En Büyük Online
Fotoğraf Platformu


Fotografium.com Türkiye'nin en büyük ve en kapsamlı fotoğraf sitesidir, güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Tüm Büyük
Markaların Yetkili Ana Bayisi
Bütün markaların Türkiye Resmi Distribütörlerinin Yetkili Satış Bayisidir ve paralel ithalat adıyla satılan refurbished-kaçak-spot ürünleri satmamaktadır.

Aynı Gün Kargo / Elden Alışveriş İmkanı

Sistemde gördüğünüz tüm ürünler stokludur, saat 17.00'ye kadar vereceğiniz tüm siparişler aynı gün kargoya verilir.Dilerseniz adresimize gelip istediğiniz ürünü alabilirsiniz.

 

İstanbul içi 4 Saatte
Teslimat

İstanbul içi olmak kaydıyla saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişlerde stoktan gönderim avantajıyla 3 saatte kurye ile teslimat yapıyoruz.

Kredi Kartına 12 Taksit
İmkanı

Sitemizden veya mağazamızdan yapacağınız bütün alışverişlerde ödemelerinizi vade farksız olarak 12 taksit yapabilir,dilerseniz limit yetersizliği durumlarında birden fazla kart seçeneği ile ödeme yapabilirsiniz..

Müşteri Memnuniyeti

 

2007 yılından itibaren yüzbinlerce  siparişimizde %100 Müşteri Memnuniyeti sunarak,satış öncesi ve satış sonrası her zaman hizmet veriyoruz.

 

Fotografium Blog

Turkcell Blog Ödülleri Türkiye 1.si olarak seçilen Fotografium Blog'da fotoğraf ile ilgili her türlü bilgi ve haberi bulabilirsiniz.

Fotografium TV

Almayı düşündüğünüz makine veya ekipmanları Fotoğraf makinesi incelemeleri ve test videolarıyla Fotografium.tv adresindeyiz.

Sosyal Medya

Facebook, Twitter,Google Plus; sizin olduğunuz her yerde biz de varız, takip edin!Anlık kampanya ve fotoğraçılık dünyasındaki son haberlerden ilk siz haberdar olun.

 
 
 
 

Canon Türkiye olarak Fotografium gibi fotoğrafçılığı sadece satış alanında değil her alanda en iyi şekilde temsil edip ülkemizdeki gelişimine verdiği destekten dolayı tebrik ediyor,sürdürmüş olduğumuz ticari işbirliğinden ve yanlarında olmaktan onur duyuyoruz.


Murat Tuncer / Satış Müdürü
Canon Eurasia A.Ş.

 

   " Fotoğraf sanatına olan değerli destekleri ve son kullanıcıya olan özenli davranışları ile sosyal paylaşımın en yoğun olarak görüldüğü internet medyasında önemli bir yere sahip olan fotografium ile işbirliği  yapmaktan onur ve mutluluk duyarız.  "


Ersen  KAHRAMAN   
Business Development Manager
Karfo  Karacasulu Dış  Tic. A.Ş.

     " Kısa zamanda başarı basamaklarını çok hızlı  bir şekilde çıkmanız, ancak müşteri memnuniyetinden hiçbir şekilde ödün vermemenizden dolayı sizi tebrik ederim.

     Başarı öykünüz mutlaka herkes tarafından takdir görecektir.Böyle bir firma ile işbirliği içerisinde olmaktan gurur ve onur duyduğumuzu belirtmek isteriz. "


AYHAN ÖZDEMİR
Sony Eurasia Bayi Kanalı Satış Müdürü

 

Fotoğrafium kurulduğu günden bugüne dek , sahip olduğu dinamikleri fotoğrafçılık sektöründe hatırı sayılır noktalara taşımıştır. Fotoğraf sanatına olan değerli destekleri, takipçileri ve müşterilerine karşı özenli yaklaşımları sayesinde fotoğrafçılığı daha geniş kitlelere ulaştırmayı başarmıştır.
Gerek sosyal medya, gerekse kendi bloğunda her gün binlerce kişiye fotoğrafçılık için  bilgiler verirken,  kendilerini de her gün kendilerini daha da geliştirmektedirler.
1975 Yılından beri sektörde olan firmamız  böylesi dinamik ve yenilikçi bir firma ile çalışmaktan gurur ve onur duyarken kendilerini sektöre yaptıkları katkılar ve oluşturdukları bilinç için tebrik eder, başarılarının daim olmasını dileriz.

(Tamron, Olympus, PhaseOne, Manfrotto, Lowepro, B&W, Pocket Wizard, Lastolite,Sekonic, Metz,Tiffen Türkiye Tek Yetkili Distribütörü)


Zoom İthalat
Jirayr Gamsaragan

 

   Fotoğraf malzemeleri gibi internetten satışı güç olan, tüketicinin karar vermeden önce görmek, dokunmak, denemek isteyebileceği ürünlerimizi çok kısa bir zaman içinde mutlu kullanıcıları ile buluşturabilen Fotografium, zorlu bir satış kanalında önemli bir güven yarattığını da kanıtlamış oluyor. Bu gururu paylaşıyoruz.


M. Sena Ok
Fotopro Kurucu Ortak, Genel Md.
 

     
   

   " Kuruluşunuzdan bu yana ziyaretçilerinize sadece müşteri gözüyle bakmayıp en iyi fiyatı sunarken en az fiyat kadar önemli satış öncesi/sonrası desteklerinizi, danışmanlığınızı, dürüst ticaretinizi ve fotoğraf sanatına eğitici dokümanlarınızla verdiğiniz katkıları beğeni ile takip etmekteyiz. Bu başarılı yolculuğunuzda yanınızda bulunmaktan gurur duyuyoruz. "


Alperen ÜNAL
Tokina Türkiye Ürün Müdürü

 

 
   


 "Kaliteli hizmet anlayışından ve müşteri memnuniyetin ödün vermeden bir başarı hikayesi yazmaya devam eden bu güzel Fotografium ekibini gönülden tebrik ediyor,yürüttüğümüz işbirliğinden onur duyuyoruz ."


Bahadır Bilecek
NEOTECH SATIŞ MÜDÜRÜ
INDEX BİLGİSAYAR A.Ş