Fotografium Tanıtım

Türkiye'nin en büyük online fotoğraf ekipmanları sitesi Fotografium'a hoş geldiniz!

Fotografium, 2008’de İstanbul’da kurulan ve ilk yılından itibaren fotoğraf & video ekipmanları alanında kaliteli, istikrarlı ve en güvenilir online satış hizmetini müşterilerine sunan bir dikey e-ticaret firmasıdır.

Operasyonel faaliyetlerde her geçen gün kurumsallaşan, müşteri ilişkileri noktasında ise her zaman sıcak ve samimi iletişimi tercih eden Fotografium günümüzde çok hızlı değişen internet alışkanlıklarına yönelik kendi sektöründe ilk atılımları yapan firma olmaya devam etmektedir. İlerleyen yıllarda e-ticaret sektörünün daha sosyal ve daha samimi ilişkilerle ayakta duracağını yıllar öncesinden iyi okuyan Fotografium, kurduğu Fotografium Blog ve Fotografium Youtube kanallarıyla fotoğrafçılıkla ilgilenen herkesin karşısına çıkan kapsamlı ve istikrarlı bir kaynak konumuna gelmiştir.

Destek hizmeti ve Teknik Destek kalitesiyle kendini ön plana çıkarmayı başaran Fotografium, fotoğrafçılık alanındaki tüm büyük markaların Yetkili Bayisi olarak 10.000'den fazla ürün çeşidini fotoğraf severlerin beğenisine sunmaktadır.Müşterilerini hem satış öncesinde almak istedikleri ekipmanlar hakkında derinlemesine bilgilendiriyor, hem de onların satış sonrasında ihtiyaç duydukları eğitimleri kendilerine sunarak onların gelişimine katkı sağlıyor. İşte bu yüzden Fotografium, 2012 yılından beri Türkiye’nin En Büyük Online Fotoğraf ve Video Ekipmanları Mağazası olarak yoluna devam ediyor.

Fotografium Blog, teknik içeriklerden ekipmanlarla ilgili içeriklere, ürün incelemelerinden fotoğrafçılık eğitimlerine, ünlü fotoğrafçıların portfolyolarından en güncel haberlere kadar geniş bir skalada binlerce içeriği fotoğraf severlerin beğenisine sunmaktadır. Kısa zamanda oldukça sevilen blogumuz, Turkcell Blog Ödülleri Hobi Kategorisi’nde 1. olarak zaten takipçilerince malum olan başarısını taçlandırmıştır.

Fotografium YouTube fotoğraf severlerin doğru ürünü satın alabilmeleri, ürünler arasındaki nüansları anlayabilmeleri ve fotoğrafçılık alanında temel eğitimleri alıp kendilerini geliştirebilmeleri amacıyla kurulan ve şu anda Türkiye'nin en büyük fotoğrafçılık kanalı olarak fotoğraf severlerin ufkunu genişletmeye devam eden bir eğitim ve ilham kanalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.