Insta360 ONE R Twin Edition

T9616
INS.525628
0 Değerlendirme
Yorum Yaz
12.619 TL
Taksit Seçenekleri
Havale ve Eft ile verdiğiniz siparişlerde %2 indirim ile fiyatı 12.367 TL
 • Fotografium'dan alacağınız bütün ürünler Yetkili Türkiye Distribütörünün garantisi altındadır. Farklı platformlarda "Ithalatçı Garantili" adıyla satılan, kaçak ve naylon faturalı spot ürünlerle aynı kategoride değildir. Tüm ürünlerin yasal garanti süreleri içersinde Yetkili Servislerde ücretsiz bakım ve onarımı yapılmaktadır..
 • Fotografium, 2008 yılından beri binlerce devlet kurumu ve özel firmanın ihtiyaçları doğrultusunda en uygun fiyatları ve en kapsamlı hizmetleri sunmaktadır.
 • En uygun teklifleri almak için iletişime geçin;
  Telefon: 0850 433 36 86     Mail: [email protected]
 • Kredi kartınızın limiti almak istediğiniz ürüne yetmedi mi? Ödemelerinizi ister iki farklı kredi kartının limitlerini birleştirerek, ister bir kısmını kredi kartıyla kalan kısmını havaleyle veya kapıda ödeme seçenekleriyle yapabilirsiniz.
  Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • İstanbul içi VIP kurye hizmetimizi kullanarak seçili ürünleri aynı gün teslim alabilirsiniz. Aynı gün teslimat seçeneği yalnızca İstanbul ili için geçerlidir.
  Detaylar için 0850 433 3686’yi arayınız.
 • Fotoğraf çekmeyi en hızlı ve en keyifli şekilde öğrenmek için bu müthiş eğitim fırsatına ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Tıklayın..
 • Currently unavailable.
 • Ürün Açıklaması
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Size Ulaşalım
 • Aksesuarlar ⮯
 • Insta360 bir R Çift Üretim modüler bir R işlevli kamera sisteminin en önemli konfigürasyonları biridir. Twin Edition, Core modülünü, 4K Geniş Açı Modunu, Çift Lensli 360 Modunu ve modülleri bir arada tutan gerekli Pil Tabanını içerir. Beyin ve diğer herhangi bir modül olan Çekirdek modülü, Pil Tabanına yan yana monte edilir. Farklı modüller, Core modülünün yanına dönüşümlü olarak değiştirilebilir. 5,3K çözünürlüklü video yakalayan 1 inç Geniş Açı Modu da mevcuttur, ayrı olarak satılır ve takas edilebilir. ONE R, farklı uygulamalara tek bir sistemle yaklaşmanıza olanak tanır.

  Pil Tabanı, birlikte çalışmak üzere iki modülü birbirine bağlayan elektronik kontaklara sahiptir. Ayrıca standart 3 uçlu hareketli kam montajına sahip bir montaj çerçevesi de dahildir. Tüm kurulum çerçeveye kompakt bir biçimde sığar. Bu şekilde, bu ONE R sistemi için özel olarak tasarlanmış özel aksesuarlar da dahil olmak üzere çeşitli destek aksesuarlarına takılabilir. Pil Tabanı dahil tüm modüller 16 'ye kadar su geçirmezdir. Ayrıca, daha derine inmek isterseniz isteğe bağlı dalış çantaları da mevcuttur.

  Core modülünde dokunmatik ekran canlı görüntü ekranı ve kontroller bulunur. 4K Mod ile birlikte kullanıldığında, canlı görüntü ekranı ön veya arkaya dönük olarak ayarlanabilir. Bu şekilde standart 4K videoların yanı sıra selfie ve vlog videoları da çekebilirsiniz. 4K Mod ayrıca FlowState Stabilization özelliğine sahiptir, böylece kayıtlarınız daha sorunsuz ortaya çıkar.

  360 Mod kurulumu ile Çekirdek modülün canlı ekranı, çekiminizi her açıdan görmek ve 360 ° tam önizleme elde etmek için her yöne kaydırılabilir. Diğer birçok 360 kamera, bir mobil uygulamada böyle bir önizlemeye izin verirken, ONE R sistemi, kamerada ve eşlik eden uygulamada bunu sağlar.

  ONE R uygulaması iOS ve Android için ücretsiz olarak indirilebilir. Temel özelliklerinden biri, 360 içerik dahil olmak üzere bir dizi sezgisel otomatik düzenleme işlevidir.

  ONE R'nin diğer özellikleri arasında Apple Watch'tan uzaktan Bluetooth kontrolü veya her ikisi de ayrı olarak satılan özel Insta360 GPS akıllı uzaktan kumanda desteği bulunur. Yenilikçi, modüler sistem ayrıca isteğe bağlı Insta360 USB C Tipi - 3,5 mm Adaptör aracılığıyla harici mikrofon desteği sunar.

  İkiz Baskı

  • Dokunmatik ekran canlı görüntü ekranlı çekirdek modül
  • FlowState Stabilizasyon özelliğine sahip 4K Geniş Açı Modu
  • Çift Lensli 360 Mod
  • Batarya Tabanı
  • 3 uçlu hareketli kam montajlı montaj çerçevesi
  • iOS / Android tamamlayıcı uygulaması

  Ana Özellikler

  • Değiştirilebilir modüler hareketli kamera ve 360 kamera sistemi
  • 4K Mod'u kullanırken, Core modülündeki canlı görüntü ekranı ön veya arkaya dönük olarak ayarlanabilir, böylece selfie ve vlog videoları çekebilirsiniz
  • 360 Mod kurulduğunda, Core modülünün canlı ekranı her yöne kaydırılabilir
  • 16 'e kadar su geçirmez (isteğe bağlı dalış çantaları desteklenir)
  • Apple Watch veya özel Insta360 GPS akıllı uzaktan kumandayla uzaktan Bluetooth kontrolü desteği
  • Harici mikrofon desteği
  • H.265 kodlama

  Temel Uygulama Özellikleri

  Otomatik Düzenleme

  'FlashCut' düğmesine tek bir dokunuşla ONE R iOS / Android uygulaması, AI görüntü tanımayı kullanarak çekimlerinizi analiz eder, keser ve bir hikaye halinde birleştirir. Oradan, sonucu değiştirebilir veya hemen dışa aktarabilirsiniz.

  İzleme ve Ses Kontrolü

  Noktadan izleme, fotoğraf makinenize hiç dokunmadan veya herhangi bir düzenleme yapmadan nesnenizi tam 360 olarak izlemenizi sağlar. Sadece kameranızı nesneye doğrultun ve 'İşaretleyin' deyin. ONE R sesinizi alır ve hedefinizi izler. Hedef bir engelin arkasındaki görünümden kaybolsa bile, ONE R nesne çerçeveye geri döndüğünde izlemeye devam eder. Alternatif olarak, ses kontrolü de kaydı başlatmanızı / durdurmanızı ve fotoğraf çekmenizi sağlar.

  Starlapse

  Hızlandırılmış bir şekilde gökyüzündeki yıldız ışığı yollarını yakalayın.

  Poz Algılama

  ONE R, duruşunuzu bireysel uzuvlara kadar tespit edebilir ve bunu düzenleme için kullanabilir. Buna bir örnek Stop-Motion özelliğidir. Bu özellik seçildiğinde, video çevrenizde değişirken vücudunuz statik kalır.

  Düşük Işık Dostu

  Gece Modu ve HDR gibi özellikler, zorlu ışık ve karanlık ortamlarda video ve fotoğraf çekmenizi sağlar.

Aksesuarlar Tümünü Gör
Ürüne Ait Aksesuarlar
Pro Video > Video Kameralar > Aksiyon Kamera Aksesuarları
Pro Video > Video Kameralar > Aksiyon Kamera Aksesuarları
Pro Video > Video Kameralar > Aksiyon & Outdoor Kameralar
Pro Video > Video Kameralar > Aksiyon Kamera Aksesuarları > Taşıma Çantaları
Pro Video > Video Kameralar > Aksiyon Kamera Aksesuarları > Diğer Aksesuarlar
Pro Video > Video Kameralar > Aksiyon Kamera Aksesuarları > Diğer Aksesuarlar
Pro Video > Video Kameralar > 360° Görüntüleme
Pro Video > Video Kameralar > Aksiyon Kamera Aksesuarları
Pro Video > Video Kameralar > Aksiyon Kamera Aksesuarları
Pro Video > Video Kameralar > Aksiyon Kamera Aksesuarları > Housingler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.