Fotografium Showroom

Fotografium Showroom/Deneyim Merkezi Hizmetinizde

Fotografium kurulduğu 2008 yılından bu yana online satış kanalında Türkiye’nin en büyük fotoğraf ve video ekipmanları mağazasıdır. Sektörün öncü markalarının en iyi bayisi statüsünde bulunan Fotografium gelen talepler doğrultusunda sizlerle birebir iletişim kurma imkanına kavuşmak ve sektöre yeni bir deneyim kazandırmak için showroom/deneyim merkezi konseptiyle hizmet vermeye başladı. Sektörün en büyük konsept mağazası olan Fotografium showroom’a mutlaka bekliyoruz.

Fotografium Showroom Yeni Bir Deneyim Alanı Sunuyor

Fotografium deneyim merkezinde Canon’un en güncel aynasız kameralarını, RF lensleri, foto yazıcıları ve profesyonel kameralarını inceleyebileceğiniz Canon teşhir standımız sizi bekliyor. Yine birçok markanın fotoğraf ve video aksesuarlarını yerinde görme imkanına sahip olacaksınız. Bununla beraber sektörde uzmanlaşmış satış ekibimiz ile ekipmanlar hakkında birebir görüşerek daha doğru kararlar verebilirsiniz. Uzmanlarımız sizi bekliyor.

Fotografium Showroom Nerede?

Fotografium Showroom aslında hep aynı yerinde. Adresimiz oldukça basit. Sirkeci tramvay durağının hemen karşısında Kefeli iş hanının 2. Katındayız. Tam adresimiz ve iletişim bilgilerimiz: Ankara Cad. Kefeli İş Hanı 227/2, 34112 Fatih/İstanbul
850-433-3686

Fotografium Showroom’da Alışveriş İmkanı

Yıllardır olduğu gibi fotografium.com’dan güvenle alışveriş yapabileceğiniz gibi showroom’dan da aynı ödeme yöntemleri ile ürün satın alabilirsiniz. Fotoğraf ve Video ekipmanları konusunda uzmanlaşmış satış danışmanlarımızla birebir görüşerek ihtiyaçlarınıza beraber karar vererek alışveriş imkanına sahip olacaksınız.

Gerçek Stok ve Depodan Aynı Gün Teslimat

Fotografium kurulduğu 2008 yılından beri fotoğraf ve video sektörünün en büyük markalarının en iyi Türkiye yetkili bayisi olarak yoluna devam ediyor. Satışa sunulan binlerce üründen ana kalemler sürekli güncellenerek Fotografium’un deposunda gerçek stok olarak mevcuttur. İnternetten satın aldığınızda birçok ürün stoktan aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Yine mağaza stoğunda bulunan birçok kamera, lens ve diğer aksesuarları showroom’dan hemen teslim alabilirsiniz.

Sürekli Seminer ve Ücretsiz Workshoplar

Fotografium deneyim merkezi bünyesindeki eğitim salonumuzda düzenleyeceğimiz seminerler, workshoplar ve yeni ürün lansmanlarına katılarak sektördeki yeniliklerden ilk siz haberdar olabilirsiniz. Sitemizde yayınlanan etkinlik takvimini takip ederek fotoğraf ve video ekipmanları markalarının eğitim uzmanlarının katılacağı ücretsiz workshoplar vasıtasıyla çalışmalarınız için ilham alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.