Dji Türkiye Yetkili Satıcısı

Dji

Dji Türkiye Yetkili Satıcısı

DJI

İster sadece kişisel zevkleriniz için fotoğraf ya da video kayıtlar oluşturuyor olun, isterseniz şirketiniz ile teslim aldığınız bir proje için içerikler üretiyor olun, bazı fiziksel sınırlar nedeniyle istediğiniz açıları yakalayamıyor, istediğiniz görüntüleri elde edemiyor ya da istediğiniz stabiliteyi elde edemiyor olabilirisiniz. Bu gibi durumlarda sizlere yardımcı olacak drone çeşitliliği sayesinde isterseniz uzak mesafe çekimleri kolaylaştıracak uçuş süresine sahip modelleri seçebilir ya da içerisinde dahili stabilizatörlere sahip olan modeller ile birlikte yüksek mesafelerde belirli rüzgarlara karşı dirençli ve aynı zamanda stabil çekim yapmanın zevkini sürebilirsiniz. Bu gibi çekimler ile birlikte elde ettiğiniz eşsiz görüntüleri projelerinizdeki geniş açılı sahnelerde kullanabilir ya da aynı zamanda fotoğraf çekimleri gerçekleştirerek normal durumlarda erişemeyeceğiniz görüntülere, uzun kullanım sürelerine imkan tanıyan yüksek kapasiteli bataryaları, dahili kameraları ile birlikte kaliteli görüntüleri elde etme şansına sahip olabilirsiniz. DJI ürünleri ile birlikte hobi amaçlı gerçekleştireceğiniz vlog tarzı çekimlerde kullanabilmeniz için üretilen günlük kullanıma uygun ürünler ile birlikte eğlenceli anlar yaşayabilmenin yanı sıra aynı zamanda profesyonel kullanım için üretilmiş belirli standartlara uygun şekilde tasarlanmış yüksek kalitede video standartlarına sahip modeller ile birlikte üreteceğiniz içerik her ne standart seviyesinde olursa olsun mükemmel kalitede yüksek çözünürlüklü içerikler elde etme ve tüm bu aygıtları en az eforlar çeşitli ek fonksiyonlara sahip üstün kaliteli yazılımlar aracılığı ile gerçekleştirme fırsatı yakalarsınız.

DJI Drone Rahat Kullanım ile Kaliteli Görüntüler Yakalayın

Ürün kategorileri içerisinde yer alan drone çeşitleri ile birlikte en yüksek mesafeler dahil olmak üzere her türlü koşulda yüksek performanslı sabitleyici ürünlerin verdiği yumuşak hareketleri sağlayarak yüksek kalitedeki ürünleri ortaya koymanıza yardımcı olur. DJI tarafından üretilen gimbal özelliklerini barındıran insansız hava araçları film yapımcıları ve aynı zamanda video blog içerikleri üreten kullanıcıların vazgeçilmez tercihleri arasında yer almaktadır. Ancak sadece profesyonel seçim arasında öne çıkmak ile kalmayıp aynı zamanda da aile anlarınızı ölümsüzleştireceğiniz ve tatillerinizde göz alıcı görüntüler yakalayabileceğiniz anlarda da her zaman yanınızdadır. Özellikle DJI Mavic 2 Pro gibi ürün çeşitleri ile birlikte katlanabilir ve yumuşak gimble çeşitlerine sahip olan modeller sayesinde tatillerde ve günlük gezilerinizde yanınızda taşıyabileceğiniz en iyi görüntü yakalama cihazını seçmiş olursunuz. Ek olarak DJI Mavic Mini Drone sayesinde drone macerasına güzel bir giriş yapıp keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz. Sadece bu gibi özel durumlar için değil aynı zamanda sahip olduğunuz drone modeli ile birlikte spor moduna geçerek gökyüzünde çeşitli anlar yakalamak ve özgür gezintilere çıkmak ayrı bir tutku oluşturabilir. Belki de bu duygu aracılığı ile birlikte insanlığın antik tutkularından birisi olan uçma arzusunu tadabilir ve bu arzuya bir karşılık bulabilirsiniz. Bu gibi durumlarda bu hissiyatı karşılamanız ve aynı zamanda kontrolünüzü sağladığınız cihazdan elde edebileceğiniz görüntüleri canlı olarak deneyimlemeniz için üretilen aksesuarlardan birisi olan DJI Goggles gibi araçlar ile birlikte cihazınızdaki görüntüleri anlık olarak inceleyebilir, gökyüzünde elde ettiğiniz görüntüleri isterseniz ailenizdeki bireylere deneyimletebilir ya da çok daha profesyonel çekimler elde edebilmek için birinci elde elde ettiğiniz görüntüleri deneyimleyerek anlık kararlar alabilirsiniz. Eğer daha rekabetçi bir ruha sahipseniz ilgili uyumlu modeller ile birlikte dünyanın çeşitli bölgelerinde yapılan birinci şahıs görüş açısı drone yarışmalarına katılarak nefes kesici hızlarda rakipleriniz ile aranızda geçecek kıyasıya rekabete katılma şansına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda bu gibi aparatlar ile birlikte nefes kesici aksiyon sahnelerini en az eforlar kayıt altına alarak çok uzun mesafeleri çok kısa zamanlarda kat edebilir, projelerinizde kullanabileceğiniz en aksiyon dolu sahneleri kolay ve zahmetsiz şekilde elde edebilme şansına erişebilirsiniz.

DJI Drone ile Birlikte İşinize Profesyonellik Katın

Çeşitli kategorilerde yer alan her türlü kullanım amacına göre farklılaşan modeller ile birlikte profesyonel kategoride yer alan ürün grupları sayesinde sadece hobi amaçlı fotoğraf veya video üretimi ile kalmayıp aynı zamanda elde ettiğiniz hobiyi sizin bütçenize katkı sağlayabilecek bir işe ya da tam zamanlı işe dönüştürebilirsiniz. Bu şekilde kolayca kendinin bütçesini ortaya çıkarabilecek ve aynı zamanda sizlere bütçe kazandırabilecek fırsatı ortaya çıkarmış olursunuz. Bu aşamada örnek olarak fotoğrafçılık yaparak çoğu fotoğrafçının erişemeyeceği alanlara erişebilme imkanı ile birlikte eşsiz görüntüler elde edebilir, film şirketleri ile birlikte çalışarak prodüksiyon aşamasında gerekli desteği onlara sağlayabilir, haritalama alanlarında şirketlerde gerekli desteği sağlayarak projelerin çok daha hızlı bir şekilde tamamlanmasına katkıda bulunabilir ya da mimarlık alanında iş yapan şirketlerde ise 3d modelleme aşamasında drone ile birlikte çok daha gerçekçi ve kolay şekilde görüntüler elde ederek projelerin mükemmel aşamaya gelmesine yardım edebilir, gayrimenkul alanında gerçekleştirilebilecek reklam projelerinde de drone yetkinliğiniz ile birlikte çeşitli projelerde yer alabilirsiniz. Bu tarz projelerde halihazırda şirketiniz var ve benzer işler ile uğraşıyor iseniz içeriklerinize teknolojik bir dokunuş katarak drone ekipmanlarınız ve profesyonel kategorideki ürünler sayesinde stabil görüntüler ile birlikte işinizi hızlandırabilir çok daha göze hoş gelen projeler elde edebilirsiniz. Bu gibi amaçlar dışında kişisel kullanımlar için üretilen DJI Osmo Pocket 2 veya diğer türlerdeki drone çeşitleri beraberinde gelen esnek kullanım kolaylıkları ile birlikte çok hızlı ve profesyonel çekimleri en az sürede elde etmenizi sağlayan ekipmanlar sayesinde drone tutkunuzu yeni topluluklara girmek için de kullanabilirsiniz. Bu aşamada deneyimlerinizi paylaşmak, tartışma ve birbiri ile kolektif bir çalışma yürütmek isteyen toplulukları keşfedebilir, uzman insanlardan yardım alabilir ve ileride yeni başlayan insanlara bu konularda rehberlik edebilirsiniz. Sizinle aynı heyecanı ve hobileri paylaşması sayesinde çok daha hızlı şekilde iletişim kurabileceğiniz bu gruplar sayesinde kullanımlarınız ve deneyimleriniz sonucu elde ettiğiniz tecrübeleri takas edebilir, uçuş stilinizi iyileştirmek için birbirinize yardım edebilir ve aynı zamanda fotoğraflama ve fotoğraf düzenleme yeteneklerinizde de gelişmeler elde edebilirsiniz.

DJI Gimbal Kameralar ile En Stabil Görüntülere Ulaşın

Ürün kategoriler içerisinde oldukça geniş çeşitliliğe sahip olan ve beraberinde getirdiği eşsiz özellikler ile birlikte kullanıcı gruplarının büyük beğenisini toplayarak öne çıkan ürünlerin başında Phantom, Inspire, Mavic Pro ve Spark gibi serileri de içerisinde barındıran stabilizatörlere sahip modeller yer almaktadır. Gökyüzünde yüksek kaliteye sahip kuş bakışı görüntüler elde edebileceğiniz kaliteye sahip lenslerin yanı sıra aynı zamanda oldukça büyük boyutlara sahip kamera sensörleri ile birlikte eşsiz görüntüler elde edebileceksiniz. Uçuş ve görüntü kaydetme aşamasında pürüzsüz bir video kalitesine sahip olmak oldukça önemlidir. Bu aşamada bu kalitede içerikler üretebilmek ve pürüzsüz stabiliteye sahip çıktılar ortaya koymak istiyorsanız gimbal kullanımı oldukça önemli bir konumdadır. Gelişmiş gimbal teknolojisi sayesinde artık neredeyse DJI Mavic Air 4K Drone ya da DJI Mavic Air 2 Drone benzeri tüm DJI dronları uçuş kontrol sistemine entegre edilmiş şekilde kullanıcılara sunulmakta olan gimbal sistemlerine ve gelişmiş görüntü yeteneklerine sahip kameralara sahipler. Bu şekilde drone cihazlarına sahip olan pilotlar en düşük efor ile birlikte kusursuz stabiliteye ve ipeksi yumuşak geçişlere sahip videolar oluşturma şansına sahip olmaktadırlar. Bu cihazlar ile birlikte kuşlar gibi baş döndürücü yüksekliklere çıkabilir, güçlü rüzgarlara karşı yüksek dirençleri sayesinde çeşitli hava koşullarına dayanıklılık sağlayabilir ve harika görüntü kalitesine sahip titremenin oluşmadığı net görüntülere sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda bu tür uçuşlar için kullanıcıların bir diğer önem verdiği konulardan birisi uçuş süreleridir. Beraberinde gelen uzun süreli kullanıma olanak sağlayan bataryaları ile birlikte aynı zamanda drone modellerinin teknik özelliklerinde yer alan uçuş mesafeleri de önemli bir konumdadır. Ancak bu aşamada hangi tür özelliğin öne çıktığı drone modelini tercih ettiğiniz önemlidir. Daha uzun uçuş sürelerine sahip olan ve içerik üretimleri gibi konularda öne çıkabilecek modellerden yana tercih hakkınızı kullanabilir ya da örnek olarak tren raylarının denetlenmesi gerektiği projelerde çok daha uzun mesafelerde sinyal kaybetmeden uçuş sağlayabileceğiniz modellerden yana tercihte bulunabilirsiniz. Bu gibi durumlarda her ne koşulda olursa olsun her iki durumu sağlayabileceğiniz orta ölçekteki modeller yer aldığı gibi bir özelliğe yoğunlaşabileceğiniz modeller ile birlikte belirli projelerde özel avantajlar elde edebilmeniz oldukça mümkündür.

DJI ile Uzun Mesafeler Çok Daha Yakın

Uzun mesafeler boyunca kullanım menziline uygun şekilde uygun modeller aracılığı ile birlikte denetleme işlemlerini çok daha az insan gücü ile hızlı ve eforsuz şekilde gerçekleştirebilir ya da aynı zamanda uzun mesafeler boyunca kullanıma uygun batarya çeşitleri ile birlikte donatılmış modeller sayesinde kullanım süresinin artması sayesinde çok daha esnek kullanım kolaylıklarının sunulduğu modelleri deneyimleyerek işinizi çok daha kolay hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda bu tip drone çeşitlerinin beraberinde gelen lenslerin özellikleri de kayıt esnasında göz önünde bulundurulması gereken en önemli teknik özelliklerin başında gelmektedir. Belirli modeller içerisinde yer alan yüksek çözünürlüklü görüntü işleme kapasitesine sahip özelliklerden faydalanabilir ya da aynı zamanda düşük ışık koşullarında yüksek netliğe sahip görseller elde etmenize yardımcı olabilecek ve günün her anında kurtarıcı şekilde kullanabileceğiniz modeller ile birlikte canlı görüntüler elde edebileceksiniz. Bu gibi özelliklerin yanı sıra kullanıcıların sıkça kullandığı ve menzilin sınırlarına gelindiği durumlarda ya da çok fazla mesafe kat etmeden gerekli görüntüleri elde etme aşamasında zoom özelliklerinin öne çıktığı modeller arasından seçim yaparak fotoğraflama işlemlerinizi bir adım öteye çıkararak göz alıcı görüntüler elde edebilir ve hava fotoğrafçılığı alanında öne çıkan kareler yakalamanıza yardımcı olabilir. Video aktarımı aşaması hava fotoğrafçılığı ve sinematografi için en önemli konuların başında gelmektedir. Drone kameranızın uzun mesafelerde ne görüntülediğini gerçek zamanlı ve aynı zamanda net bir şekilde görebilmek ise hayati bir değere sahiptir. Herhangi bir modeli tercih etmeniz fark etmeksizin, görüntü aktarımının kalitesi aynı zamanda birçok çevresel etkene de bağlı olarak değişebilmektedir. Ancak bu aşamada satın alacağınız aygıt içerisinde de değişkenlik gösterecek özellikler bulunabilir ve kullanım amacınıza uygun olarak bu modeller arasından en uygun modeli tercih etmeniz oldukça önem taşımaktadır. Dış etkenler aşamasında rüzgarın hızı gibi doğal olaylar etkide bulunabilirken, bataryanızın halihazırdaki kapasitesi ya da DJI Phantom 4 drone benzeri cihazınız ile sizin aranızda bulunan diğer fiziksel unsurların canlı görüntü aktarımı deneyiminizi etkilemesi oldukça muhtemeldir.

DJI ile Stabil Görüntü Aktarımı

Her ne koşulda ve seviyede görüntü etmeye çalışırsanız çalışın, ister sadece hobi amaçlı ya da isterseniz projelerinizde kullanmak üzere çok daha profesyonel amaçlı, iletiminizdeki kararlılıkların güçlü olması drone üzerindeki hakimiyeti oluşturmanızdaki en büyük etken olarak yer almaktadır. İletiminiz ne kadar stabil olursa drone ile uzaktan kumanda arasındaki sinyali kaybetme şansı o kadar az olur. DJI Phantom 4 Pro ya da diğer ürünlerde bulunan çeşitli gelişmiş iletim sistemleri ile birlikte en kararlı iletim beslemelerine ve çok daha geniş iletim menzillerine ulaşabilirsiniz. Daha düşük iletim gecikmesinin yer aldığı durumlarda görüntülerin cihaza indirilme yeteneği gelişir çok daha stabil bir kullanımın kullanıcılara sunulması avantajı elde edilir. Anti parazit teknolojilerinin yer aldığı ürünler ile birlikte her türlü oluşabilecek kesinti uçuş deneyiminiz etkilemeden çeşitli teknolojiler ile birlikte farklı bantlardan bağlantı kurulabilmesi gibi çeşitli teknolojileri barındırmaktadır. Çift bantlı iletim teknolojileri sayesinde sahip olduğunuz hava aracı gerçek zamanlı uçuş sırasında en iyi iletim sağlayabileceği frekansı kullanarak en verimli şekilde canlı görüntüleri elde edebilmenize olanak tanır. Aynı zamanda bu tür iletim güçlendirme teknolojileri çok daha uzun mesafelerde sürekli olarak stabil video akışına da olanak tanıyarak en zorlu çevre faktörlerinde en uygun performansı kullanıcılarına sunar. Bu aşamada kullanıcıların tercihte bulunabileceği Wi-Fi iletimli seriler ile birlikte ekstra aparata gerek kalmadan sahip oldukları mobil cihazlar ile birlikte drone uçurabilmelerine olanak tanıyarak ekstra aparatlara ihtiyaç duymadan kolay bir kullanım senaryosu sunulmaktadır. Bu iletim tipi günlük kullanımda ve uçuşlarda kullanılabilecek ve alınabilecek görüntülerde oldukça avantaj sağlayarak ek cihazlar ile kullanıma gerek kalmadan çok daha hızlı şekilde görüntüler elde etmelerini kolaylaştırmaktadır. Ek olarak WiFi teknolojisi ile birlikte uzun menzilli seçenekler sayesinde de menzil alanında geliştirmelere sahip olan modeller ile birlikte kullanım sağlayabilir, çok daha uzun mesafelerde stabil görüntüler eşliğinde sahip olduğunuz drone modelleri ile birlikte eşsiz görüntüler elde edebilirsiniz.

DJI ile Kesintisiz Konforlu Kullanım

Drone modellerinde en çok problem yaratan koşullardan birisi olarak menzil ve beraberinde gelen kullanım süreleri yer almaktadır. Bu alanda geliştirilen özel teknolojiler ile birlikte DJI Mavic Pro batarya alanında çıkmakla kalmayıp bu ve bu modele benzer ürünler içerisinde yer alan OcuSync iletim teknolojisi sayesinde kablosuz bir şekilde en düşük gecikme sürelerine sahip görüntüleri uzun mesafeler içerisinde 2.4GHz frekans bandında iletilebilmesine olanak tanınmaktadır. 720p ve 1080p görüntü kalitesi gibi çeşitli çözünürlüklerde görüntüler elde edebilmenize imkan tanıyan gelişmiş iletim çeşitliliği ile birlikte dinamik olarak değişiklik sağlanabilecek görüntü kalitesi sayesinde 720p çözünürlüğünde en uzun mesafelerde dahi kesintisiz görüntü aktarımını konforunu elde edebileceksiniz. 2.4GHz ve 5.8GHz arasında gerçek zamanlı geçiş yapabilme yeteneğine sahip olan OcuSync iletim teknolojisi sayesinde en yüksek mesafelerde kullanıcılara en kaliteli görüntülerin sunulması amaçlanmaktadır. OcuSync teknolojisinin yanı sıra Lightbridge profesyonel transmisyon sistemini içerisinde barındıran ürünler yaklaşık 5 km menzil içerisinde en düşük gecikme süreleri ile birlikte kullanıma ve aynı zamanda uzaktan kumandalara entegre şekilde gelen rahat kulanım gibi özelliklere sahiptirler. Bu teknoloji sayesinde kullanıcılar sadece kendileri görüntüleri canlı olarak görüntüleyebilme şansı ile kalmayıp aynı zamanda ikinci bir monitör ya da ekstra kullanım cihazını bağlanabilmesi ile birlikte film yapımı gibi aşamalarda ikinci bir kişinin kullanımı ele alabilmesi ve ekstra ayarlamalar yapabilme fırsatına erişmesiyle esnek bir kullanım sunmaktadır. Lightbridge teknolojisi ile birlikte kanallar arasında otomatik olarak çevre koşulları ve benzeri koşullar değerlendirilerek geçiş yapılarak olabilecek en rahat şekilde uçuş deneyimi kullanıcılara sunulmaktadır. Bununla beraber uçuş güvenliğine etki edebilecek eve dönüş fonksiyonu gibi özellikler sayesinde batarya seviyesinin düşük olduğu durumlarda ya da sinyalin kaybolduğu durumlarda cihaz otomatik olarak belirli konuma kolaylıkla dönüş sağlayabilmektedir. Bu gibi durumlar için cihazlar içerisinde yer alan özellikleri aktifleştirerek en yüksek güvenliğe sahip şekilde kullanım sağlayabilmek mümkündür.