Blackmagic Video Assist 5" 12G-SDI / HDMI HDR Kayıt Monitörü
T26960
HYPERD/AVIDA12/5HDR
0 Değerlendirme
Yorum Yaz
Öne Çıkan Özellikler
  • 5" 1920 x 1080 Dokunmatik LCD
  • DCI veya UHD 4K HDR Video Kayıt
  • HDMI ve 12G-SDI Video Giriş ve Çıkışları
  • 10-Bit, 4:2:2 ProRes & DNxHD Kodlama
  • Uyumlu Kameralarla Blackmagic Raw Desteği
  • 3D LUT Desteği, 2500 cd/m² Parlaklık
  • Tek SDHC/XC Hafıza Kartı Yuvasına Kayıt
  • Histogram, Dalga Formu, Vektörskop
  • Çift L-Serisi Batarya Yuvası, AC Adaptör Desteği
56.350 TL
Taksit Seçenekleri
  • En uygun teklifleri almak için iletişime geçin;
    Telefon: 0850 433 36 86     Mail: [email protected]
    Detaylı bilgi için tıklayınız.
    Detaylar için 0850 433 3686’yi arayınız.
  • Currently unavailable.
  • Ürün Açıklaması
  • Teknik Özellikler
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Size Ulaşalım
  • Aksesuarlar ⮯
    Blackmagic Design Video Assist 5" 12G-SDI/HDMI HDR monitör, profesyonel düzeyde görüntü izleme ve yüksek kaliteli kayıt özelliklerini neredeyse her kameraya eklemenizi sağlar. 2500 cd/m² parlaklığa sahip 5 inç, 1920 x 1080 çözünürlüklü dokunmatik ekranı ile kadrajlama ve netleme işlemlerinizi kolaylaştırır. 12G-SDI ve HDMI girişleri sayesinde hem profesyonel hem de tüketici tipi kameralardan video sinyali alabilir ve HDR formatında DCI 4K, UHD 4K, 2K veya HD çözünürlükte 10-bit 4:2:2 videoları kaydedebilirsiniz.
    Yüksek Kaliteli Kayıt Desteği
    USB Webcam Özelliği (Firmware 3.3 ile)
    Profesyonel İzleme Araçları
    Geniş Bağlantı Seçenekleri
    HDMI 2.0a ve 12G-SDI giriş/çıkışları sayesinde hem profesyonel yayın kameraları hem de DSLR/mirrorless kameralarla uyumludur. Giriş sinyali doğrudan bir yayın monitörüne veya projeksiyona yönlendirilerek eş zamanlı izleme yapılabilir. HDMI üzerinden 8 kanal, SDI üzerinden 16 kanal gömülü ses desteği ile birlikte gelir. 3.5 mm kulaklık çıkışı da bulunur.
    Dokunmatik Arayüz
    Güç Seçenekleri ve Mobilite
    Ürünle birlikte evrensel bir güç adaptörü gelir ve cihaz, 12 VDC ile çalıştırılabilir. Ayrıca, çift Sony L-Serisi batarya yuvası sayesinde taşınabilir kullanım da mümkündür.
    Video Assist 5" 12G-SDI/HDMI, bağımsız video prodüksiyonları, profesyonel set kullanımı ve yayın ekipleri için taşınabilir, esnek ve güçlü bir monitör-kayıt çözümüdür.
    Kutu İçeriği
    • 12 VDC, 36W Güç Kablosu
  • Ekran
    Panel TipiIPS Tipi LCD
    Ekran Boyutu5.0" / 12.7 cm
    Çözünürlük1920 x 1080
    En-Boy Oranı16:9
    Dokunmatik EkranVar
    Maksimum Parlaklık2500 nit / cd/m²
    Renk Desteği1.07 Milyar Renk (10-Bit)
    HDR DesteğiVar, HDR10 / Hybrid Log Gamma
    Renk Gamı%100 Rec. 709, %100 Rec. 2020
    LUT DesteğiVar
    Görüntü KontrolleriHistogram, PIP, RGB Parade, Vektörskop, Dalga Formu
    Giriş/Çıkışlar
    Video G/Ç1x HDMI 2.0a Giriş
    1x Micro BNC (12G-SDI) Giriş
    1x HDMI 2.0a Çıkış
    1x Micro BNC (12G-SDI) Çıkış
    Gömülü SesHDMI: 8 Kanal
    SDI: 16 Kanal
    Ses G/Ç1x 3.5 mm Kulaklık Çıkışı
    Dahili HoparlörMono
    Güç Girişi1x Barrel (12 VDC)
    Diğer G/Ç1x USB-C
    Medya/YuvaTek Yuva: SD/SDHC/SDXC (UHS-II) [Kayıt Destekli]
    Kablosuz BağlantıYok
    Format Desteği
    Video Formatı - SDI10-Bit 4:2:2 RGB
    DCI 4K: 25/24/23.98
    UHD 4K: 60/59.94/50/30/29.97/25/24/23.98
    DCI 2K: 25/24/23.98
    DCI 2K PsF: 25/24/23.98
    1080p: 60/59.94/50/30/29.97/25/24/23.98
    1080PsF: 30/29.97/25/24/23.98
    1080i: 60/59.94/50
    720p: 60/59.94/50
    576i: 50
    480i: 59.94
    Video Formatı - HDMI10-Bit
    DCI 4K: 25/24/23.98
    1080i: 60/59.94/50
    720p: 60/59.94/50
    576i: 50
    480i: 59.94
    Gamma EğrisiHDR-HLG, Rec709, Rec2020
    Zaman Kodu DesteğiVar
    Kayıt
    Ön KayıtYok
    Kodlama Formatları4096 x 2160'a kadar
    Blackmagic Raw
    ProRes 422, 422 HQ, LT, Proxy (10-Bit 4:2:2, 60 fps'e kadar)
    DNxHD HQX, LB, LB MXF, SQ, SQ MXF (10-Bit 4:2:2, 60 fps'e kadar)
    Maksimum Ses Kanalı16
    Güç
    Giriş Gücü12 VDC, 100–240 VAC, 50 / 60 Hz
    Batarya2x L-Serisi Yuva (Sabit Plaka Üzerinde)
    Güç Tüketimi36 W
    Montaj
    Tripod/Aksesuar MontajıÜst/Alt - 3x 1/4"-20 Dişi
    Genel
    Çalışma Koşulları0 ila 40°C, %90 Neme Kadar
    Depolama Koşulları-20 ila 45°C