Işık Rehberi

Stüdyo ışık ekipmanları, video ve fotoğrafta ışık kullanımı, portre fotoğrafçılığında ışık kullanımı gibi önemli konularda birbirinden değerli kaynak içerikler sizleri bekliyor.

Videoda Işık Kullanımı: Video Işıklandırma Ekipmanları

Fotoğrafla başladığınız kariyerinize videoyu da eklemek istiyorsanız, ışık ekipmanlarına hakim olmanız gerekir. Videolarınızın daha profesyonel görünmesi için bu yazımıza göz atın.

Devamını Oku

Stüdyo Fotoğrafçılığı İçin Işık Ekipmanı Satın Alma Rehberi

Stüdyoda ürün fotoğraflamak ve bu fotoğrafları sosyal medya ve e-ticaret sitelerinde kullanmak isteyenler için hem ekonomik hem de son derece kapsamlı bir ekipman satın alma rehberi hazırladık.

Devamını Oku

Fotoğraf ve Video Projeleri İçin Düşük Bütçeli Işıklandırma Rehberi

Düşük bütçeli projelerde ilk kural, varolan bütün imkanları sonuna kadar kullanmaktır. Bu yazımızda fazla masrafa kaçmadan nasıl ışıklandırma yapabileceğimizi ele aldık.

Devamını Oku

Işık Ekipman Rehberi: Hangi Işık Ekipmanlarına Yatırım Yapmalıyım?

Işık fotoğrafçılığın en temel ögesidir. Bu yazımızda ışık ekipmanları hakkında bilgi vererek, istediğiniz fotoğrafları çekebilmeniz adına ihtiyaçlarınızı anlamanıza yardım edeceğiz.

Devamını Oku

Doğal Işıkta Portre Çekimi: Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Detaylar

Sadece model, güneş ışığı ve fotoğraf makinesi kullanarak, portre fotoğrafçılığında nasıl harikalar yaratabileceğinizi ve bunun için nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenin.

Devamını Oku

Fotoğraf Makineleri İçin Kamera Üstü Flaş Satın Alma Rehberi

Fotoğraf makinesi flaşları birçok fotoğrafçı için vazgeçilmez ışık aksesuarlardan biridir. Bu yazımızda, hem flaşlar hakkında her şeyi öğrenecek hem de kameranız için en uygun flaşı satın alabileceksiniz.

Devamını Oku