Katılım Koşulları

Bu kampanya sadece Türkiye’de ikamet eden, 18 yaşını doldurmuş katılımcılara açıktır. Avrupa Uçuş Kampanyası teklifinden, 15.11.2013 – 31.10.2014 tarihleri arasında Türkiye çapındaki tüm yetkili satış noktalarından, “Samsung garantisi” (garanti belgesinde İthalatçı Firma bölümünde Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti yazmalıdır) ile satılan NX1000, NX1100, NX300, NX300M, NX30, NX2000, NX20 veya Galaxy NX satın alan müşteriler yararlanma hakkına sahip olacaktır.

 1. Bu kampanya, tüm hava limanı vergileri (bu vergileri kapsayan yakıt harcı, sigorta bedeli, kalkış ve iniş yapılan havalimanları vergileri her ülkeye göre farklı sayıdadır), harçlar (bilet kesim ücreti 10 €) ve kredi kartı ücretleri katılımcıya ait olacak şekilde, 1 kişiye Ankara, İstanbul ve İzmir havalimanlarından Amsterdam, Budapeşte, Brüksel, Milano, Paris, Londra, Viyana, Münih, Berlin, Roma ve Atina varış noktalarından birine, ekonomi sınıfında gidiş - dönüş uçuş bileti hediye çeki hakkı kazandırır. Kampanya katılımı şahıslarla sınırlıdır, faturalar şahıs adına düzenlenmelidir, şirketler kampanyadan faydalanamazlar, şirket faturaları gönderen kampanya katılımcılarının başvuruları geçersiz sayılacaktır.
 2. Kampanyaya katılım müşteri grubu başına 1 adetle sınırlıdır. Her bir rezervasyon grubu ve her bir uçuş için sadece bir hediye çeki kullanılabilir. Diğer katılımcılar ile beraber aynı uçuşta yer alınması garantiedilmez. Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
 3. Müşterinin Avrupa UçakBileti hediye çekinden faydalanabilmesi için www.nxileavrupaya.com sitesine girerek, NX1000, NX1100, NX300, NX2000, NX20 veya Galaxy NX alışveriş kutusunun içinde bulunan katılım kodunu kullanarak rezervasyon formuna ulaşması ve doldurması gerekmektedir. Kampanyadan faydalanmak için site üzerinden yönlendirilecek ilgili uygulama üzerinden sisteme giriş yapılmalıdır( Sosyal paylaşım sitesi kuralları gereği sistem kişinin herkese açık profiline, arkadaş listesine, fotoğraf ve e-posta bilgilerine erişim hakkını saklı tutar). Bu işlem tamamlandıktan sonra, alışveriş fatura sınınaslı veya fotokopisi ve de rezervasyon formunun çıktısı alınarak, alışveriş tarihinden itibaren satın alınan ürünün 30 günlük iade süresi bitimini takiben 30 gün içerisinde, aşağıda bilgileri verilen kampanya düzenleyicisine göndermesi gerekmektedir. 30 gün ürün iade süresi dolmadan gönderilen başvurular geçersiz sayılacaktır.BA Life Pazarlama Organizasyon Ltd. Şti, Asmalı mescit Mah. SofyalıSok. Bilgir Han No 5/3-4, Beyoğlu - İstanbul.
 4. Gönderilerin posta, kurye veya kargo yoluyla yapılması zorunludur, elden getirilen belgeler kabul edilmez. Evrakların asıllarının kampanya düzenleyicisine ulaşması ile birlikte, katılım koşulları tamamlanmış olacak ve işlemlere başlanacaktır.
 5. Rezervasyon bilgileri, alışveriş faturasının aslı veya fotokopisi üzerindeki kişi ile aynı olması gerekmektedir. Kredikartıbilgilerininuçuşuyapacakkişi ile aynıolması veya aynı soyadını taşıyan bir aile ferdi ile aynı olması gerekmektedir.
 6. Rezervasyon formunda 3 farklı varış noktası ve de 3 farklı gidiş - dönüş uçuştarihibelirtilmiş olmalıdır. Eğer belirtilmemişse rezervasyon formu yanlış doldurulmuş sayılacak ve geçersizkabul edilecektir.
 7. Başvuru formunun gönderildiği tarih (postane damgası, kurye veya kargo gönderi tarihi) başvuru tarihi olarak dikkate alınacaktır ve ilk uçulmak istenilen tarih, başvuru tarihinden itibaren ilk 6 hafta içinde seçilmemelidir ,aksihalde talep geçersizkabul edilecektir.
 8. Başvuru tarihininden itibaren 1 yıl içerisinde en son dönüş (uçuş) gerçekleşmelidir. Teklif edilen uçuş rotası kalkış havalimanı ve varış noktasına bağlıdır. Doluluk durumunda, müşteriye alternatif tarih sunulacaktır. 20 Aralık 2013 – 03 Ocak 2014 tarihleri ve 01 Nisan 2014’den sonraki alımlarda ise 20 Aralık2014 – 03 Ocak 2015 tarihleri uçulmak istenilen tarih olarak kampanya kapsamına dahil değildir.
 9. Katılım formları ve rezervasyon formları şahsa ait olup, başka şahıslara devredilemez ve satılamaz veya nakit para karşılığı takas edilemez. Kopyalanmış katılım formları ve rezervasyon formları kabul edilmeyecektir.
 10. Rezervasyon formunun posta, kurye veya kargo yolu ile teslim alınmasını müteakiben , uçuş teklifini hazırlamak ve de kampanya tarafından karşılanmayan vergi ve harçlar konusunda bilgi vermek amacı ile BA Life tarafından müşteri ile 3 gün içerisinde telefon ve e-mail ile bağlantıkurulacaktır.
 11. Müşteri, kendisine sunulan uçuş teklifi onayını 24 saat içerisinde kampanya düzenleyicisine bildirmelidir. 24 saat içerisinde kampanya düzenleyicisine bildirim yapılmaması durumunda talep edilen ülke ve tarihin değiştirilmesi gerekebilir. Müşterinin onayı ile rezervasyon gerçekleşir. Onay verilen uçuşa istinaden ödemeniz gereken vergi tutarları için biletleme yapabilmek adına uçuş teklifi mailinde yer alacak Mail Order formunu (kredi kartının fiziksel olarak bulunmadığı ortamda posta, telefon veya internet aracılığı ile yapılabilen kredi kartı ödeme talimatıdır) eksiksiz doldurup imzalı şekilde tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Aksi taktirde prosedür gereği biletlemeniz gerçekleştirilemeyecektir. Kampanya katılım koşullarınca geçersiz sayılan başvurulara geri dönüş yapılmayacaktır.
 12. Müşteri uçuş teklifini onaylandıktan ve bilet işlemleri gerçekleştirildikten sonra herhangi bir iptal ya da değişiklik talep edemez, BA Life’dan başka bir kampanya katılımı, tazminat veya sair ödeme talep edemez.
 13. Havalimanı vergileri bilet servis bedeli (harçlar), seyahat sigortası ve seyahat acentası veya uçuş firması tarafından talep edilen diğer ek masraflar kampanya kapsamına dahil değildir ve geçerli oldukları yerlerde, uçuş teklifinin kabul edilmesini takiben, müşteri tarafından ödenmelidir. Bu ücretler uçuş teklifinin onaylanmasından sonra geri iade edilemezler. Havalimanı vergileri ve harçlarının ödemesi sadece kredi kartı (VISA ya da MasterCard) ile yapılacaktır, para havalesi geçerli değildir. Kredi kartı bilgilerinin uçuşu yapacak kişi ile aynıolması veya aynı soyadı taşıyan bir aile ferdi ile aynı olması gerekmektedir, soyadı farklı olan bir başkasına ait veya şirket kredi kartı ile ödemeler kabul edilmez.
 14. Isteğe bağlı olarak katılımcı ilave 2. veya 3. Bilet rezervasyonunu ilgili havayolunun geçerli tarifesi üzerinden BA Life’a yaptırabilecektir.
 15. Ne Samsung ne BA Life ne de Yetkili Satış Kanalları uçuşların iptali, gecikmesi, havayolu firması tarafından uçuş saat ve rotalarında değişiklik yapılmasıya da ertelenmesi durumlarından sorumlu tutulamaz. Samsung ve BA Life savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarda kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
 16. Organizasyoncu, onun vekilleri veya acentalar havayolları tarafından sunulan hizmetin müsaitlik durumunu ve kalitesini ve bundan doğacak farklılıkları garanti etmemektedirler.
 17. Organizasyonu düzenleyen firmanın yetkisi dışındaki durumlardan oluşan faktörlerden meydana gelen durumlarda herhangi bir finansal ya da şahsi tazminat talep edilemez.
 18. Ne Samsung ne BA Life ne de Yetkili Satış Kanalları kayıp, çalınan, hasar gören veya kargo/postane gönderileri teslim edilmeyen ve okunamayacak şekilde ya da yanlış doldurulmuş katılım formu ve/veya rezervasyon formu için herhangi bir yükümlülük taşımaz. Kargo/postane gönderi takibi müşterinin sorumluluğundadır.
 19. Kampanya katılımı ile kampanya koşullarının kabul edildiği varsayılır. Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.
 20. Seyahat edenler yanlarında geçerli bir pasaport bulundurmakla yükümlüdürler. Tüm yasal gereklilikler, vize, seyahat edilen ülke ve havayoluna ilişkin yasal gerekliliklerde dahil olacak şekilde seyahat eden şahıslar için bağlayıcıdır. Samsung, BA Life ve Yetkili Satış Kanallarıbunlar için herhangi bir yükümlülük kabul etmez. Tüm seyahat eden şahıslar kendi seyahat sigortalarından sorumludurlar.
 21. Şahsi bilgileriniz (ör: Ad, E-posta Adresi, ikamet Adresi, Telefon Numarası vs.) seyahatiniz ile ilgili işlemlerin yapılabilmesi için bilgilerinizi anlaşma ortaklarımız (ör: havayolu firması, seyahat organizasyonunu düzenleyen firma vs.) ile paylaşmaktayız. Kampanyaya katılarak, bu hususu Kabul etmiş sayılırsınız.
 22. apps.facebook.com/nxileavrupaya/ adresinde iletişim bilgilerinizin kullanımına izin verdiyseniz, Samsung bilgilerinizi sadece tarafınıza bilgilendirme yapmak amacıyla kullanacaktır Samsung Avrupa uçak bileti promosyonu, direkt Avrupa uçuşu bulunan havaalanlarından uçulması şartıyla geçerlidir.
 23. Bu kampanya stoklarla sınırlıdır. Biletin parasal karşılığı talep edilemez.
 24. Kampanyaya katılan herkes, bu şartları tamamen kabul etmiş sayılır.
 25. Yetkili Kurum ve Tükitici Danışma Hattı: BA Life Marketing, Asmalı mescit Mah. Soyalı Sok. Bilgir Han No 5/3-4 
  Beyoğlu / İstanbul. İrtibat Numarası haftaiçi 9:30 – 18:00 0212 243 50 42


SIKÇA SORULAN SORULAR

 

S- Avrupa uçak bileti kampanyasından faydalanmak için ne yapmalıyım?

C - 15.11.2013 – 31.10.2014 tarihleri arasında Türkiye çapındaki tüm yetkili satış noktalarından, Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti (Samsung) ithalatı (GarantiBelgesinde, ithalatçıbölümünde Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Ştiyazmalıdır) olan ve kutuiçindekupon bulunan NX1000, NX1100, NX300, NX300M, NX30, NX2000, NX20 veya Galaxy NX ürünlerini satın almanız gerekmektedir.

S – Avrupa uçak bileti kampanyasından nasıl faydalanabilirim?

C- Avrupa Uçak Bileti hediye çekinden faydalanabilmeniz için www.nxileavrupaya.com sitesine girerek, NX1000, NX1100, NX300, NX2000, NX20 veya Galaxy NX alışveriş kutusunun içinde bulunan katılım kodunu kullanarak rezervasyon formuna ulaşmanız ve doldurmanız gerekmektedir. Alışveriş faturasının aslı veya fotokopisi ve de rezervasyon formunu, alışveriş tarihinden itibaren satın alınanürünün 30 günlük iade süresi bitiminitakiben en geç 30 gün içerisinde, aşağıda bilgileri verilen kampanya düzenleyicisine göndermesi gerekmektedir. BA Life Pazarlama Organizasyon Ltd. Şti, Asmalı mescit Mah.Sofyalı Sok. Bilgir Han No 5/3-4 Beyoğlu – İstanbul.Gönderilerinposta, kurye veya kargo yoluyla yapılması zorunludur, elden getirilen belgeler kabul edilmez. Evrakların asıllarının kampanya düzenleyicisine ulaşması ile birlikte, katılım koşulları tamamlanmış olacak ve işlemlere başlanacaktır.

S – Hediye Kodunu kullandıktan sonra aynı kodla tekrar giriş yapabilirmiyim?

C -Herhangi bir sebepten sayfadan ayrılırsanız bile, rezervasyon formuna aynı kodla tekrar giriş yapabilirsiniz,ancak rezervasyon formunu doldurup yazdır butonuna bastıktan sonra hediye kodunuzun kullanımı geçerliliğini yitirecektir.

S-Alışveriş kutusunun içinden katılım kodu çıkmadığı takdirde ne yapmalıyım?

C-Bize ulaştığınız takdirde size yedek kod verilecektir.

S – Seyahatime bir kişi daha ilave etmek istersem ne olur?

C – İlave edebilirsiniz. Kampanya düzenleyicisi sizin için standart bilet ve alan vergisi üzerinden acenta hizmeti verip sizin adınıza biletinizi temin edebilir.

S – Gerektiği durumda kampanya ile edindiğim bilette değişiklik yapabilirmiyim?

C - Uçuş teklifini aldıktan ve/veya onayladıktan sonra değişiklik talep edemezsiniz.

S– Rezervasyon formumu gönderdikten 72 saat sonra benimle iletişime geçilmediyse ne yapmalıyım?

C - Haftaiçi 09.30 - 18:00 arasında kampanya düzenleyicisine 0212 243 50 42 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Sepete Eklenen Ürün
Sepetim Ödeme Sayfasına Git

Sepetimdeki Ürünler

Toplam : 0 TL
Ödeme Sayfasına Git