Mobil Fotoğrafçılık Rehberi

14 Eylül 2021

Mobil fotoğrafçılık ekipmanları, cep telefonuyla harika fotoğraflar çekmek için çeşitli ipuçları ve mobil uygulamalarla estetik fotoğraf işleme teknikleri sizleri bekliyor.

Mobil Fotoğraflarınıza Seviye Atlatacak 12 İpucu

Herkes elbette telefonuyla rahatlıkla fotoğraf çekebilir ama gerçekten güzel kareler yakalamak biraz beceri isteyen bir iştir. Her mobil fotoğrafçının bilmesi gereken 12 ipucunu derledik.

Devamını Oku

En İyi Mobil Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Mobil fotoğraf düzenleme uygulamalarıyla masaüstü uygulamaları arasındaki fark gittikçe erimeye başladı. Mobil uygulamalar her geçen gün elini güçlendirmeye devam ediyor.

Devamını Oku

Mobil Fotoğrafçılığınızı Geliştirecek 10 Ekipman

Fotoğrafçılık adına "Akıllı telefon mu? Fotoğraf makinesi mi?" diye sorulsa çoğumuzun tercihi bellidir. Ancak telefonunuzu bu ekipmanlarla dilerseniz bir kameraya dönüştürebilirsiniz.

Devamını Oku

500px Fotoğrafçılarından Mobil Fotoğraflarınız İçin 35 İpucu

İyi fotoğrafçılar ellerindeki ekipmanı en verimli kullanan fotoğrafçılardır. Telefonla da harikalar yaratmak isteyen fotoğrafçılar için işin uzmanlarından 35 değerli ipucu.

Devamını Oku

Hepsi Birbirinden Muhteşem 7 Mobil Fotoğrafçılık Hilesi

Sadece elinizin altındaki gündelik eşyaları kullanarak mobil fotoğrafçılıkta nasıl harikalar yaratabileciğinizi her şeyiyle öğrenin. Keyifli denemeler.

Devamını Oku

Mobil Fotoğraf Düzenlemede Seviye Atlatacak İpuçları

Mobil fotoğrafçılıkta fotoğrafı çekmek kadar çektikten sonra nasıl düzenlediğiniz de önemli. Maalesef, hazır filtre kullanmak fotoğraflarınıza seviye atlattırmaz.

Devamını Oku
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.