Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra siparişin alındığı tarihi takip eden 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin fotografium.com ofisine olan uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin, ön sipariş olarak ya da yurtdışından özel sipariş ile getirilecek ürünlerin teslimat süreleri farklılık gösterebilmektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise sipariş verenin iletişim bilgileri aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve resmi tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Siparişiniz bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

fotografium.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Nadiren de olsa birden fazla tüketicinin aynı ürünü aynı anda alması söz konusu olabilmektedir. Bu durumlarda, ödemesini yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Siparişin yurtdışından temin edilmesi gerekiyor ise bu süre en fazla 60 (altmış) gündür. Ürün bu tarihler arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir. Tüketicinin bekleme süresini kabul etmemesi ve para iadesi istemesi halinde siparişi için yapılan ödeme tutarı aynı gün içerisinde iptalin istenmesi halinde aynı gün; sonraki günlerde iptali istenmesi halinde ise 7 (Yedi) iş günü içerisinde iade edilir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.