Saramonic Türkiye Yetkili Satıcısı

Saramonic Türkiye Yetkili Satıcısı

Saramonic

Marka, Shenzhen Çin merkezli ses adaptörleri, mikrofonlar, taşınabilir kayıt cihazları üretmeye odaklanan profesyonel bir ses ekipmanı çözüm şirketidir. Saramonic, ses adaptörleri, mikrofonlar, taşınabilir kayıt cihazları için üretim yapmaya odaklanan profesyonel bir ses ekipmanı çözümü şirketidir. Müşterilerin profesyonel ses kayıt ekipmanlarını ve mikrofonları, kameralarına bağlamasına ve daha güzel ve pürüzsüz ses oluşturmasına olanak tanıyan ses adaptörleri üretir. Ayrıca DSLR kamera, DV video kameralar için, kablolu mikrofonlar ve kablosuz mikrofonlar dahil olmak üzere, üst düzey mikrofonlar tasarlar. Verimli yönetim ekibi, güçlü Ar-Ge ve profesyonel kalite yönetim sistemi sayesinde doğru ürün ve hizmetleri sunmaya odaklanmıştır. Profesyonel video çekenlerin çoğu, yalnızca müşteri desteği için bile olsa güvenilir markalara yatırım yapar. Ses donanımında saygın bir lider olan Saramonic mikrofon, hızla genişleyen video segmentindeki kritik odak noktası, tek kişi ve daha küçük ekipler için doğru ekipman desteği sağlamaktır. Bu odak doğal ses kategorisine kadar uzanır. DSLR kameralar ve video kameralar için ses adaptörleri, özel amaçlı mikrofonlar, yaka mikrofonları ve aksesuarlarının yanı sıra mobil cihazlar, tabletler ve GoPros ile kullanım için akıllı telefon ses ekipmanı dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesiyle yenilikçiliği, kalitesi ve değeri ile Tanınır. Artık akıllı telefon ile vido kaydetmek giderek daha popüler hale geldi, Saramonic bu kayıtlar sırasında ses kalitesini artırmak için birçok yeni cihaz yaratıyor. Saramonic ile Mümkün Olan En İyi Ses Kalitesi

Hemen hemen herkesin fotoğraf ve video oluşturma araçlarına erişimi olduğu bir içerik oluşturma çağında yaşıyoruz. İnsanlar becerilerini geliştirdikçe tutkularının peşinden gitmek için daha kaliteli, daha çok yönlü ve özel araçlara ihtiyaç duyuyorlar. Bu yüzden marka son kullanıcıların giderek artan ihtiyaçlarına hız kazandırmak için çalışırken, film yapımcılarına, içerik yaratıcılarına ve fotoğrafçılara hizmet veren geniş ürün yelpazesi yaratıyor. Müşterilerin iş akışlarının gerektirdiği şekilde ihtiyaç duydukları olası her türden hassas ekipmanı sağlamaya uzun süredir devam ediyor. Mümkün olan en iyi sesi sunmayı amaçlayan içerik yaratıcıları ve videografların yanı sıra, videoya kayıt sektörüne yeni adım atan birçok fotoğrafçı sayesinde bu pazar genişlemeyi sürdürüyor. Saramonic Türkiye, mevcut fotoğraf ve video kanallarının yanı sıra özel ses ve müzik perakendecileri de dahil olmak üzere, bayi tabanını desteklemek için marka yönetimi, satış ve pazarlama ekiplerini genişletti. Kendini fotoğrafçılara, kameramanlara, eğitimcilere ve öğrencilere dünyanın en iyi görüntü oluşturma araçları, desteği ve ilhamı sağlamaya adamış bir satış ve pazarlama şirketi haline geldi. Profesyonel kablosuz mikrofonlar ve kablolu mikrofonlar, ev stüdyoları, röportajlar, podcast'ler, Youtube videoları, flamalar, videograflar ve daha fazlası için mükemmel mikrofonlar üretiyor. Ayrıca medya ve haber röportajlarında ve programlarında kullanılmak üzere, çevrimiçi satış için tasarlanmış, yayın sınıfı giyilebilir mikrofonlar sunuyor. Kablolu mikrofonlar, dinamik mikrofonlar, yaka mikrofonları, kablosuz mikrofon sistemleri, kulaklık mikrofonları, USB mikrofonları, el mikrofonları, radyo mikrofonları, shotgun mikrofonlarını da içeren geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Bazı son derece küçük, tüy kadar hafif kablosuz mikrofonlarla birlikte, profesyonel sınıf mikrofonlar da bu spektrumun içinde yerini alıyor. Film projeleri için mükemmel dijital kablosuz çözümler olan mikrofon kitlerini ya da PC için, bu mikrofonu doğrudan bir bilgisayara takmak istediğiniz dinamik veya USB mikrofonları seçebilirsiniz. Çok yönlü mikrofonlar, birden fazla yönden kayıt yapmak için mükemmeldir. Saramonic uwmic9, video kaydı sırasında kaliteli ses kaydetmenin ekonomik bir alternatifidir, böylece bir sonraki mikrofonunuzu bulmak fazla düşünmenize gerek kalmaz.

Saramonic Yaka Mikrofonu ve Aksesuarları

Marka, daha fazla ses çözümü sağlamak ve ana ürün serisini desteklemek için yaka mikrofonları, bağlantı kabloları, kürklü dış mekan mikrofonu ve birçok türde ses aksesuarlar da tasarlıyor. Fotoğraf ve video endüstrisi her geçen gün değişiyor. Her gün yeni cihazlar, yeni zorluklar ve yeni fırsatlar ortaya çıkıyor. Saramonic, tüm bu değişiklikler açısından, sesin iyi ve harika videolar arasındaki belirleyici çizgi olduğunu savunuyor. DSLR, Aynasız ve Video Kameralar için çok çeşitli mikrofonlar ve ses adaptörlerinin yanı sıra akıllı telefonlar, tabletler ve diğer cihazlarla kullanım için benzersiz, güçlü mikrofonlar ve ses araçlarıyla yenilikçiliği ve kaliteyi bu yüzden ısrarla desteklemeyi amaçlıyor. Başlangıç seviyesinden profesyonele kadar her seviyede videograf ve içerik oluşturucuların mümkün olan en iyi ses kalitesiyle içerik üretmelerine yardımcı olmak için sürekli olarak yenilikçi, uygun fiyatlı ürünler geliştirmeyi sürdürüyor. Yaratıcılığı ve deneyselliği beslediği bir çağda, doğru ses kalitesi oldukça belirleyici olabilir. Farklı özellikler sunan, ancak kullanımı oldukça basit ve sezgisel ürünler, kullanıcıları benzersiz ve çeşitli yaratıcı projelerini hayata geçirirken güçlendirmeyi amaçlıyor. Ses potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmanıza ve tüm projelerinizin olağanüstü ses çıkarmasını sağlamanıza yardımcı olmak için Saramonic yaka mikrofonu satın alabilirsiniz. Saramonic blink 500, DSLR, ve video kameralar veya ayrıntılı, yayın kalitesinde ses sağlayan mobil cihazlar için inanılmaz derecede hafif, ultra kompakt ve kullanımı kolay 2 kişilik bir kablosuz mikrofon sistemidir. Sistem serisi üç farklı alıcıdan oluşur. RX alıcısının 3,5 mm çıkışı vardır ve TRS ve TRRS çıkış kabloları içerir ve 3,5 mm ses girişi olan herhangi bir cihazla çalışmasına olanak tanır. RXDi alıcısı, MFi Sertifikalı Lightning çıkışına sahiptir ve Apple iOS cihazları için tasarlanmıştır. RXUC alıcısının bir USB-C çıkışı vardır ve Android akıllı telefonlar ve tabletler dahil USB-C bağlantı noktasına sahip cihazlarda çalışır. Kablosuz mikroffonlar, ses donanımını kameradan gizlerken mükemmel ses elde etmenin kolay ve belli ölçüde ucuz bir yoludur. Bir Rycote ile birinin saçına veya gömleğinin altına kablosuz mikrofon yapıştırmak artık çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Blink 500 serisine göz atarken Saramonic Blink 500 B2 Ultra Kompakt Bataryalı Kablosuz Yaka Mikrofonu modelini de incelemek gerekmektedir. Mikrofonun fişi prize takıldığı andan itibaren çalışmaya hazır bir biçimde olması, zaman kaybı yaşamadan ses kayıt işleminin tamamlanabilmesine olanak sağlamaktadır.

Saramonic Mikrofon İle Esneklik Kazanın

Çok uzun zaman önce, çubuk mikrofon oldukça havalı ve ilginç bir şeydi. Bir savaş bölgesinde ya da bir spor müsabakasının ortasında, röportaj yapılan kişinin sesinin karışmasına engel olmanın başka bir yolu yok. Bu yğzden "çubuk mikrofon" ortaya çıktı. Görüşmeci, sadece duyulmasını istediği kişinin ağzına işaret ederek konuşmayı kontrol eder. Bu mikrofon, Saramonic vmic sistemi gibi, diyaframın hemen önündekiler dışında her şeyi büyük ölçüde reddeder. Ayrıca kablosuzdur ve herhangi bir UWMic sistemiyle beraber çalışır. Çubuk mikrofonun kutupsal çalışma prensibi, görüşülen kişinin kendi sesi olsa bile eksen dışı sesi yayından kaçıracaktır. Bu teknoloji bir süredir piyasadaydı, ancak oldukça pahalıydı. Bu karşı, Blink 500 sistemi iki verici, iki lavalier ve hepsini idare eden bir alıcı ile birlikte gelir. Blink 500 sistemi, 2 vericiyi, bir alıcıyı ve birçok yönlü mikrofonu, telefonunuza veya kameranıza bağlamak için ihtiyacınız olan tüm kablolarla birlikte gelir. Ünitelerin tümü USB ile şarj edilebilir ve normal kullanım sırasında 5 saate kadar dayanır. Kablosuz olsalar bile tipik bir bluetooth protokolü ile eşleşirler. Ve tüm Saramonic donanımlarında olduğu gibi, sistemin geldiği kutu, depolama ve seyahat için uygundur. Sistemlerle birlikte gelen kablolar, ses ve çıktı bakımından UWmic9 ile gelen çeşitliliğe çok benzer ve neredeyse aynı bileşenleri içerir. Bu, süper güçlü çıkışa sahip oldukları ve herhangi bir güç beslemeli 3,5 mm bağlantı noktasında kullanılabilecekleri anlamına gelir. Bunları diğer 3,5 mm girişlerde test edebilirsiniz. Tıpkı diğer modellerin yaptığı gibi yüksek performans gösterirler ve kendi fiyat sınıfındaki herhangi bir modele kıyasla üstün özelliklere sahiptir. Ancak Blink 500 sisteminin yaratıcı kısmı, vericilerin kendisidir. Saramonic lavmic modeline benzer şekilde, 3,5 mm bağlantı noktasına sahipken, başka bir mikrofon için vericinin üstünde başka bir ızgara bağlantı noktası daha vardır. Bu mikrofon, neredeyse çok yönlü bir kutup düzenine sahip gibi görünür. Çünkü alttan, bağlantı noktasının üstünden geldiği kadar iyi ses çıkmayabilir. Bu mikrofon, konuşan bir kişiden iyi ses elde etmeye yetecek kadar yüksek doğruluktadır. Doğal olarak, vericiyi konuşmacıya ne kadar yakın tutarsanız, ses o kadar kaliteli şekilde kaydedilir. Esneklik kazanmak için 1 mikrofon her zaman yeterli olmayabilir. Saramonic, buna bir çare olarak Saramonic SR-M3 Ekstra Mikrofon Girişli ve Kulaklık Çıkışlı Shotgun Mikrofon ürününü müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Küçük kompakt yapısı ile beraber bir mikrofon daha ekleme özelliğine sahip ürün, ayrıca kulaklık girişi sayesinde kayda giden sesi dinleme imkanı sunmaktadır.

Saramonic Mikrofon ile Ortam Sesleri Daha Kalite Hale Geliyor

Kayıt sırasında mikrofondan gelen kablonun bir muhafaza içine konması işlevsel olarak önemlidir. Saramonic kablosuz mikrofon gerçek bir "kablosuz" sisteme en yakın mikrofondur Neredeyse her akıllı telefona bağlanmaya izin veren birkaç opsiyon sunar. Bu verici mikrofonlar ne kadar iyi olsa da düzgün takılmış yaka mikrofonu modelleriyle ile farklı amaçlara hizmet ederler. Yine de süper yüksek çıkış ve mükemmel bas frekans tepkisi sağlayabilirler. Bu kablosuz modeller, verici ile çalışan mikrofonlar ya da herhangi bir çubuk mikrofon veya kamera üstü çözümden çok daha iyidir. Özellikle aynı anda birden fazla kişinin konuşmasına ihtiyaç duyulduğunda, iki vericiyle birlikte geldiğinden, iki kişiyi iki mikrofona bağlayabilir ve kendinize bir mikrofon alabilir ve hepsini bir jifte kameraya kaydedebilirsiniz. Saramonic Lav Micro bir dizi dijital geçiş ve örtüşme içeren gerçekten yüksek bir ses kaydetme tabanına sahiptir. Verici ses seviyesi tam olarak açıldığında, alıcıdan çıkan yüksek sinyale uyması için kamera, telefon ya da mikser girişinizin aşağıya çevrilmesi gerekir. Bu, diğer gürültüleri belli bir seviyeye kadar maskeler. Lavaliers kullanıldığında bu daha az sorun olur. Yüksek çıkış gücü sayesinde, telefonumuzla kayıt yaparken, sistem gürültüsünün verici veya yaka mikrofonları ile kayıt yapsanız bile normal bir odanın ortam gürültüsüne indirgenebileceği anlamına gelir. Bu, mikrofonun çekime dahil olan mesafesinden alacağı ortam gürültüsünün normal bir mikrofondan 3 dB daha fazla olacağı anlamına gelir. Sistem için toplam 18 kanal mevcuttur. Bu, aynı alanda aynı anda çalışan 18 farklı vericiye sahip olabileceğiniz anlamına gelir. Sonuç olarak, parazit sorununuz olduğunda, vericiyi alıcıyla aynı hizada tutmanızı sorunu kolayca çözebilmenize olanak tanır. Vericileri alıcıyla eşleştirirken, talimatlar her iki eşleştirme düğmesini de basılı tutmanızı söyler. Bir diğer kablosuz mikrofon seçeneği olarak ise Saramonic SR-WM4C Kablosuz Yaka Mikrofonu modeli mevcut bulunmaktadır. 60 metreye kadar kullanım alanına sahip bu model, 4 seçilebilir kanal imkanı sunmaktadır. Teknolojik bir ürün olarak geliştirilen bu model, saf ses çıkışının gerçekleşmesini sağlayarak yüksek performans elde edilmesine olanak tanımaktadır.

Saramonic Mikrofon ile Çoklu Cihaz Desteği

İPhone, android, 3,5 mm ve diğer sistemleri içeren Blink sistemi, birden çok sürümüyle entegrasyon kolaylığı salar. Hepsi herhangi bir konfigürasyonda birbirleriyle eşleşebilir. Yüksek gürültü zemini. Kendi gürültüsünü maskelemek için vericilerin tam olarak açılmasını gerektirir. 5 saatlik çalışma süresi, kayıt planlamaları yapmanızı kolaylaştırır. Bu kablosuz sisteminin birden çok konfigürasyon ve eşleştirmede birden çok sürümü mevcuttur. Bazıları Lightning donanımlı iOS cihazları için uygundur, diğerleri ise Android akıllı telefonlar gibi USB Type-C cihazları için tasarlanmıştır. DSLR kameralar, kayıt cihazları ve 3,5 mm uyumlu akıllı telefonlar için tasarlanmış sürümleri de mevcuttur. Paketin içinde iki kablosuz verici, çift kanallı alıcı, iki lavalier ve iki bağlantı kablosu bulunur. Bunlardan biri TRS, diğeri TRRS yani akıllı telefonlar içindir. Üç USB şarj kablosu da kutuya dahildir. Saramonic mic kablosuz modeller, ilk kez kullanımdan önce şarj edilmesi gereken cihazlardır. Bu yaklaşık iki ila üç saat sürebilir. Cihaz bir miktar gücü depolandıktan sonra, her bir vericiyi, bir düğme ve ambalaja yerleştirilmiş küçük bir metal pim kombinasyonunu kullanarak alıcıyla eşleştirebilirsiniz. Alıcının eşleştirme modunu etkinleştirmek için bu pimi küçük bir deliğe yerleştirmeniz yeterlidir. Bu işlemi yalnızca bir kez yapmanız yeterlidir. Her bir vericiyle eşleştirildikten sonra, gücü kapatıp tekrar açtıktan sonra bile her şey bağlı kalmayı sürdürecektir ve bağlantı ayarlarını değiştirene kadar tüm ayarlar aynı kalmaya devam eder. Yaka mikrofonları genellikle oda tonunu algılar. Mikrofonun sesinin ne kadar net göründüğüne ve herhangi bir frekans aralığında aşırı derecede yoğun olduğuna şaşırabilirsiniz. Saramonic mikrofon fiyat aralığı göz önüne alındığında, bu mikrofonların performansı daha da etkileyici hale gelebilir. Gömleğinize sabitlemek için birlikte verilen klips oldukça kullanışlı ve sağlamdır. Eğer yaka mikrofonu yerine yerleşik mikrofonun sesini tercih ediyorsanız, markanın farklı modellerini tercih edebilirsiniz. Yaka mikrofonları YouTube ve Twitch benzeri ortamlar için, genellikle sesin bu kadar derinlemesine düzenlemediği uygulamalar için oldukça kullanışlıdır. Eğer yerleşik bir modeli, DSLR'ye bağlarsanız, çok özel bir sonuç elde edebilirsiniz. Bu, post prodüksiyonda her iki parçayı bağımsız olarak düzenlemenize izin verir, böylece konuşmacılardan birinde meydana gelebilecek sorunları diğerini etkilemeden düzeltebilirsiniz. Düzenlenebilir sesi stereo kanallara kaydetmek istiyorsanız, her bir alıcıyı DSLR'nize veya stereo kaydedicinizin 3,5 mm girişine takmak için bağımsız olarak ikinci bir alıcı ve basit bir ayırıcı satın almanız önerilir. Saramonic Mikrofon Basit Kurulum Sunar Sistemi kurmak gerçekten çok kolaydır. TX vericileri, her biri 96 farklı frekanstan oluşan A veya B grubuna atanabilir. RX alıcı menüsünde gezinmek, bir dizi genel ayarın yanı sıra Grup A ve B için ayrı aynı ses ayarlarını ortaya çıkarır. Bu ayarlardan biri, o grupta kullanılabilir. Saramonic vmic mini pilden tasarruf etmek için kullanılmadığında ayrı bir frekans grubunu kapatabilmenize olanak tanır. Ayrıca, diğer sistemlerde bulunan hem verici hem de alıcıdaki kontrollerin aksine, ses seviyelerini yalnızca alıcı üzerinden kontrol ettiğinize dikkat etmek önemlidir. Düzeyler, dB cinsinden daha standartlaştırılmış bir ölçeğin aksine, 0'dan 20'ye kadar bir sayı ölçeği olarak görüntülenebilir. Bu mikrofonları DSLR için bu kadar kullanışlı bir birim yapan şey, çıkış modu seçeneğidir. Varsayılan Mono modu, çıkışta her iki mikrofon sinyalini karıştırır. Bununla birlikte, stereo modu, her sinyali sol ve sağ kanallara bağımsız olarak yönlendirerek postadaki ses düzenlemesini çok daha kolay hale getirir. Bu, dahili stereo mini jak kablosuyla ve dolayısıyla DSLR'ler için çok iyi çalşacağı anlamına gelir ve her iki sinyali de mono olarak toplayan dahili XLR kablosu, XLR girişli daha büyük bir kamera kullanıyorsanız ürünün sinyalin bozulma olasılığını etkili bir şekilde azaltır. Yaklaşık 70 metre menziline sahip olması çekiler sırasında size esneklik sağlar. Buna rağmen kabul edilebilir gürültü seviyeleri sunar. Saramonic Smartrig ürünü, profesyonel sınıf XLR ve 3,5 mm mikrofonları doğrudan kameranıza veya akıllı telefonunuza kaydetmenize olanak tanıyan kompakt, hafif bir adaptördür. Çok iyi bir fiyata oldukça etkileyici küçük bir cihaz sunar. Run 'n gun atışları, gitar ve vokal kaydetmek isteyen müzisyenler ve kısıtlı bütçesi olan ve prodüksiyonlarına daha kaliteli ses eklemek isteyenler için iyi bir seçenek olabilir.