Gopro Türkiye Yetkili Satıcısı

GoPro

Gopro Türkiye Yetkili Satıcısı

GoPro

Günümüzde doğa sporları oldukça ilgi görmeye başladı. Birçok insan şehrin kalabalığından ayrılıp doğa ile yalnız kalıyor ve bu sayede bisiklet sürmek, dağcılık, su sporları gibi sporları yapmak için de imkan sağlıyor. Ancak teknoloji çağında bulunulduğu düşünüldüğünde doğa sporları sırasında da kullanıcılar bu anları sosyal medyada paylaşma ihtiyacı duyuyor. Su üzerinde sörf yaparken nasıl keyifli anlar geçirdiğinizi, farklı sulara dalış yaptığınızda ne gibi şeylerle karşılaştığınızı, dağcılık yaparken gördüğünüz doğal güzellikleri, tırmanma gerçekleştirirken içinizdeki adrenalini, bisikletinizin pedallarını çevirirken hissettiğiniz rüzgarı sevdiklerinizin de hissetmesini istiyor iseniz işte tam bu noktada aksiyon kameraları sizler için bu işlemi gerçekleştiriyor. GoPro ise birbirinden farklı ve her spor alanına uygun model ile birlikte en adrenalin, mutluluk, heyecan dolu anlarınızı kaydetmenize olanak tanıyor. GoPro teknolojisi giyilebilir kameralar edinmenize izin veriyor. Sizlere sağlanan en yüksek görüntü kalitesi ile birlikte anlık olarak kayıtlar gerçekleştirebilir ve bunların paylaşımını sağlayabilirsiniz. Aksiyon kamerası dendiğinde sizler için olabilecek en iyi koşulları sağlayan GoPro birçok farklı modelinde kullandığı farklı teknolojiler ile birlikte her alanda kullanımınızı kolaylaştırıyor. Suda kullanım için farklı modeller barındırırken aynı zamanda normal kullanımınız için de çeşitli modeller sunuyor. Bunun yanı sıra çeşitli aksesuarlar ile birlikte ister taşıtınıza isterseniz de vücudunuza sabitleme işlemi gerçekleştirmenize olanak tanıyor. GoPro kamera ile birlikte siz de doğa sporlarınızı daha keyifli hale getirin.

GoPro ile Anı Kaydedin

Adrenalin, aksiyon dolu sporlarınızı yaparken veya dağ yürüyüşlerinizde, doğa yürüyüşlerinizdeki doğal güzellikleri göstermek, sevdiklerinizi bu tür şeylere tanık etmek amacı ile aksiyon kameralarını kullanabilirsiniz. Aksiyon kameraları normal kameralardan bir noktada ayrılıyor. Normal kameralar ile birlikte fotoğraf çekme işlemi, video çekme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Aksiyon kameraları ile de bu iki işlemi birlikte gerçekleştirebilirsiniz. Ancak alışılagelmiş kameraların aksine aksiyon kameralarını çeşitli bölgelere sabitleyerek daha rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz. Boyut ve ağırlık olarak normal kameralardan çok daha hafif, hemen hemen eliniz boyutunda olan bu kameralar ile birlikte her anınızı kolaylık ile kaydedebilirsiniz. Bu kameraları kaskınıza sabitleyebilirsiniz. Çeşitli aksesuarlar ile birlikte kafanızda sabitleyerek yürüyüş yaparken bile bu anları kayıt altına alabilirsiniz. Bunun dışında bu kameraları su altında da kullanabilirsiniz. Normal kameraların çoğunun aksine bu aksiyon kameraları su altında kullanıma oldukça elverişlidirler. Özellikle dalmak konusunda kullanıcıların vazgeçilmez bir unsurudur. Dalış esnasında birçok farklı unsur ile karşılaşabilirsiniz ve bu tür şeyleri kayıt altına almak istemeniz oldukça doğaldır. Kafanıza sabitlediğiniz bir aksiyon kamerası ile birlikte dalış anında gördüğünüz her şeyi sizin gözünüzden izleyicilerin de görmesini sağlayabilirsiniz. Bu da yaptığınız sporlara farklı bir heyecan katacaktır. Bisiklet sürümü gerçekleştirirken bu kameraları kaskınıza sabitleyebilirsiniz. Ancak bunun dışında GoPro’nun sağladığı aksesuar imkanları ile birlikte kullandığınız taşıta da kameranızı sabitleme imkanına sahip olabilirsiniz. Hatta birden fazla kamerayı bisikletinizin birkaç bölgesinde bulundurarak istediğiniz görüntü yelpazesinde, farklı amaçlarda farklı görüntüler elde edebilirsiniz. Sonrasında kolay bir şekilde bu elde ettiğiniz videoları birleştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kısacası izleyicilerin, sevdiklerinizin, sosyal medyadaki takipçilerinizin eğer sizin eylemlerinizi sizin gözünüzden rahat bir şekilde görmesini istiyor iseniz aksiyon kameraları bunun için oldukça uygun cihazlardır. Birbirinden farklı modeller ile de farklı alanlarda kullanım sağlayabilirsiniz. Hafıza ve benzeri özelliklerde de normal kameralara istinaden sizlere oldukça farklı kolaylıklar sunacaktır. Bu tür kolaylıklardan faydalanmak ve kaliteli görüntüler elde etmek adına GoPro’yu tercih edebilirsiniz. GoPro aksiyon kamerası doğa gezilerinizin vazgeçilmez parçalarından biri olacak.

Suyun Altını GoPro ile Keşfedin

GoPro’yu birçok alanda kullanmanız mümkün. Bu alanlardan öne çıkan bir tanesi ise su altı kullanım olarak karşınıza çıkıyor. Boyutu nedeni ile sizlere kullanım sağladığınız alanlarda hiçbir şekilde zorluk çıkarmayan ve rahat bir şekilde çekimlerinizi gerçekleştirme imkanı tanıyan GoPro ile mavi suların derinliklerinde görüntüler kaydedebilir ve sevdiklerinizle paylaşımda bulunabilirsiniz. Dalış ve benzeri sporlarda su altında pek çok farklı öge ile karşılaşabilirsiniz. Bu tür şeyleri uzaktaki arkadaşlarınız veya aileniz ile paylaşmak isteyebilirsiniz. Bu noktada GoPro kullanımı ile sizlere kolaylık tanıyor. Normal kameralardan farklı olarak su geçirmez özelliği, dalışlar için özel olarak geliştirilmiş olan yapısı ile birlikte oldukça sağlıklı bir kullanım sağlarsınız. Artı olarak küçük hacmine ve ağırlığına rağmen oldukça kaliteli görüntüler elde edersiniz. Sonrasında da rahatlıkla aktarımını sağlayarak bu görüntüleri sosyal medya hesabınızda kolaylıkla paylaşabilirsiniz. Birçok alanda sizleri memnun eden aksiyon kameralarını su altında kullanmak oldukça keyifli olacak. Siz rahat bir şekilde dalış sporunuzu gerçekleştirirken kameranız hakkında dert etmenize gerek kalmayacak. Ağırlığı ile sanki vücudunuzda sabit değilmişçesine hareket etmenize olanak tanıyan bu aksiyon kameraları sayesinde sosyal medyada herkesin bu anları sizin gözünüzdenmişçesine izlemesini sağlayabileceksiniz. Bu da tecrübenize yeni bir anlam kazandıracak ve bu gerçekçilikle diğer insanların da bu dalış anını tecrübe etmesini sağlayacaksınız. Denizin altında kullanımın yanı sıra havuzlarda da kullanım sağlayabilirsiniz. Suyun altında yaşadığınız eğlenceli anları bu aksiyon kameraları sayesinde kayıt altına alabilirsiniz. Eğer vlog ve benzeri video günlükler kaydediyor iseniz de bu tür videolar oldukça güzel içerikler oluşturacaktır. GoPro sizlere video kamera konusunda ekstra çözünürlük sağlar. Bu sayede izleyenlerin de en az sizin kadar gerçekçi bir tecrübe edinmesini sağlarsınız. Aynı zamanda bu anları sonrasında tekrar tekrar açıp izlediğinizde bu yüksek çözünürlük sayesinde sanki o anları tekrar yaşıyormuş gibi hissedebilmeniz de muhtemel. GoPro su geçirmez modeller sizlere su altında oldukça kolay çekim yapma imkanı tanıyarak eğlenceli anlarınızı kayıt altına alıp sonrasında tekrar tekrar izlemeniz için olanak tanıyor.

GoPro ile Eğlenceyi Kaydedin

GoPro aksiyon kameralarını su altı kullanımlar için tercih ettiğinizde önünüzde birçok seçenek bulunabilir. Bu seçenekler konusunda da karar vermeniz birkaç farklı unsura bağlıdır. Bu unsurlardan en önemlisi ise ne kadar derinliğe kadar su altında bulunacağınızdır. Çünkü her türlü derinlik için farklı modeller bulunmaktadır. Sizlerin bulunduğu koşullar aksiyon kameranızı etkileyebilir. Bu yüzden bulunacağınız koşulu göz önünde bulundurarak model konusunda doğru şekilde seçimler yapmanız gerekmektedir. Profesyonel olarak dalgıçlık yapıyor olabilirsiniz. Derin sulara dalmayı seviyor ve su altındaki yaşamı keşfetmekten zevk alıyor olabilirsiniz. Bu noktada normalden çok daha derine daldığınız varsayılmaktadır. Bu koşullara istinaden de buna uygun modellerin tercihinde bulunmanız gerekmektedir. GoPro tam da sizlere bu konuda yardımcı oluyor. Sizlerin bulunduğu koşula istinaden üretilen birbirinden farklı modeller ile birlikte ihtiyacınızı çok açık bir şekilde karşılıyor ve ortaya birbirinden güzel çekimler çıkarmanıza yardımcı oluyor. Kıyıdan uzak noktalarda derinlik konusunda sizlere daha fazla olanak tanıyan modelleri tercih edebilirsiniz. Bu özellikler modelden modele şekillenmektedir. Aynı zamanda genel olarak kıyıya yakın alanlarda çekim yapmak istiyor olabilirsiniz. Kıyıya yakın alanlarda dalış yaptığınızda haliyle derinlik çok daha az olacaktır. Bu noktada da tercih edebileceğiniz modeller farklılaşabilir. Kıyıya yakın alanlarda GoPro ile çok kolay bir şekilde çekimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında video günlükleri gibi seriler oluşturuyor olabilirsiniz. Sosyal medya üzerinde içerik üreticisi olabilirsiniz. Veya sadece anılarınızı kaliteli bir şekilde kaydetmek istiyor da olabilirsiniz. Havuz ve benzeri alanlarda derinlik deniz dalışlarına göre oldukça azdır. Ortalama iki metre gibi bir derinlikte bulunan havuzlar için de GoPro aksiyon kameraları kullanılabilir. Su geçirmez özelliği ile birlikte havuzunuzda çekimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Video günlük oluşturuyor iseniz harika ve birbirinden kaliteli anlar elde edebilirsiniz. Anı oluşturması amacı ile kayıt yapıyor iseniz de yine aynı şekilde ileride bakıp tekrar tekrar yüksek kalitede izleyebileceğiniz görüntüler oluşturmanız mümkün hale geliyor. GoPro fiyatları kullanım alanına, özelliklerine ve sizlere sağladığı çeşitli opsiyonlara göre farklılık gösterebiliyor. Aksesuarları da kullanarak daha rahat bir tecrübe yaşayabilmeniz de mümkün hale geliyor.

GoPro ile Sosyal Medyaya Erişin

GoPro sizleri teknik açıdan da oldukça memnun ediyor. Ufak gövdesine rağmen oldukça farklı özellikleri bünyesinde barındırıyor ve bir aksiyon kamerasında olmasını hayal ettiğiniz tüm özellikleri de sizlere beraberinde sunuyor. GoPro Hero 8 gibi modeller ile birlikte teknolojiye ayak uydurmanızı sağlayan özellikler karşınıza çıkıyor. GoPro ile gerçekleştirdiğiniz video kayıtlarını bilgisayar telefon gibi ortamlara kolayca aktarabilirsiniz. Ancak artık bunun çok daha kısa bir yolu mevcut. GoPro’nun Google Play Store veya AppStore gibi eklentiler üzerinden edinebileceğiniz bir uygulaması mevcut. Cihazınız ve telefonunuz ile kurduğunuz bağlantı aracılığı ile 4K çözünürlük kalitesinde çekimini gerçekleştirdiğiniz videonuzu kolaylıkla telefonunuzdaki uygulamaya aktarabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde de birçok düzenlemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamaya videonuzu yükledikten sonra çeşitli ayarlamalara sıra gelecek. Videonuzun renk tonunu bu uygulama ile birlikte değiştirebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz o farklı aurayı elde edebilirsiniz. Bunun dışında videonuzun stilini baştan aşağı değiştirebilmeniz de mümkün. Çeşitli başlıklar ekleyebilir ve açıklamalar yazabilirsiniz. Takipçileriniz için günlük tadında videolar oluşturabilirsiniz. Sonrasında kütüphaneden, bulunduğunuz alanın aurasına ve aktivitenize uygun herhangi bir müzik seçimi gerçekleştirerek eklemenizi tamamlayabilirsiniz. Videonuzun son halini kolay bir şekilde izleyebilirsiniz. Bunun sonrasında ise tek tuşla birlikte Instagram gibi platformlarda hazırladığınız bu videoyu paylaşabilirsiniz. Tek tuş gibi unsurlarla sizlere kullanım kolaylığı sağlayan GoPro, yaşadığınız her kıymetli anı sevdikleriniz ile paylaşabilme olanağını tanıyor. Aynı zamanda görüntü kalitesinde de hiçbir eksilme olmuyor. Tercih ettiğiniz görüntü kalitesini resmen ve aynı şekilde telefonunuza aktarabiliyorsunuz. Sonrasında da düzenlemeleri yaptıktan sonra istediğiniz kalitede sosyal medya hesaplarınıza yüklemelerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Video olsun, fotoğraf olsun; GoPro aksiyon kameranız ile elde ettiğiniz bütün görüntülerin aktarımını ilgili cihazlara çok rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sonrasında da kalitesinden ödün vermeksizin sosyal medya hesaplarında takipçilerinizin beğenisine sunabilirsiniz. İsterseniz de sosyal medya hesaplarınız yerine bu görüntülerinizden bilgisayarınız ya da telefonunuz üzerinde arşivler oluşturabilirsiniz. GoPro modelleri ile birlikte anılarınızı biriktirmek ve paylaşmak artık çok daha kolay bir hal alıyor.

GoPro ile İleri Teknik Özellikler

GoPro ürünleri birbirinden farklı teknik özellikler ile birlikte kullanıcılara sunuluyor. Her alanda her ihtiyacınızı karşılayabilecek ve bir aksiyon kamerasından beklenen ne tür özellik varsa hepsini barındıran ürünler ile birlikte artık daha keyifli bir şekilde sporlarınızı yaparak anı yaşama şansı bulacaksınız. Video çekimi yaparken genel hali ile doğal olarak hareket halinde olursunuz. Ve hareket halinde çekim yapılması durumu beraberinde titreşim ve benzeri olumsuz durumları beraberinde getirir. Bu tür etkenler çekimini gerçekleştirdiğiniz videoya kötü bir görünüm kazandırabilir. Ancak GoPro ürünleri bu tür olumsuz durumları engelleyecek olan teknolojiye sahip. Titreşimi engelleyen yapısı, yazılımı ile birlikte taşlı yollarda bisikletinizi sürerken bile izleyiciye oldukça yumuşak ve titreşim bulundurmayan bir çekim gösterebilme şansına sahip olursunuz. Bu sayede de seyir zevki daha yüksek ve kaliteli içerikler elde edersiniz. İzleyicilerin çevreyi çok daha net görmelerini, sizin bakış açılarınızı çok daha net anlamalarını sağlarsınız. Bu boyut algı durumunu yaratmanıza olanak tanıyan ürünler ile birlikte çekimlerinizi üstün kalitede gerçekleştirebilirsiniz. Bisiklet sürmek ve benzeri aktiviteleri gerçekleştirirken GoPro ürünlerinizin GPS özelliğini kullanabilirsiniz. GPS özelliği ile birlikte mesafenizi görmeniz mümkün hale gelir. Aynı zamanda önemli bir etken olan hız unsurunu da bu özellik ile birlikte görüntülemeniz olası hale gelmektedir. Bu denli yüksek kalitede video ve fotoğraflar pek tabii fazla yer kaplayabilir. Bu durumun da artık bir çaresi var. Çektiğiniz fotoğraf ve videoları buluta yükleyerek cihazınızda yeni içeriklere yer açabilirsiniz. Bunun dışında bu içerikleri sıkıştırma işlemi de gerçekleştirebilirsiniz. Bu da cihazınızda yer açmanızı sağlayacaktır. Uzaktan kumanda ve benzeri özellikler ile birlikte cihaz ile temasınız olmamasına rağmen cihazınızın kontrolünü rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Kumanda ile birlikte de zaman unsurunu kullanabilirsiniz. Cihazınızı belirli bir süreye ayarlayarak kendinizin de videoda ya da fotoğrafta olmanızı sağlayabilirsiniz. Tüm bunlar ise uzaktan kumanda ile kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. GoPro 4k video çekim olanakları ile birlikte gittiğiniz her yerde anılarınızı depolamanızı sağlayacak ve bunu kaliteli bir şekilde gerçekleştirecek.

Aksesuarlar ile GoPro’yu Geliştirin

GoPro Türkiye içerisinde doğal güzelliklere yakın bir şekilde seyahatlerinizi gerçekleştirirken veya outdoor sporları yaparken sizlerin yakın bir dostu olacak. Teknik özellikleri ile birlikte fiziksel olarak da sizlere sağladığı aksesuarlar ile işinizi kolaylaştıracak. Normal kullanım sağlanan kameralara istinaden aksiyon kameraları genel olarak vücuda veya kullanımı sağlanan araca sabit bir şekilde kullanılmakta. Bu sabitlemeleri de sağlıklı ve güvenli bir şekilde sağlayan aksesuarlar mevcut. GoPro aksesuar yelpazesi cihazınız için ve kullanımınız için gerekli olan aksesuar modellerinizi önünüze sunuyor. Sizler de cihazınızı ne tür bir alanda kullanacağınızı seçerek aksesuarlarınızı seçebilirsiniz. Eğer GoPro’nuzu dışarıdan bir video günlük oluşturma amacı ile kullanmak istiyor iseniz tutma çubuğu edinebilirsiniz. Bisiklet sürerken, sörf yaparken ve buna benzer aktivitelerde ise kask aksesuarını edinmelisiniz. Genel olarak aksiyon kameraları bisiklet sürme gibi hobilerde sıklıkla kullanılmakta. Bu noktada da genel olarak aksiyon kameraları kullanıcının kafa bölgesinde bulunmakta. Bu bölgeye kamerayı sabitleyebilmek adına bu aksesuarı edinebilmeniz sizler için oldukça büyük rahatlık sağlayacaktır. Dome port gibi aksesuarlar ile birlikte su altı kullanımında kolaylık sağlarsınız. Siz yüzeyde çekiminizi gerçekleştirirken kameranız ile birlikte aynı zamanda su altının çekimini çok net bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede videolarınızda kopukluk ve benzeri unsurlar olmaz. Su altı dalışlar için aynı zamanda çeşitli filtreler de edinebilirsiniz. Su altındaki çekim rengini dengeleyebilmek adına filtreler sizlere yardımcı olacaktır. Daha net bir görüntü elde edebilmek adına bu tür aksesuarlar kullanıcılar için kullanışlı olmaktadır. Bunun dışında kullandığınız bisiklet gibi taşıtların gövdelerine de çeşitli aksesuarlar aracılığı ile birlikte aksiyon kameranızı sabitleyebilirsiniz. Evcil hayvanınız için bile aksiyon kameranızı kullanabilirsiniz. Bunun için de çeşitli aksesuarlar bulunmaktadır. Göğüs bandı aracılığı ile birlikte kameranızı direkt olarak bedeninize sabitleyebilirsiniz. Bunun dışında kameranızın lensini korumak adına lens koruyucu gibi aksesuarları edinebilirsiniz. Daha rahat taşıyabilmek adına ve kameranızı güvende tutabilmek amacı ile GoPro çantalarından edinebilirsiniz. GoPro üstün görüntü kalitesi, üst düzey yazılımsal özellikleri ve barındırdığı aksesuar çeşitliliği ile birlikte sizlerin değerli anlarınızı kaydetmenize yardımcı olacak. Tabii ki alacağınız bir GoPro Şarj Aleti Supercharger, aynı anda 2 GoPro’yu şarj edebilir, sahip olduğu çeşitli priz uçları sayesinde ise her yerde yardımınıza koşabilmektedir.