Canon Uçak Bileti Kampanyası

Canon'um Elimde, Avrupa Biletim Cebimde!

Canon Çift Kişilik Uçuş Kampanyası’ndan Türkiye genelinde kampanya uygulayıcısı olan yetkili Canon satış noktalarından 01 Mayıs 2016 – 30 Haziran 2016 tarihleri arasında Canon EOS M3EOS M10Canon 750D model fotoğraf makinelerinden satın alan, Türkiye’de ikamet eden ve 18 yaşını doldurmuş gerçek kişi tüketiciler www.canon.com.tr/ucakbiletimcebimde adresindeki Kampanya Katılım Koşulları’na eksiksiz ve uygun olarak süresi içinde başvuruda bulunmaları kaydı ile faydalanma hakkı elde edeceklerdir. 

 

 

Peki izlemesi gereken adımlar nelerdir?

1)      Kampanya sitesine giriniz. www.canon.com.tr/ucakbiletimcebimde

2)      Hediye çeki üzerinde bulunan kod ile siteye girişinizi yapınız.

3)      Sitedeki rezervasyon formunu çift kişilik doldurup çıktısını alınız.

4)      Tarafınızdan imzalanmış rezervasyon formu ile kendi adınıza düzenlenmiş alışveriş faturasının aslı, nüshası veya fotokopisini ve ürün kutusu içinde kampanya katılımına hak kazandıran ve üzerinde katılım kodu bulunan hediye çekini kargolayınız.

Veko Giz Plaza, Maslak MAh., Meydan Sk. No: 3/29 Sarıyer – İstanbul

5)      Başvuru için son kargo tarihi fatura tarihinden itibaren 30 günlük ürün iade süresini takiben 30 gün içerisindedir.

DİKKAT – Gerekli belgeleri kargo ile alışveriş tarihinden sonraki 30 ile 60. gün içerisinde ulaştırmalısınız. Daha geç gönderimler kabul edilmeyecektir.

6)      Uçuşunuzu en erken başvuru tarihinizden 6 hafta sonra yapabilirsiniz.

Gerekli koşulları sağlamanız durumunda son geri dönüş (uçuş) tarihi 1 Mayıs 2017 olabilir.

7)      BA Life yetkilisi, uçuş teklifini sunmak için size ulaşacaktır. Lütfen uçuş planınızı yaptıktan sonra teyit ediniz. Sonradan değişiklik şansı bulunmamaktadır.

Peki bu kampanyada dikkat edilmesi hususlar nelerdir ? (Bu yasal bilgiler kartonet ve kampanya kodu için oluşturulmuş dokümanda yer almaktadır)

Canon Çift Kişilik Uçuş Kampanyası’ndan Türkiye genelinde kampanya uygulayıcısı olan yetkili Canon satış noktalarından 01 Mayıs 2016 – 30 Haziran 2016 tarihleri arasında Canon E0SM3, EOSM10, 750D model fotoğraf makinelerinden satın alan, Türkiye’de ikamet eden ve 18 yaşını doldurmuş gerçek kişi tüketiciler www.canon.com.tr/ucakbiletimcebimde adresindeki Kampanya Katılım Koşulları’na eksiksiz ve uygun olarak süresi içinde başvuruda bulunmaları kaydı ile faydalanma hakkı elde edeceklerdir.

Belirtilen tarihlerde belirtilen ürünlerden satın alan tüketiciler, İstanbul, İzmir ve Ankara hava limanlarından Amsterdam, Londra, Paris, Berlin, Roma, Atina, Viyana, Brüksel, Budapeşte, Münih ve Milano hava limanlarına ekonomi sınıfı çift kişilik gidiş-dönüş uçak bileti promosyonundan faydalanma hakkına sahip olacaklardır. Kampanya detayları ve kampanya katılım koşulları www.canon.com.tr/ucakbiletimcebimde adresinde yer almaktadır.

Tüketicilerin kampanyadan faydalanabilmeleri için, alışveriş faturasının kendi adlarına düzenlenmiş olması zorunludur. Kampanya sadece gerçek kişiler için geçerlidir. Promosyon uçuş bileti hakkı devredilemez, parasal karşılığı talep edilemez, takas ve iade yapılamaz. Tüketiciler, kampanyaya katılmadan evvel  www.canon.com.tr/ucakbiletimcebimdeadresinde bulunan Kampanya Katılım Koşullarını eksiksiz ve dikkatlice okumak ve onayladıkları takdirde alışveriş faturası tarihinden itibaren 30 günlük ürün iade süresini takiben en geç 30 gün www.canon.com.tr/ucakbiletimcebimdeinternet sitesinde belirtilen koşullara uygun olarak kampanya katılım başvurusunda bulunmakla mükelleftir. Havaalanı vergileri, bu vergileri kapsayan yakıt harcı, her ülkeye göre farklı sayıda olan kalkış ve iniş yapılan havalimanları vergileri ve seyahatten kaynaklanabilecek olan tüm sair harç, sigorta bedeli, diğer vergiler ve bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla benzeri tüm gider ve masraflar Tüketicinin kendisine aittir.

Tüketicinin kişisel bilgileri kampanya düzenleyicisi tarafından kampanya çerçevesinde kullanılabilir ve gerektiğinde program ortakları ile paylaşılabilir. Bu kampanya 500 adet ürün satışı sınırlıdır.

Kampanya düzenleyicisi ve başvuru adresi: BA Life Pazarlama Rek. Org. Ltd. Şti.Veko Giz Plaza, Maslak Mah., Meydan Sok. No:3/29 Sarıyer, İstanbul.Danışma Hattı: 0212 963 17 96 (Pazartesi – Cuma saat 9:30 – 18:00 arası hizmet verilmektedir. Türkiye Cumhuriyeti resmi tatil günlerinde danışma hattı hizmeti verilmemektedir)

www.canon.com.tr/ucakbiletimcebimde Kampanya hakkında detaylı bilgi için lütfen

ziyaret ediniz veya tüketici danışma hattından bize ulaşınız. BA Life Marketing: 0212 963 17 96