Nikon P900 83x Optik Zoom Fotoğraf Makinesi

T10446
NIK.10901
0 Değerlendirme
Yorum Yaz
 • Ürün Açıklaması
 • Teknik Özellikler
 • Yorumlar (0)
 • Size Ulaşalım
 • Aksesuarlar ⮯
 • Temel Özellikler

  Ultra yüksek güçlü zoom

  166x Dynamic Fine Zoom¹ değerine çıkarılabilen ve 24 mm geniş açıdan 2000 mm telefotoya kadar (35 mm biçimi eşdeğeri) kapsam aralığı olan 83x NIKKOR zoom objektifle, çıplak gözle görünmeyen baş döndürücü ayrıntıları yakalayın.

  5,0 duraklamalı Çift Algılamalı Optik VR (Titreşim Azaltma)

  VR özelliği, hareketleri objektiften (açılı hız sensörü) ve görüntü sensöründen (hareket vektör bilgisi) aynı anda algılayıp titreşim emilimini artırdığı için elde yapılan telefoto çekimleri sabittir.

  Arkadan aydınlatmalı 16 MP CMOS görüntü sensörü

  Gece bile net ve zengin ayrıntılara sahip resimler elde etmek kolaydır. Duyarlı görüntü sensöründen harika bir performans ve düşük kumlanmaya sahip keskin çekimler bekleyebilirsiniz.

  POI özelliği ile GPS/GLONASS/QZSS desteği

  İnanılmaz bir hassasiyetle rotanızı takip eden GPS/GLONASS/QZSS uluslararası uydu sistemleriyle nerede çekim yaparsanız yapın hızlı ve ayrıntılı konum bilgileri elde edin.

  Dahili Wi-Fi® ve NFC desteği

  Wi-Fi®² düğmesine tek dokunuşla ya da NFC özelliği etkinleştirilmiş³ fotoğraf makinenizle akıllı bir cihaza³ dokunarak en sevdiğiniz vahşi yaşam veya doğa görüntülerini seyahat ederken paylaşın.

  Gelişmiş yüksek hızlı yanıt

  Daha hızlı AF özelliği ve azaltılmış çekim süresi gecikmesi (geniş açıda yaklaşık 0,12 saniye)⁴ sayesinde tahmin etmesi güç vahşi yaşamı veya hızla değişen gökyüzünü çekerken önemli bir anı asla kaçırmayın.

  Değişken açılı büyük LCD ekran: Esnek Net Renkli Ekran 7,5 cm (3,0 inç) yaklaşık 921 k-noktalı LCD ekran (RGBW) ile yaratıcı görüş açılarını keşfetmek ve hızlı bir şekilde değişen hareketi çerçevelendirmek kolaydır. Yansıma önleyici kaplama tüm ışık koşullarında en iyi görünürlüğü sağlar.

  Full HD filmler: Siz zoom yaptıkça yön değiştiren mikrofon sayesinde süper akıcılıkta filmler (1080/60p) yüksek kalitede sese sahip olur. Özel film kayıt düğmesiyle durağan görüntülerden film yapımına hızlıca geçin.

  Zaman aralıklı film: Etkileyici zaman aralıklı filmler kolayca oluşturulabilir. Bir çekim sahnesi seçmenizle birlikte aralıklı zamanlamayla yakalanan durağan görüntülerden 10 saniyelik zaman geçişli bir film oluşturulur.

  Mikrofonu yükselt: Yaptığınız zoom işlemine göre yönü değiştiren Mikrofonu yükselt özelliği sayesinde Full HD filmlerinizde yüksek kaliteli çevresel sesler elde etmeniz garantidir.

  Süper ED cam elemanı: Ultra güçlü zoom ile konuları zengin ayrıntılarla yakalayabilirsiniz. Buna rağmen objektif çerçevesi kompakt boyuttadır ve Super ED cam elemanı sayesinde üstün renk sapması özellikleri sunar.

  Ay ve Kuş izleme modları: Basit netleme sağlayan ve gerekli ayarları etkinleştiren Otomatik Sahne Seçimi özelliğiyle ay ve kuşlar gibi çekimi zor konuları çekmek kolaydır. Böylece her zaman olağanüstü sonuçlar elde edersiniz.

  Geniş resim açısı: Geniş resim açısına sahip LCD ekranla yaratıcı kompozisyonlar ve alışılmadık bakış açıları elde etmek kolaydır. Bir hayvanın göz hizasını yakalamak için alçak açıdan veya engeller üzerinden yüksek açıdan çekim yapın.

  Özelleştirilebilen İşlev (Fn) düğmesi: Sık kullanan işlevleri Fn düğmesine atayarak çekim deneyiminizi kişiselleştirin. Ardından tek dokunuşla ayarlar değiştirilebilir.

  Çevirmeli Ayar Düğmesi: Tek elle kolay kullanım için fotoğraf makinenizin üst kısmında yer alan çevirmeli ayar düğmesi ile manuel pozlama (P/S/A/M) gibi önemli ayarlara erişmek basittir.

  Hedef bulan AF: Hedef bulan AF, konunuzun konumunu hızlı ve hassas bir şekilde belirler ve konu üzerine otomatik olarak netleme yapar, böylece dikkatinizi yaratıcılık gerektiren çekim kompozisyonuna saklayabilirsiniz.

  COOLPIX Picture Control: Resimlerinizin nasıl göründüğünü, doğal çekimler için Nötr, renkli görüntüler için Canlı, siyah-beyaz için Monokrom gibi Picture Control seçenekleriyle kolayca yönetin ya da kontrast veya doygunluk gibi iki ayara kadar ayar yapmak için Özel seçeneğini kullanın.

  Dahili elektronik vizör: Gözünüzü vizöre yaklaştırdığınızda ekrandan çekimden otomatik geçiş sağlayan göz sensörü sayesinde çekim tarzınız ne olursa olsun fotoğraf çerçeveleme kolaydır.

  Geri-adımlı zoom düğmesi: Ultra telefoto çekim sırasında çerçeve dışına çıkan bir konuyu, zoom kontrolünün yanında bulunan ve anında geniş açılı netlemeye geçmenizi sağlayan düğmeye tek dokunuşla tekrar yakalamak kolaydır.

  Yan zoom kontrolü: Zoom özelliğini sol elinizle kullanmaya olanak sağlayarak makine sarsıntısını engelleyen ve sabitliği koruyan yan zoom kontrolüyle her zaman keskin çekimler ve akıcı filmler elde edersiniz.

  Uzun pil ömrü: Hem durağan görüntüler hem de Full HD filmler çekerken kapasite artışı sağlayan geliştirilmiş enerji tasarruflu pil tasarımıyla gerektiği zaman daha uzun süre çekim yapın.

  Flaş telafisi: Doğal görünen resim arka planları için bir konu üzerindeki flaş seviyesini dengelemeye yardımcı olan flaş telafisi (-2'den +2 EV'ye kadar) ile kusursuz dengeye sahip pozlamalar elde edin.

  19 Sahne modu: Fotoğraf makineniz çekim koşullarınıza en uygun ayarları önerebilir. Konunuza ve koşullarınıza en uygun sahneyi seçmenizle birlikte fotoğraf makineniz ayarları otomatik olarak optimize eder.

  EXPEED C2: Nikon'un hızlı ve güçlü görüntü işleme sistemi sayesinde yüksek hızlı kullanım, yüksek duyarlılığa sahip performans ve olağanüstü resim kalitesi elde etmeniz garantidir.

  NIKON IMAGE SPACE: Tüm Nikon kullanıcıları için ücretsiz olan özel Nikon görüntü depolama ve paylaşım sitemiz NIKON IMAGE SPACE ile 20 GB'a kadar ücretsiz çevrimiçi bulut depolama alanının keyfini çıkarın. Daha fazla bilgi için www.nikonimagespace.com adresini ziyaret edin.

   

  ¹ Dynamic Fine Zoom büyütmesi, optik zoom'un maksimum geniş açı pozisyonundan hesaplanmıştır.
  ² Akıllı cihazınıza Nikon ‘Wireless Mobile Utility’ uygulamasının (iOS ve Android™ ile uyumludur) yüklenmesini gerektirir.
  ³ Yakın Alan İletişimi (NFC) uyumlu Android™ (Android 4.0 veya üzeri) işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerle çalışır. Kullanımdan önce Nikon ‘Wireless Mobile Utility’ uygulamasının yüklenmesini ve görüntü aktarım ayarının yapılmasını gerektirir.
  ⁴ CIPA Standartlarına göre, geniş açı pozisyonunda, LV 10 konu parlaklığında, otomatik programda, tek kare AF'de.

  Kutu İçeriği
  • Nikon Coolpix P900 
  • Nikon EN-EL23 Batarya
  • Nikon EH-71P AC Şarj Adaptörü
  • UC-E21 USB Kablosu
  • LC-67 Objektif Kapağı
  • Nikon AN-CP21 Boyun Askısı
  • Kullanım Kılavuzu
  • Garanti Belgesi
  Ürün Özellikleri
  Tip
  :
  Kompakt
  Megapixel
  :
  16
  Sensör Tipi
  :
  CMOS
  AF Noktası
  :
  99
 • Nikon P900 Özellikleri

  Görüntüleme
  PikselGerçek: 16,76 Megapiksel
  Etkili: 16 Megapiksel
  Maksimum Çözünürlük4608 x 3456
  En Boy Oranı4: 3
  Sensör TipiCMOS
  Sensör Boyutu1 / 2.3'
  Görüntü Dosyası BiçimiJPEG
  Görüntü sabitlemeOptik
  Lens
  Odak uzaklığı4,3 ila 357 mm (35 mm Eşdeğeri Odak Uzunluğu: 24 ila 2000 mm)
  Optik yakınlaştırma83X
  Dijital yakınlaştırma332x Maksimum
  Maksimum Diyafram Açıklığıf / 2,8 ila 6,5
  Odak Aralığı1,64 inç ila Sonsuzluk / 49,99 cm ila Sonsuzluk (Geniş)
  16,4 'ila Sonsuzluk / 5 m ila Sonsuzluk (Telefoto)
  0,39 'ila / 0,99 cm ila
  Optik Tasarım12 Grupta 16 Unsur
  Filtre Boyutu67 mm
  Pozlama Kontrolü
  ISO Hassasiyeti100 ila 6400 (Genişletilmiş: 100 ila 12800)
  Deklanşör hızı
  Manuel Deklanşörde Elektronik Deklanşör 1/4000 ila 15 Saniye
  Mekanik Deklanşör
  Ölçüm YöntemiMerkez Ağırlıklı Ortalama, Matris, Spot
  Pozlama ModlarıDiyafram Önceliği, Otomatik, Manuel, Program, Obtüratör Önceliği
  Pozlama Telafisi-2 ila +2 EV (1/3 EV Adımı)
  Beyaz dengesiOtomatik, Bulutlu, Gün Işığı, Flaş, Floresan, Akkor, Önceden Ayarlanmış Manuel
  Devamlı atış7 kareye kadar (JPEG) 16 MP'de 7 fps'ye kadar
  Otomatik zamanlayıcı2/10 Saniye Gecikme
  Video
  Kayıt ModlarıFull HD (1920 x 1080)
  Full HD (1920 x 1080)
  HD (1280 x 720)
  SD (640 x 480)
  Ses kaydıDahili Mikrofon (Stereo)
  Ses Dosyası BiçimiDoğrusal PCM (Stereo)
  Vizör ve Monitör
  Vizör TipiElektronik
  Vizör Kapsamı100%
  Monitör Boyutu3'
  Monitör TürüEklemli LCD
  flaş
  Dahili FlaşEvet
  Flaş ModlarıTTL Otomatik
  Etkili Flaş Menzili1,6 - 37,7 '/ 0,49 - 11,49 m (Geniş)
  16,4 - 23' / 5,00 - 7,01 m (Telefoto)
  Arayüz
  Hafıza kardı bölümüTek Yuva: SD / SDHC / SDXC
  BağlantıHDMI D (Mikro), USB Micro-B (USB 2.0)
  KablosuzKablosuz internet
  Küresel Konumlama SistemiEvet
  çevre
  Çalışma sıcaklığı0 ila 40 ° C / 32 ila 104 ° F
  Fiziksel
  pil1 x EN-EL23 Şarj Edilebilir Lityum İyon, 3.8 VDC, 1850 mAh
  Boyutlar (G x Y x D)5,5 x 4,1 x 5,4 '/ 139,7 x 104,14 x 137,16 mm
  Ağırlık899 g (31.71 oz)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.