Olympus OMD EM5 Mark III SILVER Gövde (Body)

T10388
E-M5III+ BODYSV
0 Değerlendirme
Yorum Yaz
26.149 TL
Taksit Seçenekleri
Havale ve Eft ile verdiğiniz siparişlerde %2 indirim ile fiyatı 25.626 TL
 • Fotografium'dan alacağınız bütün ürünler Yetkili Türkiye Distribütörünün garantisi altındadır. Farklı platformlarda "Ithalatçı Garantili" adıyla satılan, kaçak ve naylon faturalı spot ürünlerle aynı kategoride değildir. Tüm ürünlerin yasal garanti süreleri içersinde Yetkili Servislerde ücretsiz bakım ve onarımı yapılmaktadır..
 • Fotografium, 2008 yılından beri binlerce devlet kurumu ve özel firmanın ihtiyaçları doğrultusunda en uygun fiyatları ve en kapsamlı hizmetleri sunmaktadır.
 • En uygun teklifleri almak için iletişime geçin;
  Telefon: 0850 433 36 86     Mail: [email protected]
 • Kredi kartınızın limiti almak istediğiniz ürüne yetmedi mi? Ödemelerinizi ister iki farklı kredi kartının limitlerini birleştirerek, ister bir kısmını kredi kartıyla kalan kısmını havaleyle veya kapıda ödeme seçenekleriyle yapabilirsiniz.
  Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • İstanbul içi VIP kurye hizmetimizi kullanarak seçili ürünleri aynı gün teslim alabilirsiniz. Aynı gün teslimat seçeneği yalnızca İstanbul ili için geçerlidir.
  Detaylar için 0850 433 3686’yi arayınız.
 • Fotoğraf çekmeyi en hızlı ve en keyifli şekilde öğrenmek için bu müthiş eğitim fırsatına ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Tıklayın..
 • Currently unavailable.
 • Ürün Açıklaması
 • Teknik Özellikler
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Size Ulaşalım
 • Aksesuarlar ⮯
 • Olympus OM-D E-M5 Mark III , özellikle kompakt bir tasarım dahilinde çok sayıda yetenek barındırıyorHız, hassasiyet ve çok yönlülük bolluğuna sahip bir Micro Four Thirds aynasız kameradır. 20.4 MP MOS sensörüne ve TruePic VIII görüntü işlemcisine sahip olan E-M5 Mark III, mekanik deklanşörle 10 fps, elektronik deklanşörle 30 fps çekim, DCI ve UHD 4K video kaydıyla hızlı ve sürekli çekim imkanı sunar. Sensör ve işlemci kombinasyonu ayrıca ISO 25600'e kadar bir hassasiyet aralığı sağlarken, sofistike bir 5 eksenli sensör kaydırma görüntü sabitleme sistemi daha net elde çekim için 6.5 duraklama kadar kamera sarsıntısını telafi eder. Görüntüleme özelliklerini tamamlayan sensörün tasarımında ayrıca, hızlı ve hassas odaklama ve konu izleme performansı için 121 çapraz algılama noktası ve bunların yanı sıra çapraz tipte 121 faz algılama noktası bulunur.

  Tüm performans odaklı özelliklerine rağmen, E-M5 Mark III, aynı zamanda hava koşullarını denemek için hava koşullarına karşı da kapanan zarif bir tasarımı korumayı başarıyor. Yüksek çözünürlüklü 2,36m noktalı 0,67x büyütme OLED vizöründe, yüksek, alçak ve öne bakan açılardan çalışmaya uygun değişken bir açı tasarımına sahip 3.0 '1,04 m noktalı dokunmatik ekran LCD ile birlikte kullanılır. dahili Wi-Fi ve Bluetooth, bağlantılı mobil cihazlardan kablosuz aktarımı ve uzaktan kamera kontrolünü sağlar.

  20.4MP Live MOS Sensörü ve TruePic VIII Görüntü İşlemcisi

  Yüksek çözünürlüklü 20.4 MP Live MOS sensörü, hızlı çekim performansı, ISO 200-25600'den itibaren bir hassasiyet aralığı ve çok yönlü 4K video kayıt yeteneklerini geliştirmek için bir TruePic VIII görüntü işlemcisi ile birlikte çalışır. Hareketli nesneleri fotoğraflamak için ideal olan sensör ve işlemci kombinasyonu, mekanik deklanşörle çalışırken ardışık 150 dosyaya kadar 10 fps tam çözünürlüklü sürekli çekim hızı elde eder. Sessiz elektronik obtüratörle çekim yaparken, bu çekim hızı 23 ardışık ham kareye kadar tek çekim AF ile 30 fps veya ardışık 152 kareye kadar sürekli AF ile çekim yapan 10 fps artırılabilir. JPEG kayıt yapıyorsanız, hafıza kartı dolana kadar sınırsız ardışık çekim yapmak mümkündür.

  DCI ve UHD 4K Video Kayıt ve OM-Log

  Sensör ve işlemci aynı zamanda hem DCI (4096 x 2160) hem de UHD (3840 x 2160) 4K filmlerin kaydedilmesini destekler. DCI'da çalışırken, gerçek 24.00 fps kare hızı, IPB sıkıştırması ve 237 Mb / s bit hızı ile birlikte kullanılır ve UHD 4K, 29.97p ve 102 Mb / s bit hızında kare hızlarında kullanılabilir. Full HD 1080p ve HD 720p kayıt da desteklenmektedir. Dahili stereo mikrofon kullanılarak ses kaydı yapılabilir ve daha iyi bir ses kaydı kalitesi için harici bir mikrofon girişi kullanılabilir. Harici bir kayıt monitörünün kullanımı, daha iyi bir renk düzeltme aralığı için 4: 2: 2 8 bit renk destekleyen HDMI çıkışı ile de mümkündür.

  Ek olarak, daha uzun bir süre boyunca konu değişikliklerini veya hareketi vurgulamak için 5 fps çekim oranında 4K UHD çözünürlüğe kadar kayıt için Time-Lapse Movie modu da kullanılabilir. Full HD ve HD hızlandırılmış ayarların yanı sıra 120 fps kare hızında yüksek hızlı bir Full HD ayarı da mevcuttur.

  121-Nokta Tüm Çapraz Tip Faz Algılama AF

  Gelişmiş bir otomatik odaklama sistemi, hem hızlı hem de doğru odaklanma performansı için 121 çip üstü faz algılama noktasını ve 121 kontrast algılama alanını birleştirir. 121 faz tespit noktasının tamamı, karışık ışık koşullarında gelişmiş hassasiyet ve ayrıca gelişmiş konu izleme yetenekleri için çapraz tiptedir. Genel kullanım için 121-nokta dahil çeşitli çekim koşullarında çalışmaya uygun farklı odaklama modları mevcuttur; Kuşlar ve yaban hayatı gibi hareketli nesneler için ve 121 punto çok geniş olduğunda, Grup 25 punto; Grup 9-Puan, daha küçük ve daha uzak konular için; 9 punto çok geniş olduğunda veya daha yakın hareketli nesnelerle çalışmaya uygun olduğu için Grup 5 Noktası; Tek, hareket etmeyen hareketsiz veya küçük nesnelerle çalışmak için; ve yakın nesnelerle çalışmak için Küçük AF. Özel AF hedefleri de ayarlanabilir,

  5 Eksenli Sensör-Shift Görüntü Sabitleme

  Vücutta, sensör kaydırma görüntü sabitleme özelliği, herhangi bir objektif ile kamera sarsıntısının görüntüsünü 5.5 duraka kadar en aza indirmeye yardımcı olur ve telefoto çekimler, makro görüntüler ve uzun pozlamalarla çalışırken özellikle dikkat çeken kamera hareketlerini telafi eder. Ayrıca, bu benzersiz görüntü sabitleme sistemi, dikey açılı dönüş, yatay açılı dönüş, yatay kayma, dikey kayma ve yuvarlanan kamera sarsıntı hareketini telafi etmek için beş eksen boyunca çalışır. Bu algılanan hareketler aralığı, geleneksel hareketsiz görüntü çekimi ve ayrıca film kaydetme ve hareketli nesnelerle daha etkin bir şekilde çalışmanın faydalanmasını sağlar. Ek olarak, optik görüntü sabitleme özelliğine sahip seçili objektiflerle eşleştirildiğinde, 6,5 duraka kadar sallama telafisi mümkündür.

  Vücut Tasarımı ve Bağlantı

  • Yüksek seviye 2,36m noktalı elektronik vizör, göz seviyesi izleme için kullanılabilir ve net, bozulmasız görüntüleme için maksimum 0,67x büyütme oranı sunar.
  • Arka 3,0 '1,04m-nokta LCD monitör, çeşitli açılardan çalışmayı desteklemek için değişken açılı bir tasarıma sahiptir ve ayrıca sezgisel menü navigasyonu ve görüntü oynatma için dokunmatik bir ekrandır. Ayrıca, optimize etmek için bir Live View Boost modu kullanılabilir. Ekranın parlaklığı ve karanlık yerlerde çalışırken kare hızını öncelikli hale getirin.
  • Dahil BLS-50 şarj edilebilir lityum-iyon pil, şarj başına yaklaşık 310 çekim sağlamak için kullanılır.
  • Fotoğraf makinesinde pil şarjı, mikro USB bağlantı noktası üzerinden desteklenir.
  • Tekli SD bellek kartı yuvası, hızlı okuma / yazma hızları için UHS-II uyumludur.
  • İsteğe bağlı uzaktan kumandalar için bir mikrofon bağlantı noktası, bir üst bağlantı ayakkabısı, mikro-USB ve mikro-HDMI bağlantı noktaları ve 2,5mm bağlantı noktasıyla sağlanan geniş aksesuar uyumluluğu.
  • Sağlam su sıçramalarına, toza ve donmaya karşı dayanıklı yapı, zor hava koşullarında ve zorlu çalışma koşullarında çalışmaya uyum sağlamak için gövde tasarımı boyunca geniş bir sızdırmazlık sağlar.
  • Süpersonik Dalga Filtresi ve toza dayanıklı kaplama, sensöre ulaşan toz olasılığını büyük ölçüde azaltmak için kullanılır.
  • Dahili Wi-Fi ve Bluetooth, iOS ve Android için özel OIShare uygulamasını kullanırken, kablosuz görüntü paylaşımına ve bağlı bir akıllı telefondan veya tabletten uzaktan kamera kontrolüne izin verir.

  Çekim modları

  • Yüksek Çözünürlükte Çekim modu, sırayla kaydedilen sekiz kareyi tek ve daha büyük bir görüntüde birleştirerek 50MP JPEG veya 80MP ham görüntünün eşdeğer çıkışını sunar. Her bir pozlama arasında, sensör değiştirme dengeleme mekanizması, tek bir pozlamadan daha fazla bilgi edinmek için hafifçe hareket eder ve bu kareler daha sonra daha yüksek çözünürlük ve renk ayrıntılarıyla son bir görüntüye birleştirilir. TruePic VIII işleme, bu çekim işlevine herhangi bir konu hareketi bulanıklığını dengeleyerek yardımcı olur ve bu özellik dosya boyutu esnekliği için 25MP görüntüler kaydetmek üzere de yapılandırılabilir.
  • Canlı Kompozit, karedeki anahtar öğeleri aşırı maruz bırakmadan zaman içinde kademeli olarak poz oluşturmanıza izin veren benzersiz bir uzun pozlama modudur. Bu mod zaman içinde yalnızca yeni algılanan ışık kaynaklarını kaydetmek için çalışır ve bir görüntü geliştikçe izlemenizi sağlar, yıldız izlerini veya diğer hareketli ışık kaynaklarını fotoğraflamak için idealdir.
  • Canlı Ampul ve Canlı Zaman ayarları, yaratıcı uzun pozlama görüntülerini oluşturmak için kullanılabilir. Live Bulb, deklanşörü bir dakika kadar açık tutmanıza izin verir ve Live Time, deklanşörü açmak için deklanşöre bir kez basmanıza ve ardından pozlamayı sonlandırmak için bir dakika içinde tekrar basmanıza olanak sağlar.
  • Profesyonel Çekim Modu, deklanşöre tam basmadan önce tam çözünürlüklü JPEG veya ham görüntüleri kaydetmeye ve tamponlamaya başlayan benzersiz bir ayardır. Deklanşöre yarım basar basmaz çerçeveler kaydedilmeye başlayacak ve deklanşöre tam bastığınızda, önceki 35 kareye ek olarak görüntü kaydedilecektir. Ek olarak, sessiz elektronik deklanşör işlevini kullanarak sürekli çekim yapmaya devam etmek için deklanşör düğmesini bu modda tutabilirsiniz.
  • Aralıklı çekim, 1 saniyeden 24 saate kadar pozlama aralıklarıyla 999 kareye kadar desteklenir.
  • Titreşimsiz çekim, yapay ışığın sıklığını / titreşimini otomatik olarak algılar ve tutarlı pozlama ve renklerle pozlamalar yapmak için deklanşörü en yüksek parlaklık anlarında etkinleştirir.
  • Kamera İçinde Odak Yığma, odak düzlemini hafifçe kaydırırken nesnenin sekiz görüntüsünü otomatik olarak kaydeder, daha sonra geniş bir alan derinliği göstermek için bu pozlamaları tek bir kareye birleştirir. Alternatif olarak, Odak Braketi, üretim sonrası manuel kompozisyon için 1-10 aralığında ayarlanabilir odak adımlarıyla 3-999 kare arasında kayıt yapmanıza izin verir. Bu modlar yalnızca M.Zuiko Digital ED 60mm f / 2.8 Makro, 12-40mm f / 2.8 PRO, 40-150mm f / 2.8 PRO, 30mm f / 3.5 Makro, 7-14mm f / 2.8 PRO, 8mm ile çalışırken kullanılabilir f / 1.8 Balıkgözü PRO, 300mm f / 4 IS PRO ve 12-100mm f / 4 IS PRO lensleri.
  • Keystone Telafisi, canlı görüntüde çalışırken yakınsamayı düzeltmenizi sağlar. Benzer şekilde, Balıkgözü Telafisi, bozulmayı düzelterek ve ortadan kaldırarak M.Zuiko Digital ED 8mm f / 1.8 Balıkgözü PRO lensini doğrusal bir geniş açılı lens olarak kullanmanızı sağlar.
  Kutu İçeriği
  • Olympus OM-D E-M5 Mark III Aynasız Dijital Fotoğraf Makinesi
  • Olympus FL-LM3 Flaşı
  • Olympus BLS-50 Lityum İyon Pil
  • Olympus BCS-5 Lityum İyon Pil Şarj Cihazı
  • Mikro-USB Kablosu
  • Omuz askısı
  • Kullanım Kılavuzu
  • Garanti Belgesi
  Ürün Özellikleri
  Body/Kit
  :
  Body / Sadece Gövde
  Tip
  :
  Aynasız
  Sensör Format
  :
  MFT(M4/3)
  Megapixel
  :
  20,4
  Sensör Tipi
  :
  CMOS
  Bayonet
  :
  MFT(M4/3)
  AF Noktası
  :
  121
  Fotoğraf FPS
  :
  30
  Video Kayıt
  :
  8bit 4:2:2
  Video FPS
  :
  4K 24p,4K 30p,Full HD 120p,Full HD 60p,HD 120p,HD 60p
  Video Çözünürlük
  :
  4K UHD,Full HD (1080p),HD (720p)
  Hafıza Kartı Tip
  :
  SD/SDHC/SDXC/SD Express
  Mikrofon Bağlantı
  :
  3.5mm TRS
  ISO
  :
  64 - 25600
  Kablosuz Bağlantı
  :
  Bluetooth,Wi-Fi 2.4GHz
 • Olympus E-M5 Mark III Teknik Özellikler

  Görüntüleme
  Lens YuvasıMicro Four Thirds
  Kamera BiçimiMicro Four Thirds (2x Kırpma Faktörü)
  PikselGerçek: 21,8 Megapiksel
  Etkili: 20,4 Megapiksel
  Maksimum Çözünürlük5184 x 3888
  En Boy Oranı4: 3
  Sensör TipiMOS
  Sensör Boyutu17,4 x 13 mm
  Görüntü Dosyası BiçimiJPEG, Raw
  Bit Derinliği12-Bit
  Görüntü sabitlemeSensör Kayması, 5 Eksenli
  Pozlama Kontrolü
  ISO HassasiyetiOtomatik, 200 ila 25600 (Genişletilmiş: 64 ila 25600)
  Deklanşör hızıMekanik Perde
  1/8000 Second için 60
  0 Bulb 3 Saat Modu için
  Elektronik Ön Perde Perde
  1/320 60 İkinci üzere
  Electronic Shutter
  1/32000 60 İkinci
  Ölçüm YöntemiMerkez Ağırlıklı Ortalama, Çok Bölgeli, Nokta
  Pozlama ModlarıDiyafram Önceliği, Otomatik, Manuel, Program, Obtüratör Önceliği
  Pozlama Telafisi-5 ila +5 EV (1/3, 1/2, 1 EV Adımı)
  Ölçüm Aralığı-2 ila 20 EV
  Beyaz dengesiOtomatik, Renk Sıcaklığı
  Devamlı atış150 Kareye Kadar (Raw) / Sınırsız Kare (JPEG)
  için 20,4 MP'de 10 fps'ye kadar Sınırsız Kareler (Raw) / Sınırsız Kare (JPEG) için 20,4 MP'de 6 fps'ye kadar 20,4 MP'de
  30 fps'ye kadar 23 Çerçeve (Ham) / 26 Çerçeve (JPEG)
  Aralıklı KayıtEvet
  Otomatik zamanlayıcı2/12 Saniye Gecikme
  Video
  Kayıt Modları
  24.00p'de [237 Mb / s]
  UHD 4K (3840 x 2160) 23.976p / 25p / 29.97p'de [102 Mb / s]
  Full HD'de (1920 x 1080) MOV / H.264 DCI 4K (4096 x 2160) 23.976p / 25p / 29.97p / 50p / 59.94p / 119.88p [18 ila 202 Mb / s]
  23.976p / 25p / 29.97p / 50p / 59.94p [10 ila 102 Mb / s] 'de HD (1280 x 720)
  Harici Kayıt Modları4: 2: 2 8 Bit
  DCI 4K (4096 x 2160) 24,00p'ye kadar
  Kayıt Sınırı29 Dakikaya Kadar
  Video KodlamaNTSC / PAL
  Ses kaydıDahili Mikrofon (Stereo)
  Harici Mikrofon Girişi (Stereo)
  Ses Dosyası BiçimiDoğrusal PCM (Stereo)
  odak
  Odak TürüOtomatik ve Manuel Odaklama
  Odak moduSürekli-Servo AF (C), Manuel Odaklama (M), Tek Servo AF (S)
  Otomatik Netleme NoktalarıFaz Algılama: 121 (121 Çapraz Tip)
  Kontrast Algılama: 121
  Vizör ve Monitör
  Vizör TipiElektronik (OLED)
  Vizör Çözünürlüğü2.360.000 Nokta
  Vizör Göz Noktası27 mm
  Vizör Kapsamı100%
  Vizör BüyütmeYaklaşık. 0.67x
  Diyoptri Ayarı-4 ila +2
  Monitör Boyutu3'
  Monitör Çözünürlüğü1.040.000 Nokta
  Monitör TürüEklemli Dokunmatik Ekran LCD
  flaş
  Dahili FlaşHayır
  Flaş ModlarıDolgu Flaşı, Kapalı, Kırmızı Göz Azaltma, İkinci Perde Senkronizasyonu, Yavaş Senkronizasyon, Yavaş Senkron / Kırmızı Göz Azaltma
  Maksimum Senkronizasyon Hızı1/250 Saniye
  Flaş Telafisi-3 ila +3 EV (1/3, 1/2, 1 EV Adımı)
  Özel Flaş SistemiTTL
  Harici Flaş BağlantısıSıcak Ayakkabı
  Arayüz
  Hafıza kardı bölümüTek Yuva: SD / SDHC / SDXC (UHS-II)
  BağlantıUSB Mikro-B (USB 2.0), HDMI D (Mikro), 2.5mm Sub-Mini3,5 mm Mikrofon
  KablosuzBluetooth
  Kablosuz
  Küresel Konumlama SistemiHayır
Alternatif Seçenekler:
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.