smart Controller cihazları artık akıllı drone kumandası adını almıştır. Akıllı telefonların da drone için kumanda olarak kullanılması mümkündür. Ancak bu akıllı kumandalar 5.5 inç gibi büyük bir ekran sunarak geniş bir görüş açısı sağlamaktadır. Yine ses kontrolü için entegre hoparlör ve mikrofon barındırır. Yine dji go uygulaması sayesinde drone kamerasından gelen videolar hızlıca kumanda üzerinden mobil cihazlara aktartılabilir. Drone kumandası modelleri artık sadece uçuş sırasında drone cihazını kontrol etmekle kalmaz. Aynı zamanda hem izlemeyi hem de görüntü aktarımını kolaylaştırır. Kategori sayfamızda başta Dji uzaktan kumanda modellerini ve tüm farklı özelliklerdeki drone kumandalarını bir arada inceleyebilirsiniz.

Drone Kumandası Ne İşe Yarar?

Drone kumandası uçuş esnasında drone kontrolünü sağlayan en temel aksesuardır. Bu uçuş kontrolü aynı zamanda çekilecek video sahnelerinin de planlanmasını sağlar. En basit dji uzaktan kumanda modelleri sadece üzerindeki çift buton sayesinde uçuş esnasında drone kameranızı en iyi şekilde kontrol etmenizi kolaylaştırır. Bu cihazlar ile dronelar en az 2 km mesafeden uzaktan kumanda edilebilir. Akıllı kumanda olarak geliştirilen cihazlar ise çok daha fazla fonksiyonu bir arada sunar. Bunlardan en önemlisi de dahili monitörlerdir. Büyük 5.5 inç parlak kumanda ekranları hem uçuşu izlemeyi kolaylaştırır. Hem de tüm drone menüsü bu ekrandan basitçe kontrol edilebilir. Dji drone kumandası modelleri içerisinde en gelişmiş özellikleri sunan model olarak karşımıza Dji smart kontroller akıllı uzaktan kumanda çıkıyor. Bu cihaz 16 GB dahili depolama imkanı ile yedek bir alan sunmaktadır. 1080 p çözünürlükte büyük LCD ekran kontolü kolaylaştırır. Yine -20 derece soğuktan etkilenmeden çalışması zorlu hava koşullarında uçuş yapmayı sağlar. Bu drone uzaktan kumandası DJI Mavic serisinin farklı modelleri tarafından ortak olarak da kullanılabilmektedir.

Bir akıllı drone kumandası üzerindeki alıcı ve verici sistem sayesinde görüntü aktarım fonksiyonunu da üstlenebilmektedir. Bu özellik canlı yayın için oldukça önemlidir. Drone ile çekilen görüntülerin anında canlı yayına çıkarılması da bu kumanda ve aktarıcılar ile mümkün olmaktadır. Drone kumandası modelleri işte bu farklı özellikler sebebiyle değişik kategorilere ayrılırlar. Bir dji uzaktan kumanda fiyatı da bu teknik özelliklere göre değişkenlik göstermektedir. Kategori sayfamızda Dji drone modellerine uygun olan uzaktan kumanda modellerini inceleyerek güvenle satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.