İade Koşulları

Firmamız, Grinet Magento koleksiyonlarının tasarlanmasından, paketlenip siz değerli müşterilerimize ulaştırılması için hazır hale getirildiği her aşamada memnuniyetinizi ön planda tuttuğu gibi, alışverişiniz sonrası oluşabilecek talepleriniz için de her türlü kolaylığı ve desteği sağlıyor.


Sipariş iptalleri "İletişim" bölümümüzden yapılacak yazılı bir açıklama ile talep edilebilir. Bu talebinizi siparişi verdiğiniz gün içerisinde göndermeye özen gösteriniz. Eğer siparişiniz iptal talebinizden önce kargoya teslim edilmiş ise aşağıdaki iade şartları uygulanacaktır. İnternet sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerde ürün değişimi yapılamamaktadır. Değişim talebinde bulunduğunuz ürünümüzü iade edebilir, sonrasında dilerseniz Blackspade.com adresinden tekrar sipariş verebilirsiniz. 

 

İade Koşulları


• İadeniz, “Satış Sözleşmesi’nde yer alan Madde 8’deki “Cayma Hakkı” şartlarına uygun olmalıdır. Ürünlerin iadesi için belirtilen yasal süre 7 gündür.


• İadenizi, siparişinizi teslim aldığınız kargo firması ile gönderiniz. Firmamızın, Yurtiçi Kargo ile anlaşması vardır. Diğer kargo firmaları ile gönderilecek iadeler kesinlikle teslim alınmayacaktır. 


• İade etmek istediğiniz ürünler “Satış Sözleşmesi” şartlarına uygun ise, sitemizden alışveriş yaparken kullandığınız kredi kartınıza 10 gün içerisinde para iadesi yapılacaktır. 


• İade edeceğiniz ürünü eksiksiz, orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir. 


• Eğer ürünün faturası kurumsal ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, “Ürün Birim Fiyatı + KDV” şeklinde kesilmiş bir “İade Faturası” ile birlikte gönderilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri, “İade Faturası” kesilmediği takdirde tamamlanamaz. 


• Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Beklenmedik bir durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketinin ürünü tarafımıza iade etmesini sağlamanız gerekmektedir. 


• Ürün ayıplı ise yasal olarak 30 gün içerisinde iade etme hakkına sahipsiniz.