Olympus Türkiye Yetkili Satıcısı

Filtrele
Seçenek Daralt
Şu An Alışveriş Yapanlar
  1. Hepsini Temizle
  2. Kategori Dürbünler Bu Ürünü Sil
  3. Kategori Dijital Kompakt Fotoğraf Makineleri Bu Ürünü Sil
Olympus

Olympus Türkiye Yetkili Satıcısı

OLYMPUS SIK SORULAN SORULAR

2021 Yılının Olympus Fotoğraf Makineleri Fiyatları Nedir?

2021 yılının en güncel Olympus aynasız fotoğraf makinelerini incelediğinizde yine indirim kampanyaları olduğunu göreceksiniz. Olympus aynasız kamera 2021 güncel fiyat listeleriyle indirimli olan modellerini kampanyalar sayfamızdan takip edebilirsiniz.Özellikle Olympus Aynasız fotoğraf makinesi ve lenslerindeki geri ödeme kampanyası oldukça fiyat avantajı sağlamaktadır. Yeni başlayanlar için en çok önerilen Olympus OM-D E-M10 Mark III 14-42mm Lens modeli bu yılın indirimli Olympus fotoğraf makinelerinin en başında yer alıyor. Deneyimli Olympus kullanıcıların tercih ettiği Olympus OMD EM1 Mark II aynasız fotoğraf makinelerinde de en uygun fiyatlarımızı kaçırmamak için sitemizin bültenine abone olarak tüm 2021 Olympus indirimli fotoğraf makinelerinden haberdar olabilirsiniz.

En Ucuz Olympus Aynasız Fotoğraf Makinesi Nerede?

Olympus aynasız fotoğraf makinesi en güncel fiyatlarıyla modellerini ve birçok fotoğraf makinesi markasının ürettiği güncel aynalı ve aynasız kameralarını fotografium.com'dan en uygun fiyatlarla, en önemlisi de 2 yıl resmi Olympus Türkiye Zoom İthalat Garantisi ile satın alabilirsiniz. Sürekli fiyat kampanyaları ve güncellemeleri ile en ucuz Olympus fotoğraf makinelerini fotoğraf severlerle 2008 yılından beri buluşturmaya bu yıl da devam ediyoruz.Ürün sayfalarımızda bulunan filtre seçeneklerinden azalan fiyat seçeneği vasıtasıyla en ucuz Olympus Aynasız Fotoğraf makinelerini incelemeniz kolaylaşacaktır.

Olympus Fotoğraf Makinesi 2. El Alınır mı?

İkinci el Olympus fotoğraf makinesi almak riskleri olan bir süreçtir. Güvendiğiniz ve tanıdığınız dışında bir yerden 2.el fotoğraf makinesi alırken dikkat etmeniz gereken birçok unsur vardır.Bunların başında ürünün sıfırlanmış arızalı bir ürün olup olmadığıdır.Kozmetik olarak gösterişli hale getirilse de fotoğraf makinelerinin gözle göremeyeceğiniz sensör ve işlemci gibi temel donanımları aslında arızalı olabilir. Eğer imkanınız varsa Olympus yetkili servislere danışarak almak istediğiniz 2. El Olympus fotoğraf makinesinin tamir görüp görmediğini danışarak öğrenebilirsiniz.Elinizde mevcut olan fotoğraf makinenizi değerlendirmek için ise Eskiyi Getir Yeniyi Götür kampanyamızdan yararlanabilirsiniz.Anasayfamızda bulunan formumuzu doldurarak süreci başlatabilirsiniz. Böylece Olympus 2.El fotoğraf makinenizi değerlendirerek sıfır Olympus kompakt SLR fotoğraf makinesine sahip olabilirsiniz.

En Çok Satan Olympus Fotoğraf Makinesi Modelleri 2021 ve Fiyatları Neler?

Olympus aynasız MFT fotoğraf makinesi segmentinin ilk geliştiricisidir. Aynasız ve tam kare kameralarıyla fotoğraf ve video sektörüne yepyeni bir boyut katan Olympus OMD serisi ile profesyonellerin 2021 yılında da ilk tercihi olmaya devam ediyor.Olympus 2021 yılında yeni başlayanları da unutmayarak fotoğrafçılık ve videoya yeni başlayan kullanıcılar için özel ürettiği Olympus OM-D E-M10 Mark III ve Olympus OM-D E-M10 Mark IV ile hızlı bir giriş yaptı.Bununla da yetinmeyip Aynasız segmentinde de Olympus'in en üst düzey fotoğraf makinelerinin renk zenginliği ile kompakt ölçüleri bir araya getirmeyi başararak Olympus OMD EM1 Mark II serisini geliştirdi.2021 yılının En çok satan Olympus Aynasız Fotoğraf makinesi modelleri arasında giriş seviyesinde Olympus OM-D E-M10 Mark III 14-42 IR lens kit en ucuz fiyat garantisi ile fotografium'da en çok satanlar arasında.Profesyonel fotoğraf ve videocuların bu yıl en çok tercih ettiği Olympus Aynasız Kamera modelleri de sırasıyla Olympus OM-D E-M10 Mark IV ve Olympus OMD EM1 Mark II Aynasız fotoğraf makineleri oluyor. Olympus özel Marka sayfamızda tüm Olympus aynasız fotoğraf makinelerinin indirimli fiyatlarını inceleyerek 2 yıl resmi Olympus Türkiye garantisi ile güvenle satın alabilirsiniz.Blog sayfamızda ve youtube kanalımızdaki eğitim bölümünde Olympus Fotoğraf Makinesi Nasıl Kullanılır? Olympus Fotoğraf Makineleri Nasıl? Sorularınıza da cevaplar bulacaksınız.

En İyi Olympus Fotoğraf Makinesi 2021 Tavsiyeleri Hangi Modeller?

Olympus Analog Fotoğraf makineleriyle çok uzun yıllara dayanan fotoğraf ve optik,lens üretimini geliştirerek MFT sensör yapısını bularak ilk defa aynasız fotoğraf makinelerine taşımıştı. Özellikle kompakt boyutta taşınabilir ve kaliteli fotoğraf makinesi ihtiyacını karşılamak için fotoğrafçılar ve videocular tarafından tercihte uzun zaman tahtını bırakmayan Olympus Olympus OMD EM 5 Mark II ile zirve noktasına taşınmıştı.Teknolojik gelişmeleri takiben piyasada oluşan Taşınabilir Kompakt Fullframe Aynasız Kamera talepleri doğrultusunda video performansını da üst seviyeye çıkararak Olympus OMD EM1X modelini duyurdu..Hem fotoğraf hem videoyu bir arada kullanan profesyoneller için ise serisinin zirvesi Olympus OMD EM5 Mark III modeli oldu. Çıkışını takiben tercih listelerinin en üstüne çıkan modellerden 2021 yılının En çok satan ve önerilen Olympus Aynasız fotoğraf makinelerinin birinci sırasında Olympus OM-D E-M10 Mark III modelleri bulunuyor. Ardından daha üst segmentte özellikle Yüksek Çözünürlük,Yüksek ISO ,düşük kumlanma ve 4K Video performansı ile gözdolduran Profesyonel seviye SonyAynasız modelleri olan Olympus OMD EM 5 Mark III deneyimli fotoğrafçıların ve sinemacıların 2021 yılındaki tercih listelerinin en başında yeralıyorlar.

Olympus Aynasız Lens Ucuz Çeşitleri Hangileri ve Olympus MFT Lens Güncel Fiyatları Nedir?

Olympus aynasız MFT fotoğraf makineleri ile beraber Olympus uyumlu lens grubunu da üretmeye başladı. Olympus MFT grubunda , M.Zuiko Olympus Aynasız gövdelere uyumlu lenslerinin sayısını oldukça arttırdı. Buna ek olarak ö Aynasız Olympus fotoğraf makineleri için yelpazesinde birçok Olympus geniş açı ve zoom objektif içeren çeşitliliği arttırarak Ucuz Olympus Lens ihtiyacına cevap verdi. Bu grupta Olympus M.Zuiko Digital ED 7-14mm F/2.8 PRO Lens ile kaliteli ve uygun ultra geniş açı ihtiyacını karşıladığı gibi Olympus M. Zuiko Dijital ED 12-200mm F / 3.5-6.3 Objektif ile Tak gez olarak gezerken fotoğraf çekmeniz için gerekli tüm açıları tek bir lenste toplayarak Zoom objektif sınıfında Olympus Lens Çeşitlerine önemli bir katkı sağladı.Diğer yandan Olympus fotoğraf makineleri için tam kadraj sağlayan ve hızlı odaklamaya sahip olan Olympus M.Zuiko PRO Lens çeşitlerini de arttırarak 2021 yılının en çok önerilen lens listesinin de başında yeralmaya devam etmektedir.Tüm Olympus Lens Güncel fiyatlarına markaya özel sayfamızdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

En Çok Satan Olympus Aynasız Makine Lens ve Olympus Objektif Modelleri Hangileri ?

Olympus Aynasız Fotoğraf makineleriyle en iyi fotoğraf ve videoları yakalamanın sırrı elbette kaliteli bir Olympus Lens veya Olympus Objektif kullanmaktır. Bunun için Olympus aynasız kamera kullanıcılarının en çok sorduğu sorular arasında kaliteli fotoğraf ve video üreticelerinin En Çok Tavsiye Ettiği ve En Çok Satan Olympus Lensler gelmektedir. Öncelikle Olympus Aynasız Fotoğraf Makinenize uygun lensi seçmeniz gerekmektedir.Bu seçim için ürün sayfalarımızda Olympus Fotoğraf Makinelerinin altında önerdiğimiz Olympus Lensler sizin için rehber olacaktır. Olympus giriş seviyesi fotoğraf makinelerinde en çok satan Olympus 45mm F/1.8 MSC Prime Lens özellikle portre fotoğraflarında sağladığı arka plan bulanıklığı ve bokehlerle tercih edilmeye devam ediyor.Yine 2021 yılının En Çok Satan Olympus Lens listesinde başlarında yeralan Olympus M. ZUIKO 12-40mm F2.8 PRO, Olympus kullanıcılarının vazgeçilmezi . Sokak ve manzara fotoğrafçılığı için Olympus severlerin yine en çok tercih ettiği lens , Olympus M.Zuiko Digital ED 25mm F/1.2 PRO Lens , Olympus giriş seviyesi için özel olarak ürettiği Olympus 14-42 EZ en çok satılan kit lensidir. Olympus eşsiz kalitesinindeki Sensörlerini küçük ,kompakt ve taşınabilir hale getiren yeni serisi OMD EM1 için deneyimli fotoğrafçıların en çok tavisye ettiği lenslere gelince bunlar da en çok satan Olympus objektif sıralamamıza göre Olympus 12mm F/2.0 MFT Aynasız Lens yine M.Zuiko Pro serisinin müthiş keskinliğini yansıtan ve diyafram açıklığının düşük ışıkta sağladığı avantajdan da feragat etmeden taşıyan Olympus Prime Lenslerden Olympus M.Zuiko Digital ED 45mm F/1.2 PRO Lens ve tabii portecilerin ve moda fotoğrafçılarının vazgeçilmez açısı olan Olympus 75mm F/1.8 MFT Lens bu yılın en çok satan Olympus aynasız lens listelerinin başında olmaya devam edecektir.

Olympus

Günümüzün en çok eğlendiren faaliyetlerinden olan fotoğrafçılık, hayatımızın her alanında, her anında daima içimizde olan, daima ilgi alanımız doğrultusunda kalan, en halktan kalabilen bir sanat olmayı başarmış bir unsurdur. Fotoğraf çekme eylemi ister cebimizdeki akıllı telefonlarımızdan olsun, ister hobi olarak bir makine ile olsun, isterse de profesyonel anlamda üstün donanımlı cihazlarla yapılmakta olsun, bizlere hep bir bakış açısı kazandıran, üretme arzumuzu canlandıran bir eylem olmuştur. Bu kapsamda sizleri fotoğrafçılıkta daha etkin ve motive olmuş bir kondisyona taşıyacak olan Fotografium platformu, bünyesinde en kaliteli fotoğraf makinelerini ve aparatlarını bulunduran ve sizlere, ürünlerin kalitelerine göre en uygun bütçelerde sipariş imkânları sunmakta olan bir kuruluştur. Fotoğraf çekmenin sadece anı biriktirmek olmadığını iddia eden bir platform olarak Fotografium, sizlere tanıtacağı geniş ürün yelpazesi ile daha fazla neler yapabileceğinizi ve yeteneğinizin aslında ne olduğunu anlatmak üzere nitelikli ürünleri tanıtmaktadır. Örneğin, bakış açınıza hayallerinizi de yerleştirmenizi sağlayacak olan Olympus fotoğraf makineleri ve çeşitli aparatları, Fotografium’un sizlere bütün detaylarıyla sunabileceği en nadide ürünlerinden bir kategoriyi oluşturmaktadır. Mükemmel kareler yakalamanızı sağlayacak olan üstün fonksiyonlu Olympus fotoğraf makinelerinden, macro-micro çeşitlerde bulabileceğiniz birbirinden eşsiz kaliteye sahip lens ürünlerine kadar bu teknolojik ürünleri öğrenmekten memnuniyet duyacaksınız. Sizlere teknik destek hizmeti de veren Fotografium, Türkiye’nin en büyük online fotoğraf ve video ekipmanları mağazası olma unvanını elinde bulundurmaktadır.

Üstün Yapılarıyla Olympus Fotoğraf Makineleri ve Olympus Lens ürünleri

Her bir aparatı ile ayrı bir değere sahip olan Olympus markasının ürünleri, makinelerinden lenslerine kadar bütün modelleri ilen markanın orijinal teknolojik tasarımlarıdırlar. Olympus OMD EM5 Mark III SILVER TruePick VIII görüntü işlemcisi sayesinde kaliteli fotoğraflar işleyebilmektedir. Değişken açılı dokunmatik ekranı sayesinde de kolay kullanımı ile yüksek performanslara rahatça ulaşabilmektedir. Örnek verilebilecek aynasız bir fotoğraf makine çeşitlerinden biri olan 20.4MP canlı MOS sensörlü ürünler, TruePic VIII Dual Quad Core İşlemci DCI’a sahip olup, markanın en nitelikli makinelerindendir. Ayrıca 4K / 24p ve UHD 4K / 30p video kaydı 1 özellikte ve 5 fps çekim ve genişletilmiş ISO 25600 olup, Dual F.A.S.T. 121 Nokta Otofokus Sistemi mevcut olan tasarımlardır. Bir diğer örnek olarak Tough TG-6 Dijital Fotoğraf Makinesi verilebilir. Bu makine dayanıklı tasarımıyla dikkat çekmektedir. Fotoğraf çekmeyi hobi edinmek için birebir olan bu makine yüksek hızlı hd çekim özelliklerine sahip olmaktadır. Teknik detayları ile genellikle profesyonellere hitap eden çeşitleri üretmekte olan Olympus, kullanım pratikliği açısından herkese hitap edebilmekte olup, kendini bu alanda geliştirmek isteyen bütün bireyler için uygun makine modellerine sahiptir. Bu yeni nesil Olympus teknolojisi, geleceğin bir ürünü olacak olan Micro Four Thirds kamerasını şimdiden üretmiştir ve bu sayede fotoğrafçılık alanında adeta bir çığır açmış olduğunu söylemek yanlış olmaz. Yukarıda saydığımız özellikleri bünyesinde bulunduran bir fotoğraf makinesi, fotoğraf tarihini değiştirecek yepyeni bir teknoloji ve özelliklerin birleştiği bir sistem meydana getirmektedir. Yüksek bir performans ile mükemmel kullanım deneyimleri sunmakta olan bu makineler, rakipsiz ürünler olduklarını sizlere kullanım esnasında hissettireceklerdir. Hassaslık ve fonksiyon açısından değerlendirecek olacaksak bu markanın saydığımız özelliklerdeki makineleri, 121 adet On-Chip Phase Detection odak noktasıyla donatılmış E-M1 Mark II devrimci bir AF sistemiyle sizlere yalnızca serilik konusunda veya performans etkisi ile ilgili fayda vermemekte olup, ayrıca hassaslıklarını da göstermektedirler. Bu sadece 500 gr ağırlığına sahip olan makineler kolaylıkla taşınabilmekte olup, çok sağlam yapıda imal edilmiş ürün çeşitleridir. Bu kameralar, bu sağlam yapıları sayesinde de D-SLR kameraların gidemediği yerlere rahat bir şekilde gidebilirler. Bu aynasız kamera teknolojileri, sizlere mükemmel görüntü kaliteleri ile eşsiz görsel sanat deneyimleri kazandıracaklardır. Daha fazla esneklik sağlamak amacıyla artık tam çözünürlüklü RAW formatında 35 kareden en iyi görüntüyü seçmeniz mümkündür. Olympus lens ürünleri ise, bizzat makinelerin kalitesi kadar büyük bir önem arz etmektedir. Bu kapsamda Olympus’un macro lens ürünlerini de tanımak sizlere oldukça faydalı olacaktır.

Olympus Macro Lens İle Başarılı Kareler Elde Edin

Yukarıda bahsettiğimiz özelliklere sahip makinelerde bulunan bu 35 kareden en iyi görüntüyü seçebilme durumu, aynı zamanda da arabellek zamanının arttığı anlamına gelmektedir. Ayrıca daha da hassas bir odaklanma sunan, hem S-AF hem de C-AF çekim modları için kullanılabilen yeni küçük AF hedefiyle küçük objelere daha da odaklanarak makro fotoğrafçılığından en iyi şekilde faydalanabilmeniz sağlanmaktadır. Aynı zamanda kamera üzerinde balıkgözü düzeltme özelliği de sunabilmekte olan bu cihazlar, bu nitelikleri sayesinde sizlere önemli bir imtiyaz da sunabilmektedir. Yeni yazılımı sayesinde elde etmiş olduğunuz, doğrudan M.Zuiko Digital ED 8mm 1: 1.8 Balık Gözü PRO lensinin distorsiyonunu kamera içinde düzeltebilme fonksiyonu, Olympus’un bu ürünlerinin emsallerinden ayrılmasını sağlayan özelliklerinden biri olmaktadırlar. Çekim esnasında monitör üzerinden ön izleme yapabilme olanağı da sağlamakta olan bu özelliği de sizlere post prodüksiyonda düzenlemeye zaman kazandıracaktır. Bu fotoğraf makineleri ile daha az bir zahmet ile geniş açıda mükemmel fotoğraflama deneyimleri elde edeceksiniz. Olympus macro lens ürünlerinden bahsetmeye geçerken, Olympus PMLA-EP01 macro lens adaptor tasarımlarından da söz etmemiz faydanıza olacaktır. PTMC-01 makro lens takmak için ve Olympus PT-EP01 konut için uygun olan bu ürünler, ayrıca Zuiko 14-42 mm ve 9-18 mm lenslerde kullanım için de uygundurlar. Kontrast ve renk doygunluk geliştirmenize yarayan bu ürünler ile fotoğrafçılığınıza ayrı bir renk de kazandırmış olacaksınız. Macro lens ürünlerinden Olympus M.Zuiko Digital ED 30mm F3.5 model tasarımlarından söz edecek olursak da, mikro dört üçte sistem lens ürünlerdirler. 60 mm (35 mm eşdeğeri) olan, F/22 diyafram aralığı f/3.5 olan bu modeller, iki Küresel olmayan elemanlar ve bir EDA elemanı olmaktadırlar. Maksimum büyütme oranı 1.75 X ve minimum odak uzaklığı ise 3.7" olmaktadır. Minimum çalışma mesafesi de 0,6" olan bu tasarımlarda ayrıca MSC yüksek hızlı AF sensör sistemi de bulunmaktadır. Yuvarlak yedi yapraklı diyaframları da bulunan bu macro lens modelleri ile keyifli fotoğraf deneyimlerinin tadını çıkaracaksınız. Verilebilecek örneklere ek olarak, Olympus M.Zuiko Digital ED 7-14mm F/2.8 PRO Lens verilebilir. Yüksek hızlı MSC AF sistemine sahip lens modeli, kaliteli bir performans sergiliyor. Toza, donmaya ve su sıçramalarına dayanıklı gövdesi ile uzun süreli kullanımlar sağlamaktadır. Ayrıca Olympus 2.8 lens modelleri de sizlere keyifli kullanımlar kazandıracak lenslerden bir diğeridir.

Olympus Micro 43 MM Lens Çeşitlerinin Konforunu Keşfedin

Olympus markasına ait olan macro lensler kadar gerekli olan micro lens modellerinden de bir tane edinmek, sizlere farklı olanaklar da sunacaktır. Olympus micro 43 mm olan modeller başta olmak üzere çeşitli micro ürünlerini, diğer Olympus ürünlerinin hepsinde olduğu gibi, Fotografium platformundan detaylıca inceleyebilmeniz her zaman için mümkündür. Micro lensler arasında göze çarpan nitelikleri bulunan bir model olan Olympus M.Zuiko Digital ED 40-150mm F/2.8 PRO lens modelleri, Micro Four Thirds Bayonet ürünler olmaktadırlar. 80-300 mm (35mm eşdeğeri odak uzaklığı) olan ve maksimum diyaframı f/2.8 olan bir üretim olmaktadırlar. Ayrıca bu ürünlerin minimum diyaframları ise f/22 olmaktadır. 1 Asferik, 1 HD ve 5 ED Eleman olmak üzere meydana gelen bu Zero lens kaplama özellikli micro lensler, Dual VCM AF sistemine de sahip olan ürün çeşitlerindendir. Manual Focus Clutch & L-Fn düğmesi de üzerinde bulunan, minimum focus mesafesi 70 cm olan bu tasarımlar, toza, donmaya ve su sıçramalarına dayanıklı gövdede üretilerek hizmetinize sunulmaktadırlar. Bu lenslerin bütün bu özelliklerinin yanı sıra da muhafaza edilebilmesine yarayan güvenilir parasoley ve taşıma çantası da bulunmaktadır. Bu çantaları, ürünlerin yanında, beraberinde teslim edilmektedir. Görüş açısı 30° - 8.2° aralığında olabilen bu lensler, 0,42X büyütme özellikleri ile sizlere verimli faydalar sunacaklardır. Gövdelerinde bir de tripot bağlantı girişi bulunmakta olan bu cihazların diyafram bıçak sayıları yaklaşık olarak 9 olmaktadır. Fiziksel özelliklerinden bir diğeri olan filtre çapları, ön için 72 mm olmaktadır. Ölçüleri ise yaklaşık olarak 3.13 x 6.30” (79.4 x 160.0 mm) ve ağırlıkları 31.04 oz (880 g) olmaktadır. Etkili yakınlaştırma özellikleri bulunan lensleri ve çeşitli ekipmanları ile mükemmel bir kullanma olanağı elde edebileceğiniz bu ürünlerin daha sayılabilecek pek çok benzer fonksiyonlarda çeşitlerini de Fotografium sayesinde kolaylıkla öğrenebilecek ve rahatlıkla edinebileceksiniz. Prestijli bir online yetkili bayi konumundaki Fotografium, 10.000'den fazla olan ürün çeşitlerini, fotoğraf sanatına değer verenlerin beğenisine sunmaktadır. Ayrıca Fotografium, satış sonrasında ihtiyaç duymakta olacağınız eğitimleri sizlere keyifle sunarak katkıda da bulunacaktır.

Olympus 35mm ile Hayalinizdeki Görseli Somutlaştırın

Zirvedeki yerini sarsılmaz bir şekilde korumayı başaran Fotografium online alışveriş platformunun en önemli stratejilerinden birisi de üstün kalitedeki ürünleri en faydalı bir biçimde müşterilerine pazarlayabilmelerindedir. Sayfasında yer alan herhangi bir ürünmüş gibi bir muamelede bulunmak yerine, her bir ürününün sizlere sunacağı fonksiyonları en doğru bir şekilde ayrıntıları ile aktarmasıyla sizlere en sağlıklı alışverişi yapma olanağı sunması sayesinde her zaman ve durağan yaşamadan yükselmeyi elde etmekte olan bir platform olmuştur. Sanatı, bilimi ve teknolojiyi bünyesinde harmanlayan ve sizlere ürün ile beraber bir fikir, bir hayal de sunmakta olan Fotografium, satın alma işlemlerinizin öncesinde kolaylıkla danışarak fikir alabileceğiniz bir platformdur. Ayrıca satış esnasında merak ettiğiniz soruyu rahatlıkla sorabileceğiniz ve satıştan çok sonra bile almış olduğunuz ürününüz hakkında kullanımını bilmediğiniz bir fonksiyon için veya yaşayabileceğiniz herhangi bir aksaklık için strese girmeden danışabileceğiniz bir kuruluştur. Bu kapsamda tanıtılmakta olan ürün ile ilgili kafanızda herhangi bir soru işareti dahi kalmayacaktır. İtibarı doğrultusunda ne kadar başarılı ve güvenilir bir kuruluş olduğunu fark etmek güç değildir. Bundan dolayı, sizlere dürüstlükle açıklanmakta olan bu ürünleri, sözümüzü garanti olarak görmeniz doğrultusunda tereddüt etmeden edinebilirsiniz. Yukarıda benzerlerini açıklamış olduğumuz Olympus 2.8 lens ürün modellerinden bir tanesi olan Olympus M. ZUIKO 12-40mm F2.8 PRO aynasız fotoğraf makine lensleri, 2.8 sabit diyafram açıklığı açısından diğer ürünlerden farksız mükemmel fonksiyonlara sahip bir başka çeşit olmaktadır. Aynı zamanda tam 7 diyafram bıçağı bulunan bu tasarımlar, 62 mm olan filtre çaplarında bir modeldirler. Olympus 35mm kamerada 28-80mm eşdeğeri olan 12-40 mm odak uzaklığı mevcut olan bu ürünler sizlere etkili deneyimler sunacak olan bir ürün çeşididirler. Kenardan ve köşeden en iyi netliği bu ürünler ile sağlayabileceksiniz. Bu ürünler sizlere yepyeni bir standardın müjdesini vermektedirler. Bu lens çeşitleri, özellikle profesyonel de çalışan fotoğraf tutkunlarının gereksinim duydukları unsuru tüm yönleri ile karşılamak üzere yaratılmışlardır. Bu modeller sayesinde hayalinizdeki sanatı, bakış açınıza, kareye istediğiniz bir biçimde oturtarak yakalayacaksınız ve hayalinizi kolaylıkla somutlaştırmış olacaksınız.

Markanın En Kullanışlı Çeşitlerinden Olympus 30mm Lens Ürünleri

Diyafram açıklığı geniş olan yukarıda sözünü etmekte olduğumuz bu lens modelleri, OLYMPUS OM-D ile birleştirildiğinde üstün bir performansta yakınlaştırma olanağına sahip olursunuz. Bu sayede, şaşırtıcı hıza sahip AF’in seviyesine ulaşabilmektedir. 35 mm kamerada 24-80 mm eşdeğerinde f2.8 diyafram açıklığında, MSC ve Manuel odak kavrama mekanizmasının da olduğu diğer teknolojilerle birlikte deneyimlendiğinde ışığa ve uzaklığa dikkat edilmeksizin zengin bir fotoğrafçılık portfolyosu elde edebilmeniz kaçınılmaz olacaktır. Bu sofistike ürünlerin ayrıca hafif tasarımları, çekim faaliyetleriniz esnasında sizlere muazzam kolaylıklar ve bir konfor kazandıracaktır. Fotografium, 2008 yılından bu yana ürünlerin gerçek kalitesini hiç atlamadan müşterilere aktararak etkili bir konum kazanmayı sağlamış bir kuruluştur. Bu açıdan kararsız kalmanız durumunda, bu platformun sizleri doğru bir şekilde yönlendirebileceğini artık biliyorsunuz. Sizlere hangi ürünleri ne tür ortamlarda ve nasıl kullanırsanız daha doğru ve efektif bir fotoğraf elde edebileceğiniz konusunda faydalı danışma hizmetlerini herhangi bir bedel beklemeden anlatmaktadır. Eğer kararsız iseniz, sadece ne tarz bir fotoğrafçılık faaliyetinde bulunmak istediğinizi, nerelerde kullanım sergileyeceğinizi kısaca bahsetmeniz yeterli olacaktır. Yaklaşık olarak 2.75 x 3.31" (69.9 x 84 mm) boyutlardaki ve 13.47 oz (382 g) ağırlığındaki yukarıda bahsettiğimiz ürün modeli, ayrıca otofokus özelliğine de sahip olan ve yeni başlayanlar için de rahat bir kullanım imkanı veren bir çeşittir. Olympus 30mm lens ürünleri ise, macro lens modellerinden bir başkası olmaktadır. 60 mm (35 mm eşdeğer) olan ve Micro Four Thirds sistem lens olan bu ürünlerin diyafram aralıkları f / 22 – f / 3.5 olmaktadır. 2 asferik elemanları ve 1 EDA elemanı olan bu lenslerdeli maksimum büyütme oranı 1.25x ve minimum odaklanma mesafesi ise 9.5 cm olmaktadır. MSC High-Speed r AF sistemi bulunmaktadır ve diyaframı 7 bıçaklı daireseldir. 46 mm olan filtre çapları ile bu ürünlerden çok faydalı kullanımlar elde edebileceksiniz. Macro ürünler, bildiğiniz üzere yakın çekim anlamına gelmektedir. Fotoğrafçılık için ideal olarak tasarlanmış olan bu lens modeli, Olympus’un aynasız fotoğraf makineleri için 60 mm eşdeğerinde prime lenslerdir.

Olympus Zoom Özellikleri Eşsiz Olan Fonksiyonel Ürünleri

Turkcell Blog Ödülleri Hobi Kategorisi’nde birinci olması ile başarısını gözler önüne seren Fotografium, sizlere anlattığı her ürünün altına kendi imzasını atmaktadır. Bu platform, gözünüzde başka diğer emsalleri kadar bir itibar sağlayamamış bir markaya ait ürünleri kendi bünyesinde pazarlıyor ve kalitesinden şüphe etmeden bahsediyor ise, sizler de Fotografium’un başarısına güvenerek sözü edilen ürünü içiniz rahat bir şekilde kullanımda bulunabilirsiniz. Fotoğraf makinesi için en önemli aparatlardan birinin de lensler olduğunu detayları ile anlatarak önemini vurgulamış durumdayız. Bu kapsamda sizlere sözünün edilmesi gereken bir başka ürün modeli ise, Olympus zoom lens ürünleri olacaktır. Olympus M.Zuiko Digital ED 40-150mm F/4.0-5.6 R Telefoto zoom lens modelleri, 40-150 mm, 35 mm eşdeğeri 80-300 mm olan ürün çeşididir. Video için sessiz odaklama özelliği sunan bu ürünler, Hafif, kompakt ve oldukça hızlı-to-odak özelliklerini barındırmaktadır. Olympus Micro Four Thirds Sistem olan bu tasarımlar mükemmel performans sergileyeceklerdir. Oldukça da güvenilir ve kaliteli optik elemanlardırlar. Görüş açıları 30° - 8.2° olan ve 3.0' (.91 m) minimum netleşme mesafesi bulunan bu ürünler, 0.16x seviyesinde büyütme kapasitesine de sahiptir. 58mm filtre çapları bulunan 6.7 oz (190 g) ağırlığındaki bu lensler, yaklaşık olarak 2.5 x 3.3" (6.35 x 8.38 cm) boyutlardadır. Görüntü sabitlemesi veya tripot mount’ı bulunmamasına karşın, otofokusu mevcut olan kolay ve pratik kullanım imkânı tanıyan çeşitlerdir. Olympus lens fiyatları çeşitli fonksiyonlarına göre üretilen modelleri arasında farklılıklar gösterebilmektedir. Ancak ihtiyacınızı görecek olan modelin bütçenize uygun çeşitlerini de geniş ürün skalasından bulabilmeniz oldukça mümkündür. Fotografium, sizlere her açıdan memnuniyet kazandırmak amacıyla hizmetlerini sunmayı hedeflemektedir. Bundan dolayı hem uygun kullanışta hem de ekonomik olabilecek en optimum ürün modelini beğeninize sunabilmektedir. Fotoğrafçılık ile hobi olarak veya profesyonel açıdan ilgilenen müşterilerin de memnuniyetlerini öğrenmeyi arzu ederseniz, yorum araştırmaları yaparak Fotografium’un başarılı çalışmaları hakkında bizzat kullanıcıları üzerinden teyitte de bulunabilirsiniz. Merak ettiğiniz ve öğrenmekten keyif duyacağınız daha pek çok fotoğraf makinesi ürünleri için sayfamızdan istediğiniz an incelemede bulunabilirsiniz.