Nikon Türkiye Yetkili Satıcısı

Nikon

Nikon Türkiye Yetkili Satıcısı

NİKON SIK SORULAN SORULAR

2021 Yılının İndirimli Nikon Profesyonel Fotoğraf Makineleri Hangileri?

2021 yılının en güncel Nikon DSLR ve aynasız fotoğraf makinelerini incelediğinizde yine indirim kampanyaları olduğunu göreceksiniz. Nikon aynasız kamera 2021 güncel fiyat listeleriyle indirimli olan modellerini kampanyalar sayfamızdan takip edebilirsiniz.Özellikle Nikon Aynasız fotoğraf makinesi ve lenslerindeki geri ödeme kampanyası oldukça fiyat avantajı sağlamaktadır. Yeni başlayanlar için en çok önerilen Aynasız Nikon Z50 modeli ve Nikon D3500 DSLR bu yılın indirimli Nikon fotoğraf makinelerinin en başında yer alıyor. Deneyimli Nikon kullanıcıların tercih ettiği Nikon Z5 ve Nikon Z6 aynasız fullframe fotoğraf makinelerinde de en uygun fiyatlarımızı kaçırmamak için sitemizin bültenine abone olarak tüm 2021 Nikon indirimli fotoğraf makinelerinden haberdar olabilirsiniz.

En Ucuz Nikon Fotoğraf Makinesi Nerede?

Nikon aynasız fotoğraf makinesi ve Nikon Profesyonel Makinelerin en güncel modellerini ve birçok fotoğraf makinesi markasının ürettiği güncel aynalı ve aynasız kameralarını fotografium.com'dan en uygun fiyatlarla, en önemlisi de 2 yıl resmi Nikon Türkiye Garantisi ile satın alabilirsiniz. Sürekli fiyat kampanyaları ve güncellemeleri ile en ucuz Nikon fotoğraf makinelerini fotoğraf severlerle 2008 yılından beri buluşturmaya bu yıl da devam ediyoruz.Ürün sayfalarımızda bulunan filtre seçeneklerinden azalan fiyat seçeneği vasıtasıyla en ucuz Nikon Fotoğraf makinelerini incelemeniz kolaylaşacaktır.

Nikon DSLR Fotoğraf Makinesi 2. El Alınır mı?

İkinci el Nikon fotoğraf makinesi almak riskleri olan bir süreçtir. Güvendiğiniz ve tanıdığınız dışında bir yerden 2.el fotoğraf makinesi alırken dikkat etmeniz gereken birçok unsur vardır.Bunların başında ürünün sıfırlanmış arızalı bir ürün olup olmadığıdır.Kozmetik olarak gösterişli hale getirilse de fotoğraf makinelerinin gözle göremeyeceğiniz sensör ve işlemci gibi temel donanımları aslında arızalı olabilir. Eğer imkanınız varsa Nikon yetkili servislere danışarak almak istediğiniz 2. El Nikon fotoğraf makinesinin tamir görüp görmediğini danışarak öğrenebilirsiniz.Elinizde mevcut olan fotoğraf makinenizi değerlendirmek için ise Eskiyi Getir Yeniyi Götür kampanyamızdan yararlanabilirsiniz.Anasayfamızda bulunan formumuzu doldurarak süreci başlatabilirsiniz. Böylece Nikon 2.El fotoğraf makinenizi değerlendirerek sıfır Nikon profesyonel Fullframe fotoğraf makinesine sahip olabilirsiniz.

En Çok Satan Nikon Profesyonel Fotoğraf Makinesi Modelleri 2021 ve Fiyatları Neler?

Nikon aynasız fullframe fotoğraf makinesi segmentine Z serisi ile hızlı bir giriş yapmıştır. Aynasız ve tam kare kameralarıyla fotoğraf ve video sektörüne yepyeni bir boyut katan Nikon Z5 serisi ile profesyonellerin 2021 yılında da ilk tercihi olmaya devam ediyor.Nikon 2021 yılında yeni başlayanları da unutmayarak Vlog videolarına yeni başlayan kullanıcılar için özel ürettiği Nikon Z 50 Aynasız kamera ile de bu boşluğu kapattı..Bununla da yetinmeyip Aynasız Full Frame segmentinde de Sony'in en üst düzey fotoğraf makinelerinin sensör boyutları ve renk zenginliği ile kompakt ölçüleri bir araya getirmeyi başararak Nikon Z6serisini geliştirdi.2021 yılının En çok satan Nikon Profesyonel Fotoğraf makinesi modelleri arasında giriş seviyesinde Youtuber ve Vlogger olmak isteyenlerin ilk tercihi olarak Z50 modelini koyarak ardından Nikon D3500 ve Nikon D5600 en çok satanlar arasında.Profesyonel fotoğraf ve videocuların bu yıl en çok tercih ettiği Fullframe Nikon DSLR Kamera modelleri de sırasıyla Nikon D850 ve D6 Profesyonel fotoğraf makineleri oluyor. Nikon özel Marka sayfamızda tüm Nikon Profesyonel DSLR ve Nikon aynasız fotoğraf makinelerinin indirimli fiyatlarını inceleyerek 2 yıl resmi Nikon Türkiye garantisi ile güvenle satın alabilirsiniz.

En İyi Nikon Fotoğraf Makinesi 2021 Tavsiyeleri Hangi Modeller?

Nikon fullframe sensör yapısına ilk defa DSLR fotoğraf makineleriyle başlamıştı. Özellikle üst seviye fotoğrafçılar ve videocular tarafından tercihte uzun zaman tahtını bırakmayan Nikon D6 ve D 850 ile zirve noktasına taşınmıştı.Teknolojik gelişmeleri takiben piyasada oluşan Taşınabilir Kompakt Fullframe Aynasız Kamera talepleri doğrultusunda video için özel olarak Z5 serisini geliştirerek Nikon Z5 ve Z6 modellerini geliştirdi.Hem fotoğraf hem videoyu bir arada kullanan profesyoneller için ise Nikon Z serisinin zirvesi Z6 modeli oldu. Çıkışını takiben tercih listelerinin en üstüne çıkan modellerden 2021 yılının En çok satan ve önerilen Nikon Aynasız Fullframe fotoğraf makinelerinin birinci sırasında Nikon Z5 ve Z6 modelleri bulunuyor. Ardından daha üst segmentte özellikle Yüksek Çözünürlük,Yüksek ISO ,düşük kumlanma ve 4K Video performansı ile gözdolduran Profesyonel seviye Nikon DSLR modelleri olan Nikon D850 ve D6 deneyimli fotoğrafçıların ve sinemacıların 2021 yılındaki tercih listelerinin en başında yeralıyorlar.

Nikon Lens Ucuz Çeşitleri Hangileri ve Nikon Lens Güncel Fiyatları Nedir?

Nikon 1917 yılında Lens ve optik üretmeye başlamıştır.Bu yıllardan beri sürekli teknolojisini geşiltirerek Nikkor Lens seviyesini her zaman en üst düzeyde tutmayı başarmıştır. Bu kadar seneye dayanan tecrübe ile 100 milyonu geçen lens çeşidi arasında hangi nikon lensi almalıyım? Diye soruyorsanız Sitemizdeki Nikon lens uyumluluk tablomuzu inceleyerek karar verebilirsiniz.Ayrıca aynasız nikon fotoğraf makineleri ile beraber aynasız Nikon lens grubunu da üretmeye başladı.Nikon F mount lenslerin hepsini Fullframe Nikon Aynasız gövdelere Nikon FTZ adaptör vasıtasıyla kullanabileceğinizi de unutmayın. Buna ek olarak özellikle giriş seviyesi Nikon fotoğraf makineleri için yelpazesinde birçok Nikon geniş açı ve zoom objektif içeren çeşitliliği arttırarak Ucuz Nikon Lens ihtiyacına cevap verdi. Bu grupta Nikon AF-S 35 mm f1.8 G lens ile sabit açılı , kaliteli ve uygun geniş açı ihtiyacını karşıladığı gibi Nikon 18-105 mm F/3.5-5.6 Lens ile Tak gez olarak gezerken fotoğraf çekmeniz için gerekli tüm açıları tek bir lenste toplayarak Zoom objektif sınıfında Nikon Lens Ucuz Çeşitlerine önemli bir katkı sağladı.Diğer yandan Fullframe Nikon fotoğraf makineleri için tam kadraj sağlayan ve hızlı odaklamaya sahip olan Nikon çeşitlerini de arttırarak 2021 yılının en çok önerilen lens listesinin de başında yeralmaya devam etmektedir.Tüm Nikon Lens Güncel fiyatlarına markaya özel sayfamızdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

En Çok Satan Nikon Lens ve Nikon Objektif Modelleri Hangileri ?

Nikon Profesyonel Fotoğraf makineleriyle en iyi fotoğraf ve videoları yakalamanın sırrı elbette kaliteli bir Nikon Lens veya Nikon Objektif kullanmaktır. Bunun için Nikon DSLR kamera kullanıcılarının en çok sorduğu sorular arasında kaliteli fotoğraf ve video üreticelerinin En Çok Tavsiye Ettiği ve En Çok Satan Nikon Lensler gelmektedir. Öncelikle Nikon Fotoğraf Makinenize uygun lensi seçmeniz gerekmektedir.Bu seçim için ürün sayfalarımızda Nikon Fotoğraf Makinelerinin altında önerdiğimiz Nikon Lensler sizin için rehber olacaktır. Nikon giriş seviyesi Dlsr fotoğraf makinelerinde en çok satan Nikon AF-S 50mm f:1.8 G Lens özellikle portre fotoğraflarında sağladığı arka plan bulanıklığı ve bokehlerle tercih edilmeye devam ediyor.Yine 2021 yılının En Çok Satan Nikon Lens listesinde başlarında yeralan Nikon 24-70mm F/2.8 G Lens, fullframe Nikon kullanıcılarının vazgeçilmezi . Makro fotoğrafçılık için Nikon severlerin yine en çok tercih ettiği lens , Nikon 105 mm F/2.8 Nano Macro G , Nikon giriş seviyesi için özel olarak ürettiği Nikon Z Aynasız fotoğraf makinesi serisi ile en çok satılan kit lensi de Nikon 16-50mm F/3.5-5.6 Aynasız Lens 'dir. Nikon eşsiz Fullframe kalitesinindeki Sensörlerini küçük ,kompakt ve taşınabilir hale getiren yeni serisi Z5 için deneyimli fotoğrafçıların en çok tavisye ettiği lenslere gelince bunlar da en çok satan Nikon objektif sıralamamıza göre Nikon 24-50 mm yine G serisinin müthiş keskinliğini yansıtan ve diyafram açıklığının düşük ışıkta sağladığı avantajdan da feragat etmeden taşıyan Nikon Prime Lenslerden Nikon AF-S 24mm F/1.4 G Lens ve tabii portecilerin ve moda fotoğrafçılarının vazgeçilmez açısı olan Nikon AF-S 85mm F/1.4 G Lens bu yılın en çok satan Nikon lens listelerinin başında olmaya devam edecektir.

Nikon

Günümüzde sanatın herkes tarafından tutkuyla ele alındığı bir dalı olan fotoğrafçılık, gelişen teknoloji ile birlikte herkes tarafından en lüksünden en ekonomiğine kadar sahip olunabilen profesyonel cihazlar ile deneyimlenmektedir. Son 12 yılda ise teknolojinin ilerlemesine paralel olarak, azımsanmayacak seviyede fotoğraf makinelerine ve aparatlarına da talep oluşmuş durumdadır. Bu süreçte de en iyi hizmeti daima sunmuş ve sunmakta olan Fotografium ise, kurulduğu andan bu yana inanılmaz bir sükse yakalamış olarak, sizlere daima en kaliteli makineler için bir pazar oluşturmaya devam etmektedir. Bu marka, fotoğraf çekme sanatı ile video sanatını tutkuyla icra etmekte olan birçok profesyonelin ve hobi sahibinin en uğrak noktalarından biri haline gelmiştir. Bünyesinde çeşitli markalara ait ürünlerin, birçok serisine ait fotoğraf makinesi modellerini, aparatlarını ve lenslerini bulundurmaktadır. Özellikle Nikon markasına ait olan pek çok profesyonel makineleri ve en son teknolojileri zahmetsiz bir biçimde hizmetinize kazandırabilmek için ve pratik bir şekilde edinebilmeniz açısından sizlere sunmaktadır. Her türlü ihtiyaca uygun ürünler sunan fotografium, satış öncesinde, esnasında veya sonrasında olmak üzere her aşama doğrultusunda profesyonel destek imkânı da sunmaktadır. FX, DX veya Z50 gibi aynasız modelleri tercih eden kullanıcıların yanı sıra aynalı modeller de mevcuttur. Bunun gibi kolaylık sağlayan çalışmaları ve faaliyetlerindeki pürüzsüzlük sayesinde her zaman memnuniyet bırakan bir kuruluş olması sebebiyle Fotografium, Türkiye’nin en büyük platformu olmayı başarmış bir kuruluştur. Her türlü hizmeti esnasında daima sıcak ve samimi iletişim hizmeti sunmayı tercih eden bu kuruluştan dilediğiniz zaman faydalanabilmeniz mümkündür.

Her Türlü Nikon Fotoğraf Makinesi İçin En Doğru Adres

Sizlere sunacağı bu kusursuz hizmeti ile sadece bir ürünü satın almış olmazsınız. Daima nasıl daha iyi bir kullanım elde edebileceğinizi, herhangi bir sorun karşısında ne yapmanız gerektiğine dair sizlerden yardımını hiçbir zaman esirgemeyen bu kuruluş sayesinde, hangi ürünü tercih ederseniz edin, her zaman kaliteli bir üründen fazlasını kazanmış olursunuz. Sizlere yardım sunmak amacıyla çekmiş olduğu videoları ile farklı platformlarda ekstra hizmetlerinin de sizlere çok yararı dokunacaktır. Herhangi bir sorunuz olması doğrultusunda ise aradığınız cevabı Fotografium blog yazılarında rahatlıkla bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Bu ekstra hizmetleri, fotoğraf işi ile ilgilenen herkes için kapsamlı derecede istikrarlı bir kaynak haline gelmiş durumdadır. Ürünlerinden bahsedecek olursak, Yukarıda değindiğimiz üzere Nikon fotoğraf makinesi çeşitlerinden bir söz etmemiz uygun olacaktır. Nikon markasına ait olan en klasiklerden en yenilikçi son teknolojik ürünlerine kadar istediğiniz ürünü kolayca bulabileceksiniz. Nikon markasının serileri, birbirinden karakteristik olarak ayrışan, ancak benzer niteliklerde fonksiyonlar sergileyen çeşitlere sahiptir. Bu alanda öne çıkan Z5 ve Z7 gibi modeller kullanıcıların sürekli tercih ettiği favoriler arasında yer almaktadır. Örneğin D3000 serileri 24,2MP DX Biçimli CMOS Sensörü bulunan, EXPEED 4 Görüntü İşlemcisine sahip çeşitleri, ayrıca 3,0 inç 921k-Dot LCD monitöre ve 60 fps'de Full HD 1080p video kaydı özellikleri de bulundurur. Bu nitelikler, diğer serilere ait pek çok üründe de mevcut olan fonksiyonlar olsa da, Nikon markası her bir ürün türünde farklı kullanım deneyimleri yaşattırmaktadır. Saymış olduğumuz bu özellikleri barındıran makineler, ayrıca Multi-cam 1000 11 Noktalı AF Sistemini de kendisinde bulundurur. Bu ürünlerin SnapBridge Bluetooth bağlantısı da vardır. Bu özellikler bazında örnek olarak Nikon D7200 18-140mm DSLR Fotoğraf Makinesi de verilebilir. Makinenin sağladığı yüksek fotoğraf ve video kalitesi çokça tercih edilen bir ürün olmasını sağlamaktadır. Geniş ISO değerlerine sahip olması da kalitesini gözler önüne sermektedir. Nikon D5600 18-55mm VR AF-P Lens DSLR Fotoğraf Makinesi de bu alanda verilebilecek bir örnek olmaktadır. 60 FPS’te full hd 1080p video kaydı alabilen makine performansıyla öne çıkmaktadır. Yaratıcılığınızı kolaylıkla ön plana çıkartmanıza aracı olacak bu makineler birer teknoloji harikası olarak hizmet vermektedir. Benzer şekilde Coolpix serisinin B500 ve B600 kameraları da üstün görüntü kalitesiyle öne çıkmaktadır. Sıklıkla tercih edilen bu modeller dayanıklı birer yapıya sahiptir. Kaliteli makineler sunan bu markayı sizlerin hizmetine en uygun şartlarda getiren Fotografium platformu, bu ürünler ile bilinenin ötesine geçmenizde en büyük yardımı kazandırmaktadır. Üstün ürün kalitesiyle olağanüstü performansı harmanlayan fotoğraf makineleri ile bu sanatı gerçek anlamda hakkıyla yapmanız amaçlanmaktadır. Hiçbir çaba gerektirmeyen kolay kullanım sunan bu fotoğraf makineleri ile çekeceğiniz fotoğraflarda mükemmeli yakalayamadığınızı düşünseniz dahi sadece gözünüzden şüphe edeceksiniz. Çünkü siz iyi gördüğünüz takdirde bu makinelerden kaynaklı bir hata kesinlikle oluşmamaktadır. Düşük ışıkta dahi çekim yapmanız doğrultusunda, Full HD filmleri sayesinde fotoğraflarınızdaki zengin ayrıntıları kolaylıkla fark edersiniz.

Fotografium’dan Nikon D5600 Kullanımı En Konforlu Makineleri Tanıyın

Nikon markasının her bir ürünü ile sanatsal açıları hayal gücünüzle harmanlayabilirsiniz. NIKKOR objektifin işleme gücü ile bir araya gelmesi doğrultusunda, çok kolay bir biçimde akıcı arka plan bulanıklığına sahip sanatsal içerikler üretebilirsiniz. Gece yarısının alaca tonlarından yeni aydınlanan bir günün çeşitli ışıltılarına kadar her türlü değişimi konforlu bir şekilde yakalayabileceksiniz. Oldukça keskin olan otomatik netleştirme özelliği, Nikon’u emsallerinden ayırt eden niteliklerden bir tanesi olmaktadır. Bu makinelerin 5 fps'lik hızları ile saniyede tam beş mükemmel kare çekebilmeniz mümkün kılınmaktadır. Otomatik mod ise, DSLR kalitesinde mükemmel görüntüleri kolaylıkla yaratmanız üzere geliştirilmiştir. Dilediğiniz takdirde de basit mod aracılığıyla özgün görüntüler elde edebilirsiniz. Bu basit mod özelliği, kafanızda canlandırmış olduğunuz görüntüleri somutlaştırmanız doğrultusunda mükemmel fotoğraflar ve filmler çekebilmeniz için bu cihazları tam anlamıyla olarak nasıl ayarlamanız gerektiğini göstermektedir. Ayrıca bu makineler sayesinde filmler ve fotoğraflarınızda farklı farklı yaratıcı efektler de uygulamanız mümkündür. Aynı zamanda çekmiş olduğunuz fotoğraflarınız üzerinde sonradan oynamalar yapabilme olasılığınız da bulunmaktadır. Nikon markasının 921 k-nokta yüksek çözünürlüklü büyük LCD ekran özellikli makineleri, fotoğraf karelerinizi inanılmaz netliklerde oluşturmanıza ve incelemenize olanak tanımaktadır. iOS ve Android işletim sistemli cihazlar için SnapBridge uygulaması da mevcut olan Nikon fotoğraf makineleri, akıllı mobil cihazlarınız veya tabletleriniz arasında etkin bir bağlantı olanağı da sağlayabilmektedir. DSLR kalitesinde anlık olarak görüntü paylaşımını mümkün kılmasıyla bu makineler, hayatı ve sanatı aynı anda yaşayabilmenizde önemli bir yere sahip. Cihazlarında yer alan ISO ışık duyarlılığı aralığı sayesinde, kötü hava koşullarında veya gecenin zifiri karanlığında dahi filmler çekebilmeniz mümkündür. Tasarımına oldukça özenilmiş olan metal objektif yuvalarının dayanıklılıkları ile aşınma ve yıpranma olasılıkları adeta ortadan kalkmaktadır. Bu sayede objektifleri, aşınmayı dert etmeden defalarca kez değiştirebilirsiniz. Telefoto zoom objektifler, geniş açılı prime objektifler ve daha nice farklı NIKKOR objektiflerin güzelliğini, Fotografium üzerinden detaylıca ve hayranlıkla keşfedebileceksiniz. Yukarıda sıralamış olduğumuz üstün kalite anlayışına sahip olan ürünlerden birisi olan Nikon d5600 kullanımı açısından da benzer pratiklikleri barındıran, markanın eşsiz tasarımlarından bir tanesidir.

Nikon D 5600 Hakkında Daha Fazlasını Keşfedin

Nikon’a ait olan derin kavrama yüzeyine sahip ve elde kullanımı mükemmel kılan ürünler, saymakla bitmeyen fonksiyonları kendisinde bulundurmaktadır. Elinize tam oturan ve sabit fotoğraf çekebilmenizde büyük kolaylık sunan bu tarz makinelerin uzun ömürlü pilleri ise günü aşkın fotoğraf çekimleri yapabilmenizde büyük bir kolaylık da kazandırmaktadır. Bütün bu özelliklere benzer konforları da sizlere sunacak olan Nikon D5600 model olan üstün kaliteli fotoğraf makineleri, çeşitli özellikleri itibariyle Nikon markasının D5000 serisinin en son halkası olmaktadır. Bu modeller ile içinizdeki sanatçı ruhu uyandıracaksınız. Doğadaki veya şehirdeki değişimleri, havanın farklı durumlarını ve gölgelerin kaplamakta olduğu bir alanı bu makine modeli sayesinde daha farklı bir göz ile inceleyeceksiniz. Bu ürünler ile güneşin vuruş aralığını ve çeşitli ışık açılarını özenle takip etmeye başlayacaksınız. Ürettiklerinizi görenlerin takdiriyle sanata olan heves ve heyecanınızı daha da çok canlandırmış olursunuz. D 5600 model fotoğraf makineleri, sizlerde mevcut olan yetenekleri açığa çıkarmanız üzere geliştirilmiş eşsiz tasarımlardan bir tanesidir. Nikon markasının güçlü görüntü teknolojisi ile beslenmiş olan bu model, büyülü imkânlar yaratan, adeta sihirli bir cihazdır. Bu efsane özellikler sergileten NIKKOR objektif serisi ile yaratıcılık konusunda sınırsız bir alanınız olduğunu biliyorsunuz. Diğer birçok modelinde de kolaylıkla bulabileceğiniz SnapBridge teknolojisi ile akıllı cihazlarınıza aktarmada zorluk veya zaman kaybı yaşamayacaksınız. Farkı arayan ve sanatı disiplinle harmanlayan bir bireyseniz, resim kalitesinin sizin için her şey olduğunuz rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu kapsamda D5600 fotoğraf makinesi modellerinde yer alan D-SLR resim kalitesi ile memnuniyetinizin karşılanacağından şüpheniz olmayacaktır. 24,2 megapiksel DX biçimli, etkili bir görüntü sensörü ile donatılmış olan Nikon D5600 inceleme yapmanız esnasında aradığınız bütün fonksiyonları kendisinde barındırıyor olduğunu kolaylıkla görebilirsiniz. En ince detayları pürüzsüz bir biçimde yakalayabilmenizi sağlayan bu modeller sayesinde, olağanüstü derecede çarpıcı ayrıntılara sahip kareler elde edeceğinizden en ufak bir kuşkunuz bulunmayacaktır. Bu model, mükemmel olanı kaçınılmaz kılan fonksiyonları sayesinde, zirvede bir tasarımı olduğunu herkese kanıtlamış bir üründür. Her karede ayrı bir tutkuyu, farklı bir duyguyu deneyimlersiniz.

Nikon D5600 Özellikleri ile Hayallerinizin Ötesinde

Saymakla tüketemediğimiz ayrıntıları bulunan bu modeller, Nikon markasının en gözde ürünlerinden bir tanesi olmayı çoktan başarmıştır. Alanında saygın bir platform olan Fotografium da sizleri daima kalite ile buluşturmayı amaçladığından, bünyesinde her zaman üstün özellikli tasarımları, bütün detayları ile anlaşılacak bir biçimde ele almaktadır. Nikon’un bu mükemmel modeli, ayrıca 100 - 25600 arasında değişen ISO aralığı bulundurmaktadır. Aynı zamanda gece manzarası modunda da sunduğu 6400'lük genişletilmiş ISO duyarlılığı da düşük ışık sahneleri garantilemektedir ve en zorlu aydınlatma koşullarının basit bir biçimde üstesinden gelebilmektedir. Yüksek seviyeli ISO'larda bile üstün kumlanma azaltma performansı sunmaya yarayan EXPEED 4 görüntü işleme sistemi de bulunmaktadır. Daha önce bahsetmiş olduğumuz değiştirilebilir geniş NIKKOR objektif seçenekleriyle, efektif bir arka plan bulanıklığı ile zenginleştirilmiş bir kontrast imkanı sunmaktadır. Nikon'un en önemli, devrimsel nitelik taşıyan teknolojilerinden biri olan bu SnapBridge teknolojisiyle, D5600 model makineler ile uyumlu bir akıllı cihaz arasında kesintisiz şekilde bağlantı kurabileceksiniz. Bu bağlantıyı nasıl kuracağınıza dair kısa bir bilgiyi de arzu ederseniz, sayfamızdan oldukça açık bir biçimde öğrenebilirsiniz. Tek tuş ile SnapBridge bağlantısı oluşturulabilmektedir. Bu özellik sayesinde, çekiminizin bitmesiyle, bu fotoğraf makineleri, her defasında tekrardan bağlanmaya gerek duyulmaksızın, fotoğrafları çekmeniz esnasında cihazınızla kolayca senkronize edebilir. Çekmiş olduğunuz her bir kare, paylaşmanıza uygun bir biçimde, senkronize sağladığınız akıllı cihazınızda da görünür. Ayrıca, filmleri dilediğiniz zaman manuel bir biçimde de aktarabilirsiniz. Hatta bu mükemmel bir buluş olan SnapBridge bağlantısı, akıllı cihazınızı kullanmanız ile uzaktan çekim yapmanıza da olanak tanımaktadır. SnapBridge kullanmanız esnasında akıllı cihazınızı kesintisiz bir şekilde kullanmaya da devam edersiniz, makinenizin pilinin tükenmesi konusunda da endişelenmenize gerek olmamaktadır. Oldukça kolay bir taşıma olanağı da sunmakta olan bu modeller, kusursuz bir ergonomiye sahip olmasıyla fotoğrafçılık faaliyetlerinize kolayca adapte olmanıza da olanak tanır. Nikon d5600 özellikleri sizlere en eşsiz sanatsal deneyimleri yaşatmaları adına üretilmiş makinelerdir. Nikon d5600 fiyat durumu ise, en yeni model olmaları sebebiyle diğer ürünlere nazaran bir fark da göstermektedir.

Nikon Lens 18-105 ve Diğer Çeşitleri

Nikon 50mm F/1.4G Lens, gerçek renkleri en iyi şekilde yansıtabilmesi sayesinde markanın gözde ürünlerinden bir tanesi konumundadır. Lensin sahip olduğu önemli özelliklerden öne çıkanlardan diğer ikisi ise hızlı ve sessiz SWM özelliğidir. Bu lens markanın öne çıkan modellerinden birine örnek olarak verilebilir. Markanın D 5600 modellerine ait olan yüksek kaliteli optik vizörler sayesinde ise inanılmaz netlikte objektif görüntüsü elde etmektesiniz. Bu vizörler ile göz alıcı kompozisyonlar yaratabilmeniz mümkün kılınmaktadır. Vizörden çekim yapmanız, güneş ışığı ve dikkatinizi dağıtan öğeleri bloke etmenize olanak tanır. Ayrıca bir telefoto objektif kullanma deneyiminiz esnasında, makinede daha sabit bir tutuş olanağınız olur. Uygun biçimde konuşlandırılmış ayar kadranı ve çoklu seçici, çekim yapmanız esnasında ayarları değiştirebilmeyi kolay bir duruma getirmektedir. Bu modellerin büyük dokunmatik ekranları ile de gözünüzü vizörden ayırmaksızın ayar yapmak için dokunmatik Fn işlevini de kullanımda bulunabilirsiniz. Yaklaşık 415 gr gövde ağırlığında olan ve monokok karbon takviyeli dış kaplaması olan bu makine modelleri, olabilecek en hafif ve en sağlam üretim modelleridir. Bu sayede bulunduğunuz her mekanda, her ortamda, her alanda kolaylıkla yanınızda bulundurarak çeşitli fotoğraflar çekebilmenize olanak da sunmaktadır. Değişken açıları olan dokunmatik ekranı ile istediğiniz şekilde bir kare ortaya koyabilirsiniz. Kusursuz çekimleriniz için 8,1 cm, yani 3,2 inç büyüklükteki, değişken açılı dokunmatik ekranını sadece yan yatırmanız, eğmeniz ya da döndürmeniz yeterli olacaktır. Bu fotoğraf makinelerini ister kendinize yakın veya uzak tutun, isterseniz de yukarıda veya aşağıda, her şekilde o net görüntüyü elde edebileceksiniz. Tıpatıp bir akıllı telefon gibi özellik sergileyen bu makineler, ekranına dokunmanız ile odaklayıp, netleyip çekim yapabilirsiniz. Ayrıca diyafram ve otomatik duyarlılık kontrolü gibi önemli çeşitli ayarı yapabilirsiniz. Nikon'un eski bir teknolojisi olan çerçeve ilerletme çubuğu ile de resim izleme esnasında hızlıca kaydırma sağlayarak kullanmanıza olanak sağlar. Aynı zamanda resmi sıkıştırarak yakınlaştırıp kırpa da bilirsiniz. Sizlere bu mükemmel olanakları sunmasının yanı sıra eşsiz görüntüler de kazandıran bu makinelerin en önemli aparatlarından bir tanesi de lensler olmaktadır. Bu kapsamda çeşitli kaliteli ürünlerinden bir tanesi olan Nikon lens 18-105 mm F/3.5-5.6G ED VR AF-S DX ürün aparat modelleri, sizlere istediğinizi en iyi şekilde elde etme fırsatı sunan lens çeşitlerinden bir tanesidir. VR-titreşim engelleyici özellikleri, mükemmel görüntü performansı sunmaları ile oldukça kullanışlı aparatlardır.

Nikon Fotoğraf Makinesi Çantası ile Güvenli Taşıma

Bu bahsetmekte olduğumuz lensler, ayrıca gerçek renkler ile mükemmel kotrast geçişleri sağlamaları ile eşsiz bir faydayı da sizlere kazandırmaktadır. Ayrıca Tak-Gez lens özelliği de bulunan bu ürünler, 35 mm eşdeğeri 27-157.5 mm, f/3.5-5.6 diyafram açıklığı ile profesyonel fotoğrafçılar için vazgeçilemez nitelikler bulundurmaktadır. Bu üstün özellikli lens modeli gibi fonksiyonları bulunan bir benzer aparat da Nikon lens 70 300 mm F/4.5-5.6G AF-S IF-ED VR model olan aparatlardır. ED Optik Elemanları olan, mükemmel görüntü kalitesi sunan ve VR - titreşim engelleyici nitelikli bu lensler, Telefoto zoom lens ürünlerdir. Gerçek Renkleri sizlere sunacak olan bu modeller, f/4.5-5.6 diyafram açıklığına sahip lens çeşitleridir. Bu mükemmel makineleri gönül rahatlığı ile taşımanıza yarayacak olan ve güvenlikli bir muhafaza imkanı tanıyan Nikon fotoğraf makinesi çantası ürünleri de, fotoğraf faaliyetlerinizde, sizler için olmazsa olmaz bir tamamlayıcı unsur olacaktır. Nikon DSLR sırt çantası ürünleri, ekipmanınız için mükemmel koruma sunacak olan sağlam ve orijinal Nikon çantasıdır. Darbeye karşı sağlam yapısı sayesinde çoğunlukla tercihte bulunulan bu kaliteli malzemeden imal edilmiş ürünler, ayrıca çizilmeyi önleyen yumuşak iç dokulara da sahiplerdir. Profesyonel bir işçilikle üretilmiş olan bu çantalar, ergonomik yapıları ile en önemli makine aparatlarınızı dahi güvenle muhafaza edebileceğiniz tasarımda, şık ürünlerdir. Bir Nikon fotoğraf makinesi sipariş etmeniz doğrultusunda elinize geçecek olan aparatlar, Nikon D5600 Body, EN-EL14a pil, MH-24 Pil şarj cihazı, gövde kapağı, göz merceği kapağı, askı, kullanım kılavuzu, CD-ROM ve USB kablosu ile beraber teslim edilmektedir. Fotoğrafçılık sanatından ve bütün çekim faaliyetlerinizden beklentiniz her ne olursa olsun, Nikon markası, arzuladığınızı elde etmenizi en iyi şekilde sağlayacak aparatları ve özellikleri kendinde bulundurmaktadır. Fotografium platformu, sizlere bütün bu anlattığımız fotoğrafçılık teknolojisi ile ilgili olarak çok daha ayrıntılı bilgiyi, geniş ürün yelpazesinde yer alan pek çok model ile beraber, görselleriyle sunmaktadır. Nikon’un ürünleri hakkında daha fazlasını, bütün detaylarıyla birlikte öğrenmeyi arzu ederseniz, sayfamızı istediğiniz an inceleyerek, sorularınız olursa iletişim bölümünden de irtibata geçerek, kolaylıkla bilgi edinebilirsiniz.