Video Rehberi

13 Eylül 2021

Günümüzün en etkili görsel anlatım yöntemi video konusunda faydalı teknikler öğrenebilir ve hangi çekim için hangi ekipmanları almanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

DSLR Fotoğraf Makinesi ile Profesyonel Video Çekmek için Gerekli 9 Ekipman

DSLR fotoğraf makinesi ile video çekmek oldukça basit. Video moduna geçip, kameranızı güzel bulduğunuz herhangi bir konuya yönlendirirsiniz. Fakat profesyonel çekim yapacaksanız, doğru ekipmanları seçmelisiniz.

Devamını Oku

Youtuber ve Vlogger Olmak İsteyenler için Tavsiye Ettiğimiz En Uygun Kameralar

Günümüzde pek çok üretici çeşitli özellik ve fiyat aralıklarında yüzlerce kamera üretiyor. Bu yazımızda kameraların karmaşık dünyasına adım atacak, Vlog ve YouTube çekimleriniz için en uygun kameralardan bahsedeceğiz.

Devamını Oku

Seyahat Videosu Nasıl Çekilir? Doğru Ekipmanlarla Seyahat Videosu Çekme Rehberi

Bu yazımızda seyahat videosu çekmek isteyenlerin ihtiyacı olan kamera ayarlarına ve en iyi pratiklere göz atacağız. Video kitleriniz için ekipman önerip video çekiminde sizi öne çıkaracak küçük ipuçlarına değineceğiz.

Devamını Oku

Video Tripod Nedir? Video Çekimleri için En Uygun Tripodu Satın Alma Rehberi

Bu yazıda video çekimlerimiz için en uygun ve en kaliteli tripodu alırken nelere dikkat etmemiz gerektiğini anlattık. Yazı sonunda amacınıza ve bütçenize uygun bir tripodu nasıl seçeceğinizi tüm detaylarıyla öğreneceksiniz.

Devamını Oku

Düğün Hikayesi Nasıl Çekilir? Yeni Başlayanlar İçin Düğün Videosu Çekimi

Düğün videosu çekecekseniz, o düğünde işin gerektirdiği bütün ilkleri yaşamaya hazır olun. Kamerayı nereye konumlamak gerek? Her sahne için ışık kullanmanız gerekli mi? Hangi faktörleri önceden düşünmüş olmalıyım?

Devamını Oku

Youtube & VLog Çekiminde Fon Kullanımının Önemi: Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Youtube & Vlog çekimlerinde her bir parça birbiriyle uyumludur. Bu sistemin en önemli özelliklerinden biri de fondur. V-Log dünyasında yeniyseniz ve çekimlerinizde daha temiz görüntüler istiyorsanız bu yazı sizlik.

Devamını Oku
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.