Sandisk

Sandisk

Sandisk

Çağımız teknolojisi ile artık an be an anılar biriktirmekteyiz. En güzel anlarımızı fotoğraflamakta, videoya almakta ve geçmişimizin hoş süsleri olarak bu güzel yaşanmışlıklarımızı her an yanımızda bulundurmak istiyoruz. Bu kapsamda veri depolamaya ihtiyaç duymamız kaçınılmaz olmaktadır. Telefonlarımızda veya çeşitli cihazlarımızın içerisinde fazlaca yer tutmalarından ötürü en çok gereksinim duymakta olduğumuz, kolaylıkla taşınabilir hafıza kartları ise, Sandisk markasının bir fenomen olmuş üretimdeki hafıza kartları, çeşitli kapasitelerdeki tasarımlarıyla hizmetinize kazandırılmaktadırlar. Güvenilir bir markanın nitelikli üretimleri olan bu hafıza kartı ürünlerini ise bütün detayları ile beraber Fotografium online alışveriş platformu üzerinden rahatlıkla öğrenebilmeniz mümkündür. Fotografium, kurulduğu yıldan bu yana kısa bir süre içerisinde istikrarlı ilerleyişi ve sağladığı faydalar doğrultusunda, müşterilerde sarsılmaz bir yer edinmeyi kazanmış, itibarlı bir platformdur. Fotografium’u bu konuda vazgeçilmez yapan unsur ise, en nitelikli markaların en kaliteli ürünlerini, başka herhangi bir yerde elde etmenizin kolay olmayacağı bilgilerle sizlere sunuyor olmasındadır. Satın alma öncesinde, satın alma esnasında ve satın alam işlemlerinizin çok daha sonrasında bile bu site aracılığıyla almış olduğunuz ürününüz hakkında aklınıza takılan bir sorunuz olursa, pratik bir şekilde danışabilmeniz mümkündür. Detaylı açıklamaları ile amacının sadece satmak değil, fayda sağlamak da olduğu bu eşsiz platform Fotografium’dan Sandisk’in ürünleri hakkında da ihtiyaç duyduğunuz her türlü bilgiyi akıcı bir şekilde yapılan anlatımlarla sağlayabileceksiniz.

Sandisk 16 GB Ürünleri Yakından Tanıyın

Öncelikli olarak Sandisk’in bu ürününden bahsetmemizin bir sebebi de kapasitesinin az olduğuna dair önyargılarla yaklaşarak hiçe saymanızın önüne geçmeyi amaçlamamızdır. Sanılandan fazlaca nitelikli işlev görmekte olan bu veri depolama aygıtları, günlük kullanımlarınızda ideal olabilecek bir hafıza kartı çeşididir. Tam adları Sandisk 16 GB 48 mb / Sn Ultra SDHC hafıza kartı olan bu tasarımlar, sıradan SDHC/SDXC kartlardan tam iki kat daha hızlı ürün modelleridirler. Markanın Ultra PLUS SDXC ve SDHC UHS-I hafıza kartlarını kullanmanız ile birbirinden kaliteli çözünürlüklü sayısız videoyu çekebilir ve fotoğraflarınızı biriktirebilirsiniz. Aynı zamanda pratik bir şekilde, bildiğiniz üzere hiç zahmete girmeden bilgisayar ortamına da aktarabileceksiniz. Bu hafıza kartlarının en mükemmel uyumda kullanım elde etmenizi sağlayacağı ürünler ise küçük veya orta seviye bas çek dijital fotoğraf makineleri ve kameralar olmaktadır. Bu ürünler ayrıca 48 MB / sn.ye kadar okuma hızı sunmaktadır. Sandisk Ultra 16GB 80Mb/S Micro SD Hafıza Kartı okuma hızı konusunda sınırları daha da zorlayarak 80mb / sn seviyelerine kadar çıkmıştır. Bu özelliği ile sıradan SDHC bellek kartlarından çok daha hızlı olabilmektedir. Sizlere oldukça hızlı fotoğraf çekim deneyimleri kazandıracak olan bu ürünler ile aynı zamanda hızlı bir şekilde dosya aktarımı imkânı da tanımaktadırlar. Bu veri depolama ürünlerinin bilmeniz gereken bir başka çok önemli, ayırt edici özelliği ise, suya karşı ve aşırı derecede ısı koşullarına karşı oldukça etkili bir deneyim gösterebilmesidir. Aynı zamanda röntgen ışınlarına karşı da mükemmel bir direniş gösterebilen bu bellek kartları, darbelere karşı da bir o kadar sağlamlık gösterebilmekte olan eşsiz tasarımlara sahiptirler. Bu kartlarda nelerin olduklarını kolay bir biçimde hatırlayabilmeniz açısından, üzerine not almanız için eklenmiş olan etiketi de bulunmaktadır. Bu etiketlere rahatlıkla içeriğinde neler olduğuna dair not düşebilirsiniz. Full HD video çekme işlemlerinizde kullanmak üzere eşsiz bir tasarım olan bu ürünler, özel iş kapsamındaki verileriniz ve uzun tatil deneyimleriniz esnasında biriktireceğiniz verileriniz haricinde, günübirlik fotoğraflarınız ve eğlenceleriniz için özel olarak kullanabileceğiniz depolama alanları olarak kullanımda mükemmel bir tercih olacaklardır. Her anınızı, eğlencesine ve kapsamına göre sınıflandırmanız, ayrı kartlar kullanmanız ile çok daha uygun ve pratik olacaktır.

Sandisk 32 GB Hafıza Kartı Ürünlerinde Okuma ve Yazma Hızı

Veri depolama ürünleri sınıfında yerini zirvede korumayı başaran Sandisk’in üretimlerini Fotografium platformundan ayrıntıları ile öğrenmeniz, sizler için bir imtiyaz oluşturmaktadır. Çünkü bu platform, Turkcell Blog Ödülleri Hobi Kategorisi’nde 1. olarak kalitesini kamuya kanıtlamış bir online alışveriş noktasıdır. Faydalı olmak maksadıyla çeşitli sosyal medya kanallarında hesapları bulunan Fotografium online fotoğraf ve video ekipmanları mağazası, sizlere vizyonunun ve misyonunun olduğunu da bu çalışmaları ile kanıtlamaktadır. Amacı sadece ürünleri pazarlamak ve kar elde etmek olmayan bu site, toplum için fotoğraf teknolojisinin en doğru ve en etkili kullanış sağlayacağı bilgileri sizlere sunmakta olup, aklınıza takılan hemen her konu üzerine blogları da bulunmakta olan bir kurulmuştur. Kurulduğu andan bu yana, bu özverili çalışmaları sayesinde, fotoğraf tutkunları ve teknoloji meraklıları tarafından vazgeçileme zbir tercih konumuna gelmeyi başarmış ve bunu fazlasıyla hak etmiştir. İnsanları bu alanda bilinçlendirerek fotoğrafçılık sanatında nitelikli bir ilerleme kaydedilmesinde etkin bir rol oynamakta olan Fotografium, dilediğiniz zaman sizlere canlı destek de sunabilmekte olan, alanında eşsiz bir itibara sahip kuruluş olmaktadır. Sizlere hafıza kartı kategorisinde başka bir türü de tanıtacak olursak, Sandisk 32 GB hafıza kartı modelleri, bir öncekinden bir kademe daha kapasiteli olan bir çeşittir. Öncelikle Sandisk’in 32 GB SD Kart EXT PRO 280 MB / S olan modellerine bakacak olursak, bu ürünlerin maksimum okuma hızları, adından da anlaşılacağı üzere 280 MB / S olmaktadır. Maksimum yazma hızları ise 250 MB / S şeklinde olup, oldukça etkili bir kullanım imkanı sunan bellek kartı çeşitleridirler. Bu markanın yine 32 GB olan 100 MB / Sn Micro SD Extreme PRO modelleri de okuma hızı olarak bir kademe daha aşağıda olan ürün çeşitleri olsalar da, işinizi kolaylıkla görecek olan modelleri arasında yer almaktadırlar. Ancak bu kartların bir kullanım amacı da yine adından kendini gösterebilmektedir. Sandisk 32 GB Class 10 MicroSD Hafıza Kartı da 80 MB / S okuma hızına sahip olmasıyla fiyat / performans olarak rahatlıkla öne çıkmayı başarmaktadır. Bu kartları kullanım alanlarınız olarak extrem sporlarınızı tercih edebileceksiniz. Sandisk’in bu Extreme microSDHC/microSDXC UHS-I kartları, heyecandan gözlerinizi açamadığınız her anı, detayları atlamadan sizin adınıza hafızasına not etmekte olacaklardır.

Sandisk Extreme Hafıza Kartı İle Macerayı Tekrardan Hissedin

Bu Extreme hafıza kartı ürünleri, markanın en çok sevilen modellerinden bir tanesi olmaktadır. Çünkü kullanıcıları en heyecan verici anlarını bu ürün içerisinde depolamaktadırlar. Adrenalin esnasında sımsıkı yumulu gözleriniz yerine her şeyi görerek hafızasına atan bu modeller, gereksinim duymakta olduğunuz hızı ve kapasiteyi, en kaliteli biçimde sizlere sunabilmektedirler. Bu kusursuz derecede hızlı ve yüksek performanslı olan ürünler, bu özeliklerinin yanı sıra oldukça dayanıklı modellerdirler. Bu kartları aksiyon kameranızda kullanım sergilemenizle mükemmel bir ikili olacaklardır. Unutulmaz anlarınızı daha sonra izlerken, aynı heyecanı tekrardan sizlere hissettirecek görüntü kalitesi ile bu bellek kartlarından çok memnun kalacaksınız. Markanın diğer çeşitlerinde olduğu gibi bu ürünleri de yüksek ısıya karşı, suya karşı, darbelere karşı ve röntgen ışını gibi zorlu etkenlere karşı oldukça etkili dayanımlar sergileyebileceklerdir. Sizlere Ultra HD ve Full HD kalitelerde sorunsuz videolar kaydetme olanakları sunan bu kartlar ile yaşam akışınız hiç aksamadan dolu - dolu anlar deneyimleyebileceksiniz. Sadece spor etkinliklerinde değil, bu ürünleri veya benzer nitelikteki diğer birçok çeşitlerini, Ultra PLUS SDXC ve SDHC UHS-I fonksiyonları sayesinde, Full HD (1080p) video kalitesinde kaydetmesiyle okul gösterisi gibi etkinliklerden eğlenceli ve renkli festivallere kadar, bunlar gibi daha nice çeşitli faaliyetlerde de kesintisiz performansı ile kullanımda bulunabilirsiniz. Sandisk Extreme hafıza kartı ürünleri, sizlere sınırsız imkânlar sunmakta olup, kesinlikle yarı yolda bırakmayan model olmaları ile sahip olduğunuz en çok güven duyduğunuz ürünlerinizden biri olacaklardır. Çeşitli teknolojik cihazlarınızın çalışmada zorlanacağı karlı arazilerde veya benzeri zorlu koşullarda bu kartlarınızı hiçbir donma veya pürüz olmadan değerlendirmeye devam edebileceksiniz. Bu Extreme hafıza kartı ürünlerinizin dayanıklılığına hayran kalacaksınız. Bu marka, sadece bu ürünlerinde değil, diğer bütün veri depolama alanı sunan modellerinde de ömür boyu kullanım olanağı sunabilmekte olmasıyla, itibarlı bir firma olduğunu kullanıcılarına kanıtlamış bir marka pozisyonundadır.

Sandisk 64 Gb Bellek Kartları ile Her Zaman Sorunsuz Kayıt İmkânı

Sizlere yüksek kaliteli fotoğraf 4k ve Full HD video kaydı imkânı veren MicroSD kart türü olan 32 GB veri depolama kapasitesi ile hızlı ve kolay video aktarım olanakları sağlayan modellerden bahsetmiştik. Ayrıca bu modeller gibi eşsiz çalışma performansları sunan bir benzer ürün çeşidi de yine 32 GB olan ve 4k video çekebilen Class 10 özellikteki hafıza kartları vardır. Maksimum okuma hızları 95 MB / S ve maksimum yazma hızları 90 MB / S olan bu ürün çeşitleri sizlere en verimli işlemleri kazandırmaya fazlasıyla yeten bellek kartlarıdır. Ancak Sandisk’in sizin için sürekli üretip geliştirmekte olduğu daha üstün kapasitede birçok modeli bulunmaktadır. Arzuladığınızdan fazlasını geliştirmeyi her daim amaçlayarak çalışmaya koyulan bu marka, sizlere bütün ömrünüzü kayıt altına almaya yarayacak derecede mümkün teknolojiler üretmektedir. Ayrıca gelişen teknolojiye ayak uydurarak her yenilik için uygun ve pratik kullanım olanakları kazandırması ile her zaman tercih edilmekte olan bir marka olduğunu tekrardan kanıtlamaktadır. Bu kapsamda üretmiş olduğu, Sandisk 64 GB 160 MB / S Extreme Pro MicroSDXC hafıza kartı ürünleri, Akıllı telefonlarınızda, aksiyon kameralarınızda, drone kullanımlarınızda ve tabletlerinizde rahatlıkla kullanım sergileyebileceğiniz ideal modeller olmaktadırlar. 160 MB / S okuması ve 60 MB / S yazma hızı bulunan bu üstün teknolojili veri depolama alanı sunan kartlar, yüksek performans sağlayan A2 derecesine sahip olan çeşitlerdirler. Ayrıca 4k UHD video kaydı imkânını kolaylıkla tanımakta olan bu modeller memnuniyetinizi rahatlıkla kazanacaklardır. Sandisk 64GB Ultra 100mb/Sn Class10 MicroSD Hafıza Kartı bu alanda verilebilecek güzel bir örnektir. 64 GB olan bu hafıza kartı sayesinde kullandığınız video kayıt aracıyla 8 saate kadar full-hd bir şekilde video kaydı yapabilirsiniz. Bu ürünler sayesinde kart değiştirmenize ya da dosyaları bilgisayarınıza aktarmanıza gerek duymaksızın çok fazla sayıda fotoğraf çekebilecek veya video yükleyebileceksiniz. Sandisk hafıza kartı fiyatları ise, bahsetmekte olduğumuz u kapasiteleri ve fonksiyonları doğrultusunda değişkenlik gösterebilmektedir. Ancak işinize yarayabilecek ekonomik bedeldeki bir modelini de edinmeniz, Fotografium üzerinden oldukça zahmetsiz olacaktır. Dilediğiniz takdirde 2 GB kapasitesiyle veya 4 GB kapasitesiyle veri depolama sağlayan bellek kartları dahi sizlerin işlerini kolayca görebilecek olan ürünler olup, bu üstün kapasiteli modellere nazaran da oldukça düşük fiyatta kalmaktadırlar.

Sandisk 128 GB Hafıza Kartı İle Özgürce ve Sınırsızca Kullanım

Fotografium online alışveriş mağazası sayesinde bu ürünlerin daha nice niteliklerini kusursuzca öğrenebilmeniz mümkündür. Satış noktası olmasından önce adeta bir danışma merkezi haline gelmiş olan bu kuruluş, siz gereksinim duyduğunuz unsurları tarif ettiğiniz takdirde, ihtiyacınızı en çok görebilecek ürünü anında belirleyebilecektir. 64 GB kapasiteli, XQD uyumluluğu bulunan ve kesintisiz 4K video performansı sayesinde diğer kartları gölgede bırakan hızlardaki çalışma prensibi ile sizleri kendine hayran bırakacak olan bu bellek kartları, RescuePRO Deluxe yazılım özellikleri sayesinde de ayrıca kolay dosya kurtarma fonksiyonu göstermektedirler. Bu ürünlerin daha başka bahsedilebilecek özellikleri, detaylarına indikçe ortaya belirgin bir şekilde çıkmaktadır. Bu kapsamda daha da bahsedecek olursak, Bu modellerin CFexpress Kart Type B özelliği, aksiyonun olduğu noktada çekim esnasında ekipmanınızın RAW performansını ortaya çıkarmayı sağlamaktadır. Bu modeller, sizlere kapasitelerine göre oldukça etkili performanslar sergilemeleri ile daha yüksek kapasitedeki diğer Sandisk ultra hafıza kartı ürünleri kadar önemli faydalar sunabildiklerini gösterebilmektelerdir. Ayrıca 1700 MB / SN.ye kadar okuma hızları ve 1400 MB / SN.ye kadar da yazma hızları sayesinde bu ürünlerle yüksek hızda kayıt esnasında düşük gecikme süresi kazanırsınız. Aynı zamanda bu özelliği, markanın mevcut kartlarının sunduğunun daha da ötesinde gelişmiş bir iş akışı verimliliği elde etmenizi de sağlamaktadır. Bu markanın her modeli, şüphe duymaksızın sizlere sürdürülebilir performanslı kesintisiz bir video çekimi deneyimi sunmalarından dolayı memnun kalmanızı sağlayacaktır. Bahsetmiş olduğumuz bu CFexpress özelliğini etkinleştirmeniz ile ayrıca bellenim kullanan belirli XQD kameralar ile geriye dönük uyumlu modeldirler. Bu ürünlerde bulunan RescuePRO Deluxe kurtarma yazılımları sayesinde, bu modeller için ömür boyu kullanım sağlayabileceğinizin sözü de verilmektedir. Bu model ile aynı çalışma prensibi ve kullanım avantajları sunabilmekte olan, ancak çok daha fazla bir kapasitedeki Sandisk 128 GB hafıza kartı ürünleri ise, sizlere en uzun maceralarınızda kayıtlar sağlayabilmek üzere geliştirilmiş ürün çeşitleridirler. Kesinlikle güvenebileceğiniz üstün özellikler barındıran modellerden bir tanesi olmakta olan bu Extreme Pro hafıza kartı ürünlerinin yazma hızları ise 160 MB / SN olmaktadır.

Hiçbir Sınır Tanımayan Sandisk Hafıza Kartı Çeşitleri

Bu markanın bellek kartlarının bütün teknik detaylarına artık hâkim olduğunuzu söyleyebiliriz. Ancak en üst seviyede geliştirilmiş olan bu özelliklerin üzerine daima çalışılmakta ve daha ileriye nasıl götürülebileceği üzerine emek verilmeye devam edilmektedir. Daha bahsini geçmediğimiz üstün kapasitelere sahip modellerinden bazıları da, Sandisk 256 GB hafıza kartı ürünleri, 512 GB ürünleri ve hatta 1 TB olan modelleri de bulunmaktadır. Bu kadar kapsamlı niteliklerde ve kapasitelerdeki modelleri ile bu marka, alanında emsalleri arasından dikkat çekici bir konuma gelmeyi başarmıştır. Fotografium, sizlere en iyi ürünleri en faydalı niteliklerini vurgulayarak beğeninize sunmakta olan bir kuruluş olması ile Sandisk’in bellek kartı ürünlerini sizlere gururla açıklayabilmektedir. Bu üstün kapasitelerdeki ürünlerden öncelikli olarak 256 GB olan modelinden bahsedecek olursak, bu ürünler MicroSDXC hafıza kartı tipinde ve Class 10 hız sınırlandırma değerinde olduklarını belirtmek isteriz. Dahili yazmaya karşı koruma anahtadrı bulunan bu modellerin çalışma sıcaklıkları -13 ila 185 ° F / -25 ila 85 ° C ve depolama sıcaklıkları ise -40 ila 185 ° F / -40 ila 85 ° C olmaktadır. Ayrıca 170 MB / SN.ye varan aktarım hızları bulunmakta olan bu modeller, verilerinizin daha sağlıklıca üretilmesi ve hızlıca da aktarılmasını sağlamaktadır. Profesyoneller için vazgeçilmez bir çeşit olan 512 GB kapasiteli ürünler ise Full HD (1080p) ve 4K Ultra HD (3840x2160p) video çekimi sunan, üstün dayanıma sahip modellerdir. Profesyonel fotoğraf makineleriyle ve yüksek çözünürlüklü kameralarla mükemmel kullanım deneyimleri elde edebilme olanağı kazandırabilmelerinden dolayı bu tasarımlar, profesyonel fotoğrafçılar tarafından oldukça tercih edilen modeller arasında olan bir üründür. 1 TB olan modeller ise 500-599 MB / SN okuma hızları ile baş döndürücü bir etkiye sahiptir. Sandisk hafıza kartı ürünlerinin teknik detaylarını en anlaşılır düzeyde açıklamalarla öğrenebilmeniz, Fotografium sitesinden başka bir platformdan oldukça zahmetli olabilir. Çünkü Fotografium’un misyonlarından biri de ürün satmaktan ziyade, ürün hakkında yeterli veriyi sizlere kazandırarak teknoloji konusunda daha fazla bilinçli bireyler oluşturmaktır. Bu kapsamda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgi için Fotografium’u tercih edebilirsiniz.