Canon EOS 7D Mark II Body DSLR Fotoğraf Makinesi

T10512
CAN.10528
0 Değerlendirme
Yorum Yaz
23.519 TL
Taksit Seçenekleri
Havale ve Eft ile verdiğiniz siparişlerde %2 indirim ile fiyatı 23.049 TL
 • Fotografium'dan alacağınız bütün ürünler Yetkili Türkiye Distribütörünün garantisi altındadır. Farklı platformlarda "Ithalatçı Garantili" adıyla satılan, kaçak ve naylon faturalı spot ürünlerle aynı kategoride değildir. Tüm ürünlerin yasal garanti süreleri içersinde Yetkili Servislerde ücretsiz bakım ve onarımı yapılmaktadır..
 • Fotografium, 2008 yılından beri binlerce devlet kurumu ve özel firmanın ihtiyaçları doğrultusunda en uygun fiyatları ve en kapsamlı hizmetleri sunmaktadır.
 • En uygun teklifleri almak için iletişime geçin;
  Telefon: 0850 433 36 86     Mail: [email protected]
 • Kredi kartınızın limiti almak istediğiniz ürüne yetmedi mi? Ödemelerinizi ister iki farklı kredi kartının limitlerini birleştirerek, ister bir kısmını kredi kartıyla kalan kısmını havaleyle veya kapıda ödeme seçenekleriyle yapabilirsiniz.
  Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • İstanbul içi VIP kurye hizmetimizi kullanarak seçili ürünleri aynı gün teslim alabilirsiniz. Aynı gün teslimat seçeneği yalnızca İstanbul ili için geçerlidir.
  Detaylar için 0850 433 3686’yi arayınız.
 • Fotoğraf çekmeyi en hızlı ve en keyifli şekilde öğrenmek için bu müthiş eğitim fırsatına ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Tıklayın..
 • Currently unavailable.
 • Ürün Açıklaması
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Size Ulaşalım
 • Aksesuarlar ⮯
 • Hız Kelimesi Yeniden Anlam Kazanıyor

  7D ile birlikte yeni bir sınıf açan Canon, kendisine rakip bulmakta zorlanıyor. Hız konusunda ilk versiyon oldukça başarılı olmuş ve satış rakamlarını alt sınıf makinelerin hatta üst sınıf makinelerinin üzerinde konumlanmasını sağlamıştı. Özelikle performans isteyenlerin tercihi olan Canon EOS 7D bu performansını seri çekime, Hızlı AF’ye ve ISO performansına eklemeler yaparak 7D Mark II’nin ön plana çıkmasını sağladı.

  Saniyede 10fps hız, DIGIC 6 Görüntü İşlemcisi, 65 Odak Noktası gibi performansa yönelik artırımları Canon EOS 7D Mark II’de bir araya getiren Canon, kendi sınıfında türünün tek örneği olarak hala gözde konumunda.

  APS-C boyut CMOS sensör ve DIGIC 6 Görüntü İşlemcisi ile mükemmel kalitede fotoğrafların çekimine imkân tanırken diğer yandan Video konusunda da oldukça dikkat çekici özelliklere sahip. Full HD kayıtta 60fps video çekebilen Canon EOS 7D Mark II, HyperLapse ve Slow Motion videoalra imkân tanıyan bir sisteme sahip.

  Artık birçok fotoğraf makinesine eklenen ve videodan daha çok tercih edilmeye başlanan Time Lapse çekim yapabilen 7D Mark II, bu özelliğini artı bir değer olarak sunmuş.

  Canon EOS 7D Mark II’nin bir diğer artısı ise çalışma koşulları. 0° - 40° sıcaklıkta sorunsuz işlev gören mekanik yapıya sahip modelin -/+ sıcaklıklara dayanıklılığının yanı sıra toz ve neme karşı olan duyarlılığı ise artırılmış. Hava geçirmeyen gövde tasarımına sahip 7D Mark II Zorlu koşulların DSLR gövdesi olmayı başarıyor.

  Canon EOS 7D Mark 2'nin 20.2MP APS-C CMOS Sensörü

  Canon, yeni Fotoğraf Makinesi 7D Mark II ile birlikte önceki modelden farklı olarak 20.2MP değerinde APS-C sensör sundu. Yüksek kalite fotoğrafları, gelişmiş ISO performansıyla, üstün renk ve bit derinliği ile birlikte 2014 Photokina ile tanıttı.

  Genişletilebilir 100-16000 ISO aralığına sahip 7D Mark II bu değeri 51200 ISO’ya kadar çıkartabiliyor. Tüm ISO değerlerinde düşük noise ile performansını sergileyen Canon, düşük ışıklı ortamlarda en büyük yardımcınız olmayı başarıyor.

  14-Bit değerinde fotoğraf kaydedebilen CMOS Sensör tonlamalardaki geçişleri kullanıcısına hissettirmezken görüntü kalitesi ve renk geçişlerinde mükemmeliyeti yakalamanızı sağlıyor.

  Canon EOS 7D Mark 2'nin Çift DIGIC 6 Görüntü İşlemcisi

  Canon EOS 7D Mark II, çift DIGIC 6 Görüntü İşlemciye sahip. APS-C CMOS sensörle birlikte mükemmel bir uyum sergileyen çift DIGIC 6 Yüksek ISO kumlanma giderme özelliğinden, seri çekimde ve makinenin açılıp hazır konuma gelmesi gibi hız gerektiren durumlarda performans artışındaki en önemli etken.

  Hız konusunda tüm endişeleri ortadan kaldıran Canon EOS 7D Mark II; spor, vahşi, yaşam gibi hız, dayanıklılık gerektiren durumların bir numaralı tercihi.

  Canon EOS 7D Mark II'de 10 fps Seri Çekim Hızı

  Canon geçmişten günümüze performans isteyenlerin tercihi olma EOS 7D Mark II ile devam ediyor. Saniyede on kare fotoğraf çekebilen 7D Mark II fotoğraf çekerken hıza ihtiyaç duyanların yardımına koşuyor

  Canon 7D Mark II'nin Gelişmiş Ayna Kontrol Sistemi

  EOS 7D Mark II; gelişmiş ayna kontrol sistemi sayesinde minimum titremeleri ortadan kaldırmayı başarıyor. Canon, seri çekimlerde ya da uzun pozlamalarınızdaki kaliteyi artırmak ve netlik sorunlarını ortadan kaldırmak için çalışmaya devam ediyor.

  Canon 7D mark II'nin 65-Nokta Tamamı Cross-Type AF Sistemi

  İşte asıl performansın sergilendiği alan. Hiçbir an bulanık değil artık. Hareketli sahnelerin en büyük yardımcısı tamamı çapraz tip af noktalarından oluşan sistemi, Canon EOS 7D Mark II’de adeta üst sınıfın da performansını geçmesini sağlıyor. Tamamı çapraz olan(All Cross-Type) 65 AF noktasına sahip EOS 7D Mark II, performansından ödün vermeyenlerin alınacaklar listesinde ilk sırasındaki yerini çoktan aldı bile.

  Canon EOS 7D Mark 2'nin Çift Piksel CMOS AF Sistemi

  Doğru bir AF için faz ve kontrast algılamalı AF sistemine sahip Canon, EOS 7D Mark II’de çift olarak kullanılmış. Düşük ışıkta dâhil doğru alanı yakalamak konusunda başarılı olan bu sistem odaklama konusunda oluşacak hataları minimum seviyeye çekmeyi başarıyor. Videodaki AF konusunda da oldukça başarılı olan Çift Piksel CMOS AF sistemi; STM lensler ile birlikte müthiş bir uyum sergilemeyi başarıyor.

  Canon EOS 7D Mark 2'nin Body Tasarımı

  Canon EOS 7D Mark II, önceki modelden çok farkı yokmuş gibi görünmesine rağmen ciddi farkları barındırıyor. Magnezyum alaşım gövdesi sağlamlığını artırırken toz ve neme karşı dayanıklılığı ile hava geçirmez özelliği ile birlikte zorlu koşulların DSLR gövdesi olmayı başarıyor. %100 kapsama alanına sahip Vizörü, parlamaları önleyen LCD ekranı ve fonksiyonel tuş yerleşimi ile üst sınıf gövdelerden bir farkı olmadığını gösteriyor. EOS 7D Mark II.

  Canon EOS 7D Mark II Dâhili GPS ve Opsiyonel Wi-Fi(WFT-E7 ile)

  Tüm konum bilgilerinin GPS ile EXIF bilgilerinde yer aldığı Canon EOS 7D Mark II, çektiğiniz fotoğraf veya videolarda tüm anlarınızda etiketleme yapmadan konum bilgisinin işlenmesini sağlıyor. EOS 7D Mark II fotoğraflara ve film kliplerine, dünyanın neresinde olursanız olun tam konumunuzu belirten coğrafi etiketler ekleyebilir. Enlem, boylamı, yüksekliği, pusula yönünü ve koordineli evrensel zamanı kaydedebilirsiniz.

  Canon EOS 7D Mark II IR Algılama 150.000 Pixel Ölçüm Sistemi

  Doğru bir pozlama kontrolü sağlayan Ölçüm sistemi sensörü, sahneyi 252 alanda 150.000 piksel ile kontrol ediyor. Doğru pozlama için bu alanları kullanan 7D Mark II bu analizleri zorlu koşullarda doğru ayarların yapılmasını da kolaylaştırıyor.

  Canon EOS 7D Mark II İle Mükemmel ISO Performansı

  Düşük ışık koşullarında ISO değerinden çekinmeden kullanabileceğiniz bir yapıya ve kaliteye sahip olan Canon EOS 7D Mark II özellikle yüksek ISO’larda sensör, ve işlemcisinin yardımcıyla noise-gürültüsüz fotoğraflar üretilmesinde oldukça etkili. ISO100-16000 değerleri arasında kullanılabilen model, genişletilebilir ISO aralığı sayesinde 51200 ISO değerine kadar çıkabiliyor.

  Canon EOS 7D Mark II’nizin Ayarlarını Kendinize Göre Yapın

  Canon EOS 7D Mark II Custom Controls konusunda oldukça etkili olan bir sistem üzerine kurulmuş. İstediğiniz ayarı ve fonksiyonları atamasını yapabiliyorsunuz. Basitlik ve ergonomi sunan bu sistem sayesinde daha hızlı ayar yapabilmeniz sağlanırken yüksek ergonomi de alabiliyorsunuz.

  Canon EOS 7D Mark II Akıllı Vizör II

  %100 kapsam alanı sunan vizörü ile Canon EOS 7D Mark II, çekim ayarlarının tamamen şeffaf olan LCD ekranında görülmesi sağlamış. Odaklama, AF noktaları, Ufuk Çizgisini düzeltilmesi için çizgiler, beyaz ayarı gibi birçok bilginin yer aldığı vizöre sahip.

  Canon EOS 7D Mark 2'nin Çift Hafıza Kart Yuvası

  Çift hafıza kartı yuvasına sahip Canon EOS 7D Mark II, farklı fonksiyonlarla kayıt imkanı tanıyor. Biri CF diğeri SD kart yuvasında iki karta da aynı anda kayıt yapabilirken hız konusunda da oldukça kaliteli kartlar kullanılması performans beklentilerinin üst seviyede tutulmasını sağlıyor.

  Canon EOS 7D Mark 2 ile Çoklu Pozlama(Multiple Exposure)

  Çoklu pozlama seçeneği eskiden beri var olan bir şeydi fakat bunu dijitale entegre etmek kolay olmadı. CanonWun ilk olarak EOS 6D ‘sinde görebildiğimiz Çoklu pozlama yaratıcılığınızın artmasında önemli bir rol oynayacağa benziyor.

  Canon EOS 7D mark II ile Time-Lapse Çekim

  Aralıklı olarak çekilen fotoğraflardan oluşan bir video gibi düşünülebilir. Farklı aralıklarla yapılan çekimlerin birleştirilmesiyle oluşan bu akıcı görüntünün yapılabilmesi için doğru aralığın standart olması gerekir. Ayrıca kumanda kullanımına gerek kalmadan entegre edilen bu sistem fotoğraf ve video arasında konumlandırabileceğimiz güzel bir özellik olarak karşımıza çıkıyor.

  Kutu İçeriği
  • Canon EOS 7D Mark II DSLR Fotoğraf Makinesi
  • LP-E6 Pil Paketi için Canon LC-E6 Şarj Cihazı
  • Canon LP-E6 Şarj Edilebilir Lityum İyon Pil Paketi
  • Canon IFC-200U USB Arabirim Kablosu - 1,9 m (6,9 m)
  • Canon Vizör Adaptörü Örn.
  • Stereo A/V Kablosu AVC-DC400S
  • Geniş Boyun Askısı EW-EOS7D
  • Kullanım Kılavuzu
  • Garanti Belgesi
  Ürün Özellikleri
  Body/Kit
  :
  Body / Sadece Gövde
  Tip
  :
  DSLR
  Sensör Format
  :
  APS-C(Crop)
  Megapixel
  :
  20,2
  Sensör Tipi
  :
  CMOS
  Bayonet
  :
  Canon EF-S
  AF Noktası
  :
  65
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.